6 Nisan Sefirin Kızı Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yorum Yap 262 kez izlendi

Ülkemiz ve tüm dünyadaki koronavirüs salgını nedeniyle diziler de sete çıkan oyuncu bulamayınca ara verdi. 6 Nisan Sefirin Kızı Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? sorusuna verilecek cevap da oyuncuların virüs kapma ihtimaline karşı setin tatil edildiği şeklinde olacak.

6 Nisan Sefirin Kızı Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Koronavirüs nedeniyle dizilere ara verildi. 6 Nisan pazartesi günü de Sefirin Kızı Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? gibi meraklı soruya dizi bir kaç hafta belki daha uzun izleyiciden ayrıldı diyoruz. Virüs salgını bitene kadar da Sefirin kızı yayınlanmayacak. Eski bölümlerin tekrarı yayınlanabilir. Başrollerinde; Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu, Uraz Kaygılaroğlu, Erhan Alpay, Tülin Yazkan, Gonca Cilasun, Hivda Zizan Alp, Doğukan Polat ve Erdal Küçükkömürcü gibi isimlerin yer aldığı dizi ekibi Coronavirüs yüzünden çekimlere ara verdi. Ekranlara ne zaman döneceği belirsiz olan dizinin başrol oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla diziye şimdilik veda etti.

6 Nisan Sefirin Kızı Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman6 Nisan Sefirin Kızı Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Sefirin Kızı dizisi yeni yıl sebebiyle ekrana kaç hafta ara verecek merak ediliyor. Sefirin Kızı dizisi ekrana sadece 1 hafta ara verecek. Yeni başlayan bir dizi olduğu için izleyenlerinden iki hafta ayrı kalmak istemedi. Ve çok doğru bir karar oldu. Rakipleri iki hafta ara verirken Sefirin Kızı yeni izleyiciler kazanacak ve reytinglerini artıracak.

Sefirin Kızı 6 Nisan Pazartesi Var Mı Yok Mu?

Sefirin Kızı dizisi 6 Nisan pazartesi günü ekranda olmayacak. Çünkü kanalların yaptığı bir anlaşma var. Her yeni yılda bir ya da iki hafta diziler yayınlanmıyor. Yeni reklam anlaşmaları imzalanıyor. Reklam ücretleri artırıyor. Dizilerin reklam pastasından alacakları oranlarda reytinglerle orantılı olarak yeniden belirleniyor. Bu yüzden de bu süreç biraz uzuyor. Dizilerde bu süreçte reklam parası alamayacakları için dizileri yayınlamıyorlar. Sefirin Kızı dizisinde de bu durum mevcut. Sefirin Kızı yeni yılın ilk haftası olan 6 Nisan pazartesi günü yayınlanmadı.  

Sefirin Kızı Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Sefirin Kızı izleyenler yeni yılda sadece bir hafta mı ara verecek yoksa 2 hafta mı merak ediyorlar. Sefirin Kızı dizisi yeni yılda sadece 1 hafta mola veriyor. Sefirin Kızı dizisi 13 ocak pazartesi akşamı saat 20:00 da kaldığı yerden Star TV ekranlarında yerini alacak. Sefirin Kızı dizisi diğer diziler gibi 2 hafta ara vermiyor. Çünkü izleyici kaybetmek istemiyor. Daha 3 bölüm yayınlanan dizi eğer iki hafta ara verirse seyirci kaybedebilir. Seyirci diziye tam bağlanmak üzereyken diziden kopmalarına sebep olurdu. Yapımcı ve kanal doğru karar vererek Sefirin Kızı dizisini sadece bir hafta yayınlamıyor. 13 Ocak pazartesi günü Sefirin Kızı yeni bölümü ile yayınlanacak.

Sefirin Kızı dizisi yeni bölümünde neler olacak?

Sefirin Kızı dizisinde Nare ve Sancar kızlarını Sefir’in elinden kurtardılar. Memlekete döndüler ancak Sancar eşini baba evinden getirir ve annesinin isteği üzerine de onunla karı koca olur. Nare ise Gediz’in evindedir. Sancar’ın eşini alarak eve gittiği ve herkesin evden gitmesini istediğini öğrenince dünyası başına yıkılır. Sancar yanlış yaptı. Nare’nin geçmişini ve gerçekleri tamamen öğrenmeden kendini eşine bıraktı. Artık önlerinde aşılmaz bu Menekşe engeli var. Melek görünümlü kurnaz şeytan Menekşe. Sancar’ın tapusu bende diyerek bakalım bundan sonra ne işler açacak Nare Sancar ve Melek’in başına.

Diğer taraftan Gediz ise Nare’ye olan aşkını artık saklayamaz. Sancar’a da söyler. Seven insan inanır diyerek Nare’ye olan aşkını itiraf etmiş olur. Gediz Nare’yi seviyor. Sancar ve Nare birbirine hala aşık ancak bunu itiraf edemiyorlar. Menekşe kocasını geri almanın peşinde. Diziler işler iyiden iyiye karışıyor. Bakalım Sefirin Kızı dizisinde bundan sonra neler olacak?

Sefirin Kızı dizisi her bölümü birbirinden heyecanlı geçiyor. Nare ve Sancar ikilisi seyirciden tam puan aldı. Aşkları sevgileri seyirciye geçti ve ikisinin olduğu aşk sahneleri izlemek istiyor. Ancak dizi izleyenler arasında bir de Nare ve Gedizciler var… Siz hangi ikiliyi destekliyorsunuz? Nare ve Sancar mı olmalı sizce yoksa Nare ve Gediz mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.  Yok Artık >> Engin Akyürek Sefirin Kızı Menekşe (Tülin Yazkan) ile Gerçek Sevgili mi?

Etiketler