4 Ocak 2021 Çukur Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? Sebebi Nedir

Burada sizler için 4 Ocak 2021 Çukur Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?, 4 Ocak Çukur neden yok niçin yeni bölüm yayınlanmadı, Çukur 4 Ocak Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? sorularına yanıt verelim.4 Ocak 2021 Çukur Var mı Yok mu

4 Ocak 2021 Çukur Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

4 Ocak 2021 Çukur Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? Sebebi Nedir hemen yazalım. Yeni yıl nedeniyle diziler reklam düzenlemeleri için her yıl bir iki haftalık ara veriyor. Çukur dizisi de bu arayı verdi ve 4 ocak 2021 pazartesi günü bu nedenle yayınlanmayacak. 4 Ocak 2021 Çukur Var mı Yok mu sorusuna cevap böyle.

4 Ocak 2021 Çukur Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? Sebebi Nedir. Çukur dizisi pazartesi akşamları Show TV ekranlarında yayınlanırken bir haftalık bir mola veriyor. Çukur dizisi yeni sezona başlayalı henüz bir kaç bölüm olmuşken dizi gelecek hafta yayınlanmayacağını duyurdu peki sebebi nedir? 4 Ocak 2021 Çukur Var mı Yok mu sorusuna detaylıca cevap yazacağız. Bugün Milli Maç var, Fransa Türkiye maçı nedeniyle dizi ekrana gelmeyecek. Gelse bile çok az izlenecekti zaten..

4 Ocak 2021 Çukur Var mı Yok mu neden yok

4 Ocak 2021 pazartesi Çukur dizisi Var mı Yok mu Neden Yok?

Fransa Türkiye maçından dolayı 4 Ocak 2021de Çukur yok yerine İnek şabanın filmi var.. Çukur dizisi Ay Yapım yapımcılığında yayınlanırken yönetmenliğini Sinan Öztürk yapıyor. Çukur dizisi başrollerinde Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Kubilay Aka, Cihangir Ceyhan, Burak Dakak, Nur Sürer ve Meral Çetinkaya gibi isimler yer alıyor. Çukur dizisi neden 4 Ocak 2021 pazartesi yayınlanmıyor. Cevabı konumuzun devamında sizlerle.

4 Ocak 2021 Pazartesi Çukur Var Mı Yok Mu?

Çukur dizisi 4 Ocak 2021 pazartesi günü yayınlanmayacak. Çukur dizisi pazartesi akşamları yayınlanıyor ve yayınlandığı günlerde de genel olarak reytinglerde ilk sıraya adını yazdırıyordu. Ancak Çukur dizisi bu hafta reyting yarışına katılmayacak. Bu hafta Çukur dizisi pazartesi günü yayınlanmayacak. Peki Zalim İstanbul Var mı 4 Ocak 2021de? Tıklayın >> 4 Ocak 2021 Zalim İstanbul Var mı Yok mu?

Çukur dizisi 4 Ocak 2021 Pazartesi Neden Yok Yayınlanmadı?

Çukur dizisi 4 Ocak 2021 pazartesi günü yayınlanmayarak reyting yarışına katılmıyor bu hafta. Çünkü kaybedeceği bir reyting yarışına girmek istemiyor. Çukur dizisi pazartesi reyting yarışına girmek istemedi çünkü o gün Türkiye milli maç izleyecek ve diziler geri planda kalacak. Çukur dizisi ve pazartesi akşamları yayınlanan diğer diziler de 1 hafta tatil yapıyorlar.

Türkiye olarak milli takımı destekleyeceğiz ve 4 Ocak 2021 pazartesi akşamı Türk halkı Trt1’e kilitlenecek. Milli takımı ve ülkemizi desteklemek için herkes Trt1 izleyecek. Türkiye Fransa maçı 4 Ocak 2021 pazartesi akşamı Trt1 ekranlarında olacak. Sizlerde bu maçı izleyeceksiniz değil mi?

Çukur dizisi erken final mi yapıyor bitecek mi?

