6.45 Yayınevi’nde Standart Bir Gün Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Exxen)

Exxen’de yayınlanacak olan dizilerden bir tanesi 6.45 Yayınevinde Standart Bir Gün dizisi oldu. Dizinin ismi dikkatleri üzerine çekerken oyuncular ve konusu da oldukça merak edildi. Biz de bu konuda sizlerle 6.45 Yayınevinde Standart Bir Gün dizisi konusu ve oyuncularından bahsedeceğiz. 6.45 Yayınevi’nde Standart Bir Gün Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu..6.45 Yayınevi'nde Standart Bir Gün Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Exxen) 

6.45 Yayınevi’nde Standart Bir Gün Dizisi Konusu

Yeni bir dijital platform olan Exxen’de yayınlanacak olan yeni dizilerden bir tanesi 6.45 Yayınevinde Standart Bir Gün dizisi oldu. Dizi hakkında resmi siteler tarafından detaylı bir açıklama gelmedi. Bu sebeple dizinin konusu hakkında bir fikrimiz bulunmamaktadır. 6.45 Yayınevinde Standart Bir Gün dizisinin konusunu öğrendiğimiz zaman sizlerle güncel olarak paylaşmaya çalışacağız.

6.45 Yayınevi’nde Standart Bir Gün Dizisi Oyuncu Kadrosu

6.45 Yayınevinde Standart Bir Gün dizisi oyuncu kadrosunda başarılı isimlere yer vermeyi planlıyor. Dizinin başrolleri şimdiden belirlendi. Dizide Rıza Kocaoğlu ve Sarp Akkaya birlikte yer alacaklar. Bu ikiliyi birlikte gören seyirciler dizinin geri kalan kadrosunda büyük bir merakla araştırmaya başladı. Biz de sizlere 6.45 Yayınevinde Standart Bir Gün dizisi oyuncu kadrosunun tamamını paylaşacağız.

– Rıza Kocaoğlu
-Sarp Akkaya

Rıza Kocaoğlu

6.45 Yayınevi'nde Standart Bir Gün Dizisi Rıza KocaoğluRıza Kocaoğlu, 19 Mart 1979 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 1,74 boyundadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Pek çok tiyatro oyunu, dizi ve filmde yer almış olmasının yanı sıra kendisine ait yazmış olduğu kitaplar da bulunmaktadır. Menajerimi Ara, Ya İstiklal Ya Ölüm, Çukur, İçerde, İstanbul Sokakları, Filinta, Karadayı, Labirent, Kaybedenler Kulübü, Behzat Ç., Ezel, Elif gibi projelerde boy göstermiştir.

Sarp Akkaya

6.45 Yayınevi'nde Standart Bir Gün Dizisi Sarp AkkayaSarp Akkaya, 13 Mayıs 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun olmuştur. 1995 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. Pek çok dizi, tiyatro ve sinema filminde yer almıştır. Televizyon ekranlarında en son karşımıza Ferhat ile Şirin dizisindeki Cemal karakteri ile çıkmıştır. Kurşun, Söz, Paramparça, Evli ve Öfkeli, Muhteşem Yüzyıl, Mavi Kelebekler, Ezel, Gece Gündüz gibi dizilerde televizyon ekranlarında boy göstermiştir.

6.45 Yayınevi’nde Standart Bir Gün Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

6.45 Yayınevinde Standart bir gün dizisinin yapımcılığını Same film üstlenirken süpervizörlüğü ise Mehmet Ada Öztekin üstlenmektedir. Dizinin senaryosunu Kaya Çidamlı ele almaktadır. Dizinin şimdilik hazırlık çalışmaları devam etmektedir. Oyuncu seçmeleri ve set hazırlıkları tamamlandığı zaman 6.45 Yayınevinde Standart Bir Gün dizisi dijital bir platform olan Exxen’de bizlerle buluşmaya başlayacak.

Bu konumuzda da sizlere dijital bir platform olan Exxen’de  yayınlanacak 6.45 Yayınevinde Standart Bir Gün dizisinin oyuncuları ve konusu hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Sizlerin de konu hakkındaki soru görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz.

Etiketler