5 Ocak 2021 Eşkıya Hekimoğlu Baraj Var mı Yok mu, Yeni Bölüm Yayınlanacak mı?

5 Ocak Eşkıya Hekimoğlu Baraj Var mı Yok mu, Yeni Bölüm Yayınlanacak mı?  5 Ocak 2020 salı Eşkıya Hekimoğlu Baraj dizileri Var mı Yok mu, Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? detaylar haberimizde. 5 Ocak 2021 Salı günü Eşkıya Hekimoğlu Baraj dizisi yok Masumlar Apartmanı dizisi var. Gelecek haftadan itibaren dizilerin yeni bölümleri ekrana gelecek. Yani 5 Ocakta yayınlanmayacak olan diziler 12 Ocak 2021 gününden itibaren ekrana gelecekler.5 Ocak 2021 Salı Eşkıya Hekimoğlu Baraj Dizileri Var mı Yok mu

5 Ocak 2021 Salı Eşkıya Hekimoğlu Baraj Var mı Yok mu?

5 Ocak 2021 Eşkıya Hekimoğlu Baraj Var mı Yok mu, 5 Ocak 2021 Eşkıya Hekimoğlu Baraj dizileri Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? sorularına hemen yanıt verelim. Ekranda yılbaşı arası nedeniyle 2021 yılının ilk haftasında bir çok dizi de olduğu gibi 5 Ocak 2021 Eşkıya Hekimoğlu Baraj Masumlar Apartmanı dizilerinde de yeni bölüm olmayacak. 5 Ocak 2021 Eşkıya Hekimoğlu Baraj dizilerinin yeni bölümleri Yok, Yeni Bölüm 12 Ocak 2021 salı günü yayınlanacak.

7 Ocak 2020 salı Kadın Eşkıya Hekimoğlu Çocuk Var mı Yok mu5 Ocak 2021 salı Eşkıya Hekimoğlu Baraj Var mı Yok mu sorusuna hayır yok yeni bölümler 12 Ocak Salı yayınlanacak diyoruz. Merak edenlere duyurulur.

5 Ocak 2021 salı Eşkıya Hekimoğlu Baraj Var mı Yok mu, Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? detaylar haberimizde. 5 Ocak Eşkıya Hekimoğlu Baraj yok Masumlar Apartmanı var..

Eşkıya Hekimoğlu Baraj Dizileri 5 Ocakta Var mı Yok mu, Yılbaşı haftası Yayınlanacak mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz- Baraj ve Hekimoğlu salı akşamları ATV Kanal D VE Fox TV ekranlarında yayınlanıyor. Dizi yayınlandığı gün reytinglerde hep birinciliğe oynuyor. Başarılı diziler ekranda olurken şimdi merak edilen yılbaşı gecesi yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı?

Eşkıya Hekimoğlu Baraj 5 Ocak Yılbaşı haftası Yayınlanacak Mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi – Baraj dizisi ve Hekimoğlu dizisi salı akşamları televizyon ekranlarının vazgeçilmezi oldu. Edho – Hekimoğlu ve Baraj dizisi her hafta salı akşamı yayınlanırken 5 Ocak 2021 salı günü yayınlanacak mı? Bu hafta da devam edecek mi yoksa ara mı verecek göreceğiz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi – Hekimoğlu ve Baraj 5 Ocak salı 2021 gecesi yeni bölümü yayınlanacak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi (EDHO) 5 Ocak Salı günü yeni bölümü yayınlanmayacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni yıl nedeniyle ilk hafta 5 ocak günü yayınlanmayacak. Yeni bölümü kaldığı yerden 1 hafta sonra 12 Ocak salı akşamı yayınlanacaktır. EDHO dizisi neden yeni yılın ilk haftası yayınlanmıyor? Bu sorunun cevabını konumuzun devamında açıklıyoruz.

Hekimoğlu- Baraj Dizisi 5 Ocak 2021 Salı Yılbaşı haftası Var Mı Yok Mu?

5 Ocak salı akşamında itibaren tüm kanallar yayın akışlarını değiştiriyorlar. Kanallar yayın akışını değiştiriyor ve yeni yılın ilk haftasında tüm diziler yayınlanmıyor. Kanallar yeni yılın ilk haftasında reklam verenlerle yeni anlaşmalar imzalarlar. Bu yüzden de yeni yılın ilk haftasında reklam ücreti ödemezler. Reklam ücreti ödemeyince de diziler yeni bölüm yayınlamak istemiyorlar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Baraj Dizisi ve Hekimoğlu dizisi 5 Ocak 2021 akşamında yeni bölüm yayınlanmayacak çünkü Atv ve diğer kanallarda yeni yıl ilk haftasında reklam düzenlemeleri nedeniyle diziler yayınlamaz. Tüm kanallar yılbaşı haftasında eğlence programı ve özel diziler hazırlamışken yayınlanan yeni bölüm reytinglerde çok düşecektir. EDHO- Hekimoğlu- ve Baraj dizisi 5 Ocak 2021 salı akşamı yayınlanırsa reytinglerde istediğini elde edemezdi zaten. İyi giden reyting sıralamasını bozmamak için diziler bu hafta yayınlanmayacak.

