4 Ocak 2024 Aldatmak Dizisi Var mı Yok mu?

11.10.2023
4.135

Atv de ekrana gelen Aldatmak dizisi 4 Ocak 2024 günü yılbaşı haftası olması nedeniyle çekimler iptal edildi ve dizi yayın akışından bu hafta çıkarıldı. 4 Ocak 2024 Aldatmak Dizisi Var mı Yok mu? sorusuna hayır bu hafta dizinin yeni bölüm olmayacak diyoruz. Yılbaşı haftası nedeniyle diziler yayınlarına ara verdi.

4 Ocak 2024 Aldatmak Olacak mı Var mı Yok mu?

Atv de perşembe günü yayınlanan Aldatmak Dizisi izleyicileri de 4 Ocak 2024 perşembe günü Var mı Yok mu? diye merak ettiler. Diziler rekklam gelirlerinin yeni anlaşmalarını yeni yılın ilk haftası yapıyorlar. Bu nedenle bu hafta bir çok dizi ekrana ara verdi. 4 Ocak 2024 günü Aldatmak Dizisi de yayınlanmayacak. Atv haber saati dizi saatinde izleyicilere güncel bilgileri aktaracak.

19 Ekim Aldatmak Dizisi Var mı Yok mu?

Daha önce de Aldatmak dizisi ekrana ara vermişti. İşte o haberimiz: Oldukça zorlu günler geçiren ülkemizde bir de kardeş ülke Filistin’in İsrail terör devleti tarafındn bombalanması gündemi vurdu. Gazzede İsrailin bombaladığı hastanede 1000 e yakın Filistin’li çocuk ve hastanın ölmesi sonrası milli yas ilan edildi 3 gün. 19 Ekim 2023 perşembe Aldatmak Var mı Yok mu? sorusu da bu nedenle hayır bu hafta bir çok dizi ekrana gelmiyor Aldatmak dizisi de olmayacak diyoruz.

Aldatmak dizisi yeni bölüm ne zaman milli yas sonrası dizi hangi tarihte başlayacak? Aldatmak dizisi yeni bölümüyle 26 Ekim 2023 perşembe Atv de devam edecek. Sizce milli yas sonrası dizilerin ekrana gelmemesi doğru bir karar mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.