18-19 Nisan 2022 Seksenler Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi?

18-19 Nisan 2022 Seksenler Var mı yok mu, 18-19-20 Nisan 2022 Seksenler dizisi neden yok niçin yayından kaldırıldı.

01.04.2022
7.153
18-19 Nisan 2022 Seksenler Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi?

Bu haber 18-19 Nisan 2022 Seksenler Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi?? hakkında olacak. TRT 1’in sevilen dizisi Seksenler bu hafta 18-19 Nisan 2022 günleri yayınlanmayacak. Daha doğrusu Seksenler 2022 Ramazan ayı boyunca ekrana gelmeyecek.

18-19 Nisan 2022 Seksenler Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi?

Yapımcılığını Mint Production’ın üstlendiği, başrollerini Özlem Türkad, Şoray Uzun, İlker Ayrık, Ayşe Tolga, Berat Yenilmez, Zeynep Demirel ve Reha Özcan’ın paylaştığı yapım, 18-19 Nisan 2022 Pazartesi akşamı yayınlanacak olan bölümler ramazan nedeniyle Aşkın Yolculuğu Hacı Bayramı Veli dizisi yayınlanacak. Seksenler Ramazan arasının ardından yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.4-5 Nisan 2022 Seksenler Var mı Yok mu

Trt1’in Günlük dizisi olan Seksenler 2022 Ramazan’da yayınlanmayacak