Hekimoğlu- Baraj- Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Baraj ve Hekimoğlu dizisi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? EDHO – Baraj ve Hekimoğlu dizisi 5 Ocak salı akşamı yayınlanmayınca acaba yeni bölümü ne zaman diye merak ediliyor. Atv nin Kanal D nin ve Fox TV’nin fenomen dizileri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Baraj ve Hekimoğlu yeni bölümü 2021 yılının ilk haftasında yayınlanmanacak. EDHO- Baraj ve Hekimoğlu dizisi tahmini yeni bölüm yayın tarihi 12 Ocak 2021 salı. EDHO Baraj ve Hekimoğlu dizisi yeni bölümü eğer 12 ocak 2020 salı akşamında yayınlanmaz ise yeni bölümü 19 ocak 2021 salı akşamı yayınlanacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Hekimoğlu ve Baraj dizileri kanalların salı akşamı yayınlanan dizileri. Hepsinin reyting rekabeti farklı ve hepsi de çok iddialı. Ama yeni yıl haftası 5 Ocak salı akşamında yayınlanmayacak. Kanalların özel yılbaşı programları olacaktır. Ya da dizilerin özel bölümleri yayınlanabilir. Yeni bölüm için reklam ücreti verilemeyeceğinden dolayı dizi kanallar yeni bölüm yayınlamak istemez. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Her yeni yılda diziler bir hafta iki hafta ara veriyorlar. Bu durum hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

5 Ocak 2021 Hekimoğlu Dizisi Var mı Yok mu Yılbaşı Akşamı

Hekimoğlu dizisi yeni başlamasına rağmen yılbaşı öncesinde o da ara vermek zorunda kaldı. Hekimoğlu dizisi 5 Ocak salı günü ekrana gelmeyecek. 5 ocak Baraj Eşkıya ve Masumlar Apartmanı dizisi de yayınlanmayacağı için Yılbaşı eğlenceleri ekranda olacak ve Hekimoğlu dizisi de ekrana bir hafta ara verecek. 5 Ocak 2021 Hekimoğlu dizisi var mı olacak mı yayınlanacak mı sorularına Hayır yok Hekimoğlu dizisi 5 Ocak akşamı yılbaşı yayını nedeniyle yayınlanmayacak diyoruz.

5 ocak 2021 Salı Masumlar apartmanı Dizisi Var mı Yok mu Yılbaşı haftası

Masumlar Apartmanı dizisi de yılbaşı ilk haftasında yayınlanmayacak dizilerimizden birisi olacak. Zaten yukarıda açıklandığı gibi Masumlar Apartmanı dizisi bir haftalık zorunlu aranın ardından kaldığı yerden devam edecek. Son haftalarda reytinglerde beklentileri fazlasıyla karşılamaya başlayan Masumlar Apartmanı dizisinin yılbaşında yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyordu. Masumlar Apartmanı dizisi 5 Ocak yılbaşı haftası ekrana gelmeyecek. 5 Ocak Masumlar Apartmanı dizisi var mı neden yok sorusuna cevap vermiş olduk.

5 Ocak 2021 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Var mı Yok mu Yılbaşı Haftası

5 Ocak 2021 salı günü eşkıya dünyaya hükümdar olmaz ATV ekranlarında, Hekimoğlu Kanal d ekranlarında ve Baraj dizisi Fox TV ekranlarında yılbaşı dolayısı ile ekrana gelmeyecek. 5 Ocak 2021 günü hangi dizi var hangi dizi yok diye merak edenlere hiçbir dizinin olmadığına yılbaşı haftası dolayısıyla dizilerin ara verdiklerini bir kez daha hatırlatalım.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Sanki 1 önceki de bölüm olsa da bi kadın oldu onla bitti bölüm seyretmeyin diye uğraşır oldunuz artik

  2. Avatar İlham kırklar

    Seyirciye çok ayıp! Bir iki hafta ara vermek olurmu bu kanalların reklamcılarla iç sorunu Çözmeleri gerek aralarında seyircinin günahı ne buna niçin katlansın. Çok ayıp çok

Etiketler