4 Ocak Kuzey Yıldızı Var mı Neden Yok Niçin yayınlanmıyor, Yeni Bölüm ne Zaman?

Show tv de cumartesi günleri ekrana gelen Kuzey Yıldızı 4 Ocak 2020 Var mı Neden Yok Niçin yayınlanmıyor, Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm ne Zaman? gibi soruları merak eden izleyiciler için Kuzey yıldızı dizisinin 4 Ocak cumartesi günü ekrana gelip gelmeyeceğini burada sizlere detaylı bir şekilde izah etmeye ve Kuzey yıldızı dizisinin 4 ocakta var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmadı gibi merak edilen sorularına ayrıntılı cevaplar vermeye çalışacağız.

4 Ocak 2020 Kuzey Yıldızı Var mı Yok mu?

Öncelikle belirtmek isteriz ki 4 Ocak 2020 cumartesi günü Show TV ekranlarında yayınlanması beklenen Kuzey yıldızı İlk aşk dizisi ekrana gelmeyecek. Yeni bölümü merak içerisinde bekleyen seyirciler 4 Ocak 2020 cumartesi günü Kuzey yıldızı dizisinin yeni bölüm yayınlanmadığını görünce oldukça şaşıracaklar ve kuzey yıldızı var mı yok mu yeni bölüm neden yok niçin yayınlanmadı gibi merak edilen soruları bizlere bir bir yöneltmeye başlayacaklar.

4 Ocak Kuzey Yıldızı dizisi var mı yok mu4 Ocak 2020 Cumartesi Kuzey Yıldızı Neden Yok?

Yukarıda 4 Ocak 2020 cumartesi günü Kuzey yıldızı dizisinin ekrana gelmeyeceğini ve Show TV’de yeni bölüm yayınlanmayacağını söylemiştik. Meraklı izleyiciler 4 Ocak cumartesi günü Kuzey yıldızı dizisinin neden yeni bölüm ekrana getirmediğini neden yayınlanmadığını sorgulamaya başladılar biz de hemen yanıt verelim. Kuzey yıldızı dizisi Show TV’de yeni yılda verilen 2 haftalık ara sebebiyle bu hafta ekrana gelmeyecek. Bildiğiniz üzere yeni yılın başında kanallar yeni reklam sözleşmelerini imzalıyor ve bu nedenle yeni yılın ilk haftasında diziler 1 veya 2 hafta ekrana gelmiyor. İşte bu ara nedeniyle Kuzey yıldızı dizisi de 4 Ocak cumartesi günü yayınlanmayacak.

4 Ocakta Yayınlanmayan Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm ne Zaman?

4 Ocak 2020 cumartesi günü ekrana gelmeyen Kuzey yıldızı İlk aşk dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak bir sonraki hafta yani 11 Ocak cumartesi günü Kuzey yıldızı var mı gibi meraklı sorulara da hemen cevap verelim. Show TV birçok dizisine 2 hafta ara verdiği için Kuzey yıldızı dizisi 4 ocak’tan sonra 11 Ocak cumartesi günü de ekrana gelmeyecekti. Ancak izleyiciler Show TV iletişim numaralarından kanalı arayarak Kuzey yıldızı gibi çok sevilen bir dizinin 2 hafta ara vermemesi ve dizinin güçlü reytinglerinin devam etmesi için bunun çok önemli olduğunu vurgulayınca Show TV vermiş olduğu 2 hafta aradan vazgeçerek sadece bir haftaya düşürdü. Sonuç olarak 4 Ocak cumartesi günü ekrana gelmeyecek olan Kuzey yıldızı 11 Ocak 2020 cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek.

11 Ocak Cumartesi Kuzey Yıldızı Var mı Yok mu Yayınlanacak mı?

Daha önce 11 Ocak cumartesi günü de Kuzey yıldızı dizisinin yayınlanmayacak ekrana gelmeyeceği söylenmişti ve Show TV tarafından açıklanmıştı. Ancak sevilen dizinin oldukça yüksek devam eden reyting oranları nedeniyle çukur dizisinde olduğu gibi yılbaşı nedeniyle verilen ara sadece bir haftaya düşürüldü. Böylelikle 4 Ocak cumartesi yayınlanmayan Kuzey yıldızı dizisi 11 Ocak cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Yani 11 Ocak 2020 cumartesi günü Kuzey yıldızı yeni bölümüyle ekrana gelecek.

Kuzey Yıldızı Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Başladığı günden beri hiç ara vermeyen ve her hafta cumartesi günleri oldukça iyi bir reyting sonucuna ulaşan Kuzey yıldızı dizisinin yeni bölümü 4 ocak’ta ekrana gelmemiş ve dizi bir hafta ara verdikten sonra 11 Ocak 2020 cumartesi günü kaldığı yerden izleyicileriyle buluşmaya devam edecek. 4 Ocak cumartesi günü verilen aranın ardından 11 Ocak cumartesi günü yeni bölümü ile ekrana gelecek ve Show TV’de izleyicisi ile buluşacak olan Kuzey yıldızı sezon sonuna kadar yeni bölümleri ekrana getirmeye devam edecek.

Kuzey Yıldızı Dizisi Son Reyting Sonuçları Nasıl?

Kuzey yıldızı dizisinin son reyting sonuçlarına baktığımızda dizinin her geçen hafta daha da yükseldiğini ve cumartesi günleri adeta diğer dizilerinde final yapması ve erken final kararları nedeniyle tüm reytingleri tek başına aldığını görüyoruz. Oldukça iyi bir başrol oyuncusu olan ve oyuncu kadrosu her geçen hafta daha da güçlenen Kuzey yıldızı dizisinin reytinglerde haftalar ilerledikçe gücüne güç katıyor ve reyting oranları 10 Total oranına yaklaştı. Kısacası Kuzey Yıldızı dizisi haftalık diziler arasında ilk 10 arasına çok rahat bir şekilde giriyor ve cumartesi günlerinin uzak ara lideri ve reyting birincisi konumunda bulunuyor.

Kuzey Yıldızı Erken Final Yapar mı Biter mi?

Kuzey yıldızı dizisi erken final yapar mı biter mi gibi soruları aslında burada yazmamız bile pek mantıklı görünmüyor çünkü Kuzey yıldızı dizisi oldukça yüksek reyting oranları alırken son hafta 10 oranındaki total reyting bile aşarak çok ciddi bir ivme kazanmış oldu. Bu reyting oranlarına devam ederse Kuzey yıldızı dizisinin erken final yapması bir tarafa uzun süre devam edeceği Mayıs 2020 yılında sezon finali yaparak yaz tatiline giren Kuzey yıldızı dizisinin 2020-2021 sezonunda da kaldığı yerden güçlü bir şekilde devam edeceğini düşünüyoruz. İşte Kuzey Yıldızı dizisinin son aldığı reytingler:Kuzey Yıldızı dizisinin son aldığı reytingleri

Karadeniz dizileri eskiden beri izleyiciler tarafından çok beğenilip takip ediliyor. Sizlerde bir Karadeniz dizisi olan Kuzey Yıldızı dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak diziyi nasıl bulduğunuzu ve uzun süre devam edip etmeyeceği hakkındaki fikirlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Kuzey Yıldızı dizisi sizce 4 Ocak cumartesi günü yeni bölüm yayınlamayıp bir sonraki hafta 11 ocakta kaldığı yerden devam etmesi izleyici kaybına neden olur mu?

Kuzey Yıldızı dizisi hakkında merak ettiklerinizi ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

4 Ocak Kuzey Yıldızı Var mı Neden Yok Niçin yayınlanmıyor, Yeni Bölüm ne Zaman? (1 Yorum)


Eklenme Tarihi: 3 Ocak 2020