4 Şubat 2020 Salı Reyting Sonuçları Nasıl? Ramo Edho Kadın Hekimoğlu

4 Şubat 2020 Salı günü reyting sonuçları nasıl olacak kadın dizisinin final yaptığı eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin yeni oyuncularla ekrana geldiği 4 Şubat Salı akşama kanallarda büyük bir reyting mücadelesi yaşandı. TRT1 ekranlarında Tutunamayanlar dizisi ile Kanal d ekranlarında Hekimoğlu dizisi reyting mücadelesinde nasıl bir sonuç aldığı merak edilirken günün en çok sorulan sorusu ise Show TV ekranlarında yayınlanan Ramo dizisinin reytingleri oldu.

4 Şubat 2020 Salı Reytingleri Ramo EHDO Kadın4 Şubat Salı günü reyting sonuçları nasıl?4 şubat reytingleri total

4 Şubat 2020 salı akşama ekrana gelen kadın eşkıya dünyaya hükümdar olmaz ramo Tutunamayanlar ve Hekimoğlu dizilerinden hangisi reytinglerde ilk sırada yer alacak oldukça merak ediliyor. Reyting sonuçlarının resmi rakamları 5 Şubat Çarşamba günü saat 10’da buraya eklenecek ancak öncesinde hangi dizi nasıl bir reyting sonucu bekliyor kısaca bahsetmek istiyoruz. İşte 4 Şubat 2020 Salı Reytinglerinde yarışacak diziler:

Fox TV kadın dizisi final bölümü

Kadın dizisi final bölümü ile 4 Şubat 2020 Salı akşamı FOX TV’de ekrana geldi. 3 sezondur ekrana gelen kadın dizisi geçen hafta reytinglerde bir sırada olmasına rağmen bu hafta final bölümüyle izleyenlerine veda ediyor. 81. bölümü ile 4 Şubat 2020 salı akşama final yaparak yarıştan çekilen kadın dizisinin finali bize göre 4 Şubat gününün reyting birincisi olacak. Zaten dizi yayınlandığı 3 sezondur çoğu zaman salı günlerini ilk sırada tamamlamıştı.

Atv eşkıya dünyaya hükümdar olmaz

ATV ekranlarında 5 sezonu ile ekrana gelen eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi 4 Şubat 2020 salı akşama en çok izlenen dizi olmak için yarışacak dizilerden biri. Her hafta kadrosuna yeni oyuncular dahil eden eşkıya dizisinin bu hafta kadın dizisinin final bölümünün ekrana gelmesi ile önümüzdeki haftalarda reytinglerde az da olsa yükselmesini tahmin ediyoruz.

4 Şubat 2020 Salı Reyting Sonuçları NasılShow TV Ramo dizisi

Show TV ekranlarında 4 Şubat 2020 Salı akşamı yayınlanan Ramo dizisi önceki haftalarda oldukça yüksek reytingler almış böylelikle adını salı günleri ne kalıcı olarak yazdırmıştı. Ramo dizisinin 4 Şubat Salı günü de oldukça iyi bir reyting alarak final yapan kadın dizisinden sonra ikinci ya da 3. Sırada olacağını tahmin ediyoruz. önceki haftalarda 7 hatta 8 oranında Total reyting alan Ramo dizisi önümüzdeki hafta kadın dizisi ekrana gelmeyeceği için daha yüksek bir reyting oranı ne ulaşabilir.

Kanal d Hekimoğlu dizisi

Oldukça duygusal bir bölümle ekrana gelen Hekimoğlu dizisi geçtiğimiz haftalara nazaran bu hafta kadın dizisinin final bölümünden dolayı biraz gerilemesini tahmin ediyoruz. ancak kadın dizisini izleyenlerin yakın bir dizi olduğu için Hekimoğlu dizisine devam etme ihtimali yüksek bulunuyor ve gelecek haftalarda kadın dizisinin bazı izleyenleri Hekimoğlu dizisine geçiş yapabilir böylelikle dizinin reytinglerinde artış bekleniyor. 4 Şubat 2020 Salı akşamı Hekimoğlu dizisinin reyting sonuçlarını burada sizlere yazacağız.

TRT1 Tutunamayanlar dizisi

Salı akşamlarının tek komedi dizisi olan Tutunamayanlar dizisi gerçekten de tutunamamış görünüyor. 4 Şubat salı günü Tutunamayanlar dizisinin alacağı reyting oranları oldukça merak edilirken dizinin 2 oranında total reyting alması bekleniyor. 4 Şubat 2020 Salı Reyting Sonuçları hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

4 Şubat 2020 Salı Reyting Sonuçları4 şubat reytingleri total

Etiketler