5 Aralık Perşembe Okulları Kar Tatili Olan İl İlçeler Hangileri?

Ülkemizin İç Anadolu ve doğu kesimlerinde yaşayanlar yılın ilk karlı ve yağışlı günleriyle tanışmaya başladılar. Okula giden öğrenciler ise 4-5 Aralık 2019 Okulları Kar Tatili mi diye sormaya başladı şimdiden. Soğuk ve kar yağışlı hava etkisini devam ettiriyor. Meteoroloji müdürlüğünden alınan son haritaya göre kar yağışı özellikle ülkemizin İç ve Doğu Anadolu bölgelerimizin yüksek kesimlerinde devam ederken kar tatili olabilecek il ve ilçeler oldukça Son Dakika Haberi ile sizlere buradan duyurmaya çalışacağız.

23.38 – Son Dakika: Ağrı’da kar yağışı yoğun şekilde devam ediyor..  Ağrı’da akşam saatlerinde başlayan ve etkili olan kar yağışı sonrası kent beyaz örtüyle kaplandı.

19.35 – Son Dakika: Ankara’nın merkez ve ilçelerinde kar yağışı: Ankara merkez ve ilçelerinde yoğun kar yağışı devam ediyor. Valilikten yarın okulların tatil edileceği haberi bekleniyor..  Lütfen sayfayı yenileyiniz. Her an tatil haberini yazabiliriz..

17.11 – Son Dakika: Ankara’nın Beypazarı ilçesinin yüksek kesimlerinde kar yağışı etkili oldu. 5 Aralık Perşembe tatil olması bekleniyor. Kaymakamlık açıklama yaparsa anında yazacağız buraya..

İlk Tatil Haberi: Erzincan’ın Refahiye ilçesinde gece saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı, etkisini sürdürüyor. İlçede taşımalı eğitim uygulanan yerlerde okullar tatil edildi.

4-5 Aralık 2019 Okulları Kar Tatili Olan Okullar İl İlçeler4 Aralık 2019 Çarşamba Okulları Kar Tatili Olan Okullar İl İlçeler Hangileri?

Meteoroloji müdürlüğünün yaptığı açıklamada şu cümleler kuruldu: (04.12.2019 Çarşamba) yurdun büyük bölümünde görülecek yağışların; yağmur ve sağanak zamanla Trakya, Marmara’nın güneydoğusu, Karadeniz’in iç kesimleri, İç Ege, İç Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olması tahmin ediliyor. Bir çok şehrimizde ilk kar yağışları görülecek ve bazı il ve ilçelerde okulların tatil edilmesi bekleniyor. Özellikle 4 Aralık çarşamba günü okulların tatil olabileceği şehirlerin Eskişehir, Kütahya, Bilecik çevreleri ile Ankara’nın güney ilçelerinde kuvvetli olması beklenen kar yağışlarının okullarda tatil getirebileceği belirtiliyor. Ayrıca  Aralık perşembe günü de kar yağışı iç ve doğu bölgelerimizde etkili olmaya devam edecek.

5 Aralık 2019 Perşembe Okullar Kar Tatili mi4 Aralık çarşamba günü okulların tatil olabileceği yoğun kar beklenen iller: Eskişehir, Kütahya, Bilecik, Kırıkkale, Ankara Sivas Kahramanmaraş.. Not: Kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle tatil olacak il ve ilçelerdeki okulların tatil haberini kaymakamlık ve valilik makamları verdiği için resmi bir duyuru gelmeden haber yazmayacağız. Yoksa karışıklık çıkmaktadır. Anadolu Ajansına dair kesin ve doğru bilgiler paylaşılacaktır.

4-5 Aralık 2019 Kar Tatili var mı yok mu5 Aralık 2019 Perşembe günü Okulları Kar Tatili Olan Okullar İl İlçeleri Hangileri?

5 Aralık perşembe günü okulların tatil olabileceği yoğun kar beklenen iller ise iç ve doğu bölgelerimizde bulunuyor. Aşağıdaki harita bu konuda sizlere bilgi verecektir. 5 Aralık 2019 perşembe günü bir çok ilimizde kar ve soğuk hava yaşamı olumsuz etkileyecek. Kar yağışının etkisinde olacak il ve ilçelerde kaymakamlık ve valilik makamları tatil haberlerini 5 Aralık 2019 perşembe günü için yayınlandıkça bizde sizlere buradan anında dakikası dakikasına duyuracağız. 5 Aralık 2019 perşembe günü tatil olması beklenen tahmini illerimiz Bolu Ankara Kırıkkale Kırşehir Nevşehir Kayseri Niğde Konya Afyonkarahisar Kahraman Maraş ve Sivas gibi illerimizde yoğun kar bekleniyor. Ancak tatil haberi gelir gelmez buraya ekleyeceğiz.

4 Aralık 2019 çarşamba Okullar Kar Tatili miSizlerde merak ettiğiniz il ve ilçeye ait 4 Aralık çarşamba günü okulların tatil olduğu iller ilçeler ile 5 Aralık 2019 perşembe günü tatil var mı yok mu sorularından merak ettiğiniz şehirleri aşağı yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Yorum yaz

36 Yorum