Çukur dizisi yeni bölümü 1 hafta yayınlanmayacak. Ancak bu erken final kararı değil. Sadece milli maç sebebiyle reytinglerinde düşüş olmasın diye yayınlamama kararı aldı. Bunu çoğu dizi yaptı. Çünkü reyting oranları düşsün istemiyor hiç bir dizi. Başarılı giden bir reyting grafiğine sahipken Çukur dizisi reytingleri düşmeden bir hafta aradan sonra devam edecek.

Bu hafta Çukur dizisinin yayınlanacağı gün ve saatler:
Çukur Yeni Bölüm 4 Ocak 2021 Pazartesi Saat 22.15
Çukur Tekrarı 15 Ekim Salı Saat 02.15
Çukur tekrarı 16 Ekim Çarşamba Saat 03.00
Çukur Tekrarı 19 Ekim Cumartesi Saat 02.45
Çukur 20 Ekim Pazar Saat 00.15
Çukur Yeni Bölüm 21 Ekim Pazartesi Saat 20.00

Seyircinin büyük çoğunluğu mili maç izleyeceği içinde diziler pazartesi akşamı yayınlanmama kararı aldı. Çukur dizisi 4 Ocak 2021 pazartesi yeni bölüm yayınlamayacak ve reyting kaybına uğramayacak böylelikle. İyi giden reyting oranını ve sıralamasını düşürmemek için bu iyi bir teknik. Böylece bir hafta da olsa reytingleri düşmemiş olacak ve iyi bir reyting oranı grafiği yakalayacak. Çukur dizisi gibi diğer dizilerde aynı düşündü ve yayınlanmama kararı aldılar.

Çukur dizisi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Çukur dizisi yeni bölümü 1 hafta aradan sonra yani 21 ekim pazartesi akşamı yayınlanacak. Çukur dizisi 3. sezon 5. bölümü ile 21 ekim pazartesi yayında olacak. 1 hafta aradan sonra Çukur dizisi reytingleri aynı başarı ile devam edecektir diye düşünüyoruz.

 4 Ocak 2021 Pazartesi Hangi Diziler Yayınlanmayacak?

Kanal D de Zalim İstanbul, Star TV de Çocuk ve Trt 1 de Vuslat dizileri de 4 Ocak 2021 pazartesi günü yayınlanmama kararı aldılar. Sadece Fox tv de Yasak Elma dizisi 4 Ocak 2021 pazartesi yeni bölüm yayınlayacak. Bu onun içinde olumsuz bir durum olacaktır. Çünkü Türkiye – Arnavutluk maçı olduğu bir akşam çok az bir seyirci dizi izler. Milli maçı seyredip takımımızı desteklemememiz gerekiyor. Öyle ki kendi oyuncuları bile kendi dizilerini izlemezler o gün. 4 Ocak 2021 pazartesi TRT de yayınlanacak olan Türkiye- Fransa milli maçı dolayısıyla yayınlanmayacak olan diziler kaldığı yerden bir hafta sonrasında yayınlanacak.

4 Ocak 2021 Çukur Var mı Yok mu Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? Sebebi Nedir sorusuna Fransa Türkiye milli maçı dolayısı ile 4 Ocak 2021de dizinin yeni bölüm yayınlamayacağını, Çukur dizisinin yeni bölümünün 21 Ekim pazartesi günü devam edeceğini bir kez daha hatırlatalım..

4 Ocak 2021 Çukur dizisi yerine ne yayınlanacak?

Çukur dizisi yerine Show tv de 4 Ocak 2021 pazartesi günü Kemal Sunal ile Şener Şen’in başrollerini paylaştıkları film ekrana gelecek. 4 Ocak 2021 Çukur Var mı Yok mu neden yok sorusuna böylelikle detaylıca cevap vermiş olduk. İyi seyirler.. Not: Sizde milli maç nedeniyle Çukur dizisinin 4 Ocak 2021 tarihinde yayınlanmaması doğru mu? Yorumunuzu merak ediyoruz..

Etiketler