5 Mayıs Camdaki Kız Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok?

5 Mayıs Camdaki Kız Dizisi Var mı Yok mu, Camdaki Kız 42.bölümü ile 5 Mayıs 2022 Perşembe günü ekrana gelmesi bekleniyordu. Ancak dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Ramazan bayramı haftası nedeni ile bu hafta da dizinin yayınlanmayacağı belirtildi.

SON DAKİKA: Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız bu hafta 5 Mayıs günü yayınlanmayacak. Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği, başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Nur Sürer, Tamer Levent, Devrim Yakut ve Şerif Erol’un paylaştığı yapım, bu hafta olmayacak. Camdaki Kız, yeni bölümüyle 12 Mayıs 20.45’te Kanal D’de

Bu nedenle izleyiciler 5 Mayıs Camdaki Kız Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok? sorularını merak etmeye başladılar. Bizde dizioyuncu.com olarak 5 Mayıs Camdaki Kız Dizisi neden yok yeni bölüm olacak mı, Berat Kandili haftası 5 Mayıs Camdaki Kız yayınlanacak mı sorularına cevap verelim.5 Mayıs Camdaki Kız Dizisi Var mı Yok mu

5 Mayıs Camdaki Kız Dizisi Var mı Yok mu?

5 Mayıs Camdaki Kız Dizisi Var mı Yok mu sorusuna hemen yanıt verelim. Ramazan bayramı haftası nedeniyle bir çok dizi ekrana gelmedi. Ancak tüm turttaki koronavirüs ve omicron vakaları da her geçen gün kendisini gösterdi. 5 Mayıs perşembe günü de Camdaki Kız Dizisi 42. bölümü Ramazan bayramı haftası nedeniyle yeni bölüm ekrana gelmeyecek. 5 Mayıs günü yayınlanmayacak olan Camdaki Kız Dizisinin yeni bölümü 12 Mayıs 2022 Perşembe günü ekrana gelecek ve kaldığı yerden devam edecek.

5 Mayıs Camdaki Kız Dizisi Yeni Bölüm neden Yok?

5 Mayıs günü Berat Kandili haftasında kanalların ara vermesi nedeniyle Camdaki kız yayınlanmayacak. Sette görünen koronavirüs ve omicron vakaları nedeniyle yeni bölüm yayınlamıyor bir çok dizi. İşte Berat Kandili nedeniyle yeni bölüm yayınlamayacak olan diziler şöyle:
Barbaroslar – TRT 1
Arka Sokaklar – Kanal D
Bir Zamanlar Kıbrıs – TRT 1
Camdaki Kız – Kanal D
Mahkum – FOX

Görüldüğü üzere bir çok dizi 2022 Berat Kandili nedeniyle yeni bölüm yayınlamayacak. 5 Mayıs perşembe günü Camdaki Kız Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok? Kanal D yayın akışına bakarak sizlere en doğru bilgileri iletmeye çalışıyoruz. Sizler de merak ettiklerinizi bize yazabilirsiniz. 5 Mayıs Camdaki Kız Dizisinin yeni bölümünün yayınlanmaması hakkında da görüşlerinizi yorumlarınızı bekliyoruz. 2022 Berat Kandili haftası hangi diziler yayınlanmayacak.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.

3 Yorum