4 Ocak Kasaba Doktoru Var Mı Yok Mu, Yeni Bölüm Ne Zaman?

01.12.2022
940
4 Ocak Kasaba Doktoru Var Mı Yok Mu, Yeni Bölüm Ne Zaman?

4 Ocak Kasaba Doktoru Var Mı Yok Mu, Yeni Bölüm Ne Zaman? Kasaba Doktoru dizisi cuma akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanıyordu. Kasaba Doktoru dizisi artık cuma akşamları yayınlanmayacak. Kasaba Doktoru yeni bölüm ne zaman? Yeni günü ne zaman? Tüm bilgileri konumuzdadır.  Kasaba Doktoru carsamba aksami

Kasaba Doktoru 4 Ocak Var Mı Yok Mu?

TRT1 ekranlarının sevilen doktor dizisi Kasaba Doktorunda gün değişikliği yaşandı. Dizinin yeni bölümleri cuma akşamı TRT1de yayınlanıyordu. Reytinglerinin düşüklüğü sebebiyle önce final haberi geldi. Ancak kanal gün değişikliği ile reytinglerin değişip değişmeyeceğine bakmak istedi. Bu yüzden de Kasaba Doktoru dizisi artık cuma akşamları olmayacak. Kasaba Doktoru 4 Ocak 2023 TRT1 de yayınlanmayacak. Peki Kasaba Doktoru yeni bölüm ne zaman?

Kasaba Doktoru Yeni Bölüm Ne Zaman 29. Bölüm?

TRT1 de yayınlanan Kasaba Doktoru 29. bölümü ile 11 Ocak Çarşamba akşamı ekrana gelecek. Yapımcılığını ARC Film’in üstlenirken, yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturuyor. Başrollerini Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı ve Vildan Atasever’in paylaşıyor. Kasaba Doktoru reyting düşüklüğü sebebiyle 32. bölümde final yapacağı haberi vardı. Ancak gün değişikliği umarız ki reytingleri olumlu etkiler. Kasaba Doktoru dizisi reytingler yükselirse final haberi ortadan kalkmış olur. kasaba doktoru yeni bolum 7 aralik

Kasaba Doktoru dizisi 29. bölümü 11 Ocak Çarşamba Saat 20.00 da sizlerle olacak. Bundan sonraki yeni bölümlerde çarşamba akşamı yayınlanacaktır. Kasaba Doktorunu izliyor musunuz? Dizinin oyuncu performanslarını ve konusunu beğeniyor musunuz? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Yaa lütfen gününü değiştirmeyin çok severek izlediğimiz bir dizi ne olur bitmesin oyuncuları çok iyi 🙏❤️❤️

 2. Anonim dedi ki:

  Aslinda güzel dizi,reytingler neden dû$ûk anlamadim. Final olmasini istemem.

 3. Anonim dedi ki:

  Evet çok begwniyoruz

 4. Gülöwser dedi ki:

  Bu dizi çok güzäl ban bu dizzying sewiyorum finally gitmesin.we günide cumaya gecirilsin.oyuncularynada bayiliyorum.

 5. Ali çakır dedi ki:

  Şahane Bi film

  1. Meriş dedi ki:

   Bence de öyle bir film yani harika bir film

   1. Anonim dedi ki:

    Kasaba dr devam etmeli zevkle izliyoruz.