4 Ocak Perşembe Hudutsuz Sevda Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok?

Hudutsuz Sevda Dizisi Var mı Yok mu 4 Ocak Perşembe Neden yeni bölüm Yok? Henüz yayın hayatının başlarında olan Hudutsuz Sevda dizisi 4 Ocak Perşembe akşamı yayınlanmayacaktır. Yeni yılın ilk haftasında diğer diziler gibi Hudutsuz Sevda dizisi de yayınlanmayacaktır.  

hudutsuz sevda dizisi yeni yılda neden yok

4 Ocak Perşembe Hudutsuz Sevda dizisi var mı?

Perşembe akşamları FOX TV’de yayınlanan Hudutsuz Sevda dizisi yeni yılın ilk haftası olması sebebiyle yayınlanmayacaktır. Perşembe günü ekrana yeni bölüm getirmeyecek. 15. bölümün bir hafta sonraya ertelendiğini kanal duyurdu. 4 Ocak Perşembe günü yayınlanmayan Hudutsuz Sevda dizisi bir sonraki hafta 11 Ocak perşembe günü kaldığı yerden devam edecek. 4 Ocak Perşembe Hudutsuz sevda var mı yok mu sorusuna böylelikle yanıt verdik.

4 Ocak Perşembe günü Atv ekranlarındaki Aldatmak dizisi, Kanal D ekranlarındaki Dilek taşı dizisi ve TRT 1 ekranlarındaki Kendi Düşen Ağlamaz dizisi de yeni yıl sebebiyle ekrana gelmeyecek.  hudutsuz sevda dizisi 4 ocak perşembe var mı yok mu

Hudutsuz Sevda Dizisi Neden Yok? 4 Ocak Perşembe

Yeni yılın ilk haftasında bir çok dizi yayınlanmaz. Bunlardan birisi de Hudutsuz Sevda oldu. Dizinin yeni bölümünün bir hafta aranın ardından yayınlanacağını biliyoruz. Hudutsuz Sevda dizisi yeni bölümü de 11 Ocak Perşembe günü kaldığı yerden devam edecektir. Fox TV’nin sevilen dizisi Hudutsuz Sevda’nın da yeni yılda reklam anlaşmalarının olmaması ve kanalın zarar etmemek adına dizinin yeni bölümünü yayınlamadığını biliyoruz. Bu yüzden de Hudutsuz Sevda dizisi 11 Ocak Perşembe yeni bölümü olacaktır. Sizce Hudutsuz Sevda dizisinin  yeni yılda ara vermesi doğru mu? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: