5 Nisan Maraşlı dizisi var mı yok mu neden yok yeni bölüm?

Maraşlı dizisinin başrol oyuncusu olan Burak Deniz Corona virüse yakalandı ve dizinin çekimleri ertelendi. 5 Nisan pazartesi günü ekrana gelmesi beklenen Maraşlı dizisinin 13. bölümü de bu hafta ara verdi. Pazartesi günü Maraşlı dizisini ekranda göremeyen izleyiciler Maraşlı 5 Nisan pazartesi var mı yok mu neden yayınlanmıyor niçin yeni bölüm ekrana gelmedi diye merak içinde. Biz de Maraşlı dizisi 5 Nisan’da var mı yok mu neden yayınlanmayacak detaylı bilgiler verelim istedik.

5 Nisan Maraşlı dizisi var mı yok mu neden yok?

Maraşlı dizisi 5 Nisan pazartesi neden yok işte sebebiMaraşlı dizisinin başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz yer alıyor. Oldukça uyumlu olan ikili Maraşlı dizisinin yüksek reytingler almasına katkı sağlıyor. Geçtiğimiz haftalarda alınan 6 ve 7 oranındaki Total reytingler Maraşlı dizisinin uzun ömürlü olacağını gösteriyor. Ancak pandemi nedeniyle zaman zaman dizinin setinde zorunludur aksamalar yaşanıyor. 5 Nisan 2021 pazartesi günü ekrana gelmesi gereken Maraşlı dizisinin 13. bölümü başrol oyuncusu ve Celal karakterini canlandıran Burak Deniz’in koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeniyle 1 hafta sete ara verildi.

5 Nisan Maraşlı dizisi var mı yok muSon günlerde ülkemizde de vaka sayıları hızla artış gösterirken bu artıştan dizilerde olumsuz etkilemeye devam ediyor. Vaka sayılarının 50 bine yaklaştığı ülkemizde Maraşlı dizisinin başrol oyuncusu olan Burak Deniz de nasibini aldı. Testi pozitif çıktığı için kendisini karantinaya alan Burak Deniz Maraşlı dizisindeki diğer oyunculara da bulaşma riski nedeniyle dizi 10 günlüğüne ara verdi. Bu aranın ardından Maraşlı dizisinin yeni bölüm çekimleri kaldığı yerden devam edecek.

Maraşlı dizisinin yeni bölümü ne zaman?

5 Nisan pazartesi günü ekrana gelmeyen Maraşlı dizisinin yeni bölümü bir sonraki hafta 12 Nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Yeni bölümleri izleyici tarafından merak edilen Maraşlı dizisinin 13. bölümü 12 Nisan pazartesi günü 14. bölümü ise 19 Nisan günü Atv’de ekrana gelecek. Sizce Maraşlı dizisinin 5 Nisan’da ara vermesi doğru bir karar mı, yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Haber: Başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı kadrosunda Serhat Kılıç, Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Saygın Soysal, Melis İşiten, Cihan Yenici gibi isimlerin yer aldığı TIMS&B PRODUCTIONS imzalı ATV ekranlarında yayınlanan MARAŞLI dizisi “5 Nisan Pazartesi” günü yayınlanmayarak yayın hayatına 1 hafta ara verecek. MARAŞLI yeni bölümüyle 12 Nisan Pazartesi ATV’de.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. İyi olur.Zira herkese bulaşmaz.İnşallah Maraşlı tez zamanda iyileşirde kaldığı yerden devam ederler.Sağlıklı bir şekilde.

Etiketler