7 Melek Filmi Oyuncuları Kadrosu Vizyon Tarihi

28.11.2020
49

15 Temmuz gecesinde ülkemizde gerçekleşmiş olan darbeyi konu edinen dizi şimdiden pek çok kişinin dikkatini çekmiş gibi görünüyor. Filmin baş rolünde birbirinden yetenekli ve birbirinde güzel 7 kadın oyuncu yer alıyor. Bizde şimdi sizler için 7 Melek Filmi Oyuncuları Kadrosu ve Vizyon Tarihi gibi bilgileri sizlerle paylaşacağız.7 Melek Filmi Oyuncuları Kadrosu

7 Melek Filmi Oyuncuları Kadrosu

Ülkemizde gerçekleşmiş olan 15 Temmuz Darbe olayını 7 kadın özel harekat polisi gözünden bize aktaracak olan filmde 7 kahraman kadına melek ismi verilmiştir. 7 Melek filminde bu 7 cesur kadın özel harekat polisinin başına gelen olayları ve yaşamış oldukları duyguları bize aktarmak amaçlanmıştır. Filmin kadrosunda Pelin Uluksar, Öznur Serçeler ve Burcu Kıratlı gibi pek çok başarılı ve yetenekli kadın oyuncumuz yer alacaktır. İşte 7 Melek Filmi Oyuncu Kadrosu;7 Melek Filmi Vizyon Tarihi

  • Burcu Kıratlı
  • Ferdal Işıl
  • Yasemin Öztürk
  • Tuğba Melis Türk
  • Elif Buse Doğan
  • Pelin Uluksar
  • Öznur Serçeler

Burcu Kıratlı

7 Melek Filmi Burcu KıratlıBurcu Kıratlı, 23 Temmuz 1989 İstanbul’ doğmuştur. 1,67 boyunda ve 49 kilogramdır. Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesinde eğitim almasının ardından daha sonra da Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk dersleri almıştır. Burcu Kıratlı, 2018 yılında şarkıcı Sinan Akçıl ile evlenmiştir. Aşk ve Mavi dizisinde hayat verdiği Mavi karakteri ile seyirciler tarafından çok sevilmiştir.

Ferdal Işıl

Ferdal Işıl, güzelliği ile dikkat çeken 20’li yaşlarda bir genç kızdır. Daha önce bir oyunculuk deneyimi yaşamadığı için sektörde de tanınmamaktadır. Ferdal Işıl hakkında bilgiye ulaştığımızda sizlerle yine paylaşmış olacağız.

Yasemin Öztürk

7 Melek Filmi Yasemin ÖztürkYasemin Öztürk, 25 Şubat 1974 yılında Ankara’da doğmuştur. 1,72 boyundadır. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesinden mezun olmuştur. 1999 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmekte ve seyirci tarafından da çok sevilmektedir. Daha önce Behzat Ç., Canım Benim, Kurtlar Vadisi, Üvey Baba gibi dizlerde yer almıştır. Sinema oyunculuğu olarak da Hababam Sınıfı Askerde, Gece 11:45 gibi filmlerde önemli rolleri üstlenmiştir.

Tuğba Melis Türk

7 Melek Filmi Tuğba Melis TürkTuğba Melis Türk, 7 Eylül 1990 tarihinde Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. 1,76 boyundadır. 2011 yılında Best Model Of Turkey’de ödül almıştır. 2004 yılından bu yana oyunculukla yakından ilgilenmektedir. Pek çok diziye ve pek çok sinema filmine adını yazdırmıştır. Muhteşem Yüzyıl Kösem, Tutsak, Sana Bir Sır Vereceğim, Leyla ile Mecnun ve Merhamet isimli pek çok yapımda yer almıştır. 2020 yılında da Survivor yarışmasında Ünlüler takımına katılmıştır.

Elif Buse Doğan

7 Melek elif buse doğanElif Buse Doğan, 1993 yılında Kocaeli’de doğmuştur. Asıl mesleği şarkıcılıktır. 2008 yılında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarından mezun olmuştur. Şarkıcılığa ilk olarak 2000 yılında dedesine ait olan bağlama ile başlamıştır. 2016 yılında TRT Müzik kanalında program sunuculuğu yapmıştır. İlk kez 7 Melek filminde oyunculuk yapacaktır.

Pelin Uluksar

7 Melek Filmi Pelin UluksarPelin Uluksar, 25 Eylül 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.  Müjdat Gezen Sanat Merkezinde de bir süre çalışmış ve oyunculuğunu sergilemiştir. NO:309, Bir Deli Rüzgar ve Vuslat isimli dizilerde yer almış ve bir çok izleyici tarafından beğenilmiş ve çok sevilmiştir.

Öznur Serçeler

7 Melek Filmi Öznur SerçelerÖznur Serçeler, 1Ocak 1987 yılında Kayseri’de dünyaya gelmiştir. 1,67 boyundadır. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Erkenci Kuş, Dolunay, Muhteşem Yüzyıl, Evli ve Öfkeli, Nuri ve Hayat Devam Ediyor gibi dizilerde yer almasının yanında Her Şey Aşktan, Hayati Tehlike, Deccal ve Karışık Kaset gibi sinema filmlerinde de yer almıştır.

7 Melek Filmi Vizyon Tarihi

7 Melek Filmi Vizyon TarihiKonusu ve oyuncuları ile merak edilen filmin vizyon tarihi de oldukça merak edildi. 7 Melek filminin çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlandı. Büyük küçük herkes tarafından merak edilen 7 Melek filminin yayın tarihi ise kesin olarak belli olmadı. Ancak filmin 2021 Şubat ayından sonra beyaz perdede izleyici ile buluşması bekleniyor. 7 Melek Filmi Oyuncuları

7 Melek Filmi Oyuncuları Kadrosu, Vizyon Tarihi gibi konular hakkında bilgiler hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştık. Konu hakkında sorunuz olursa bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Görüş ve düşüncelerinizi de bizimle paylaşırsanız çok seviniriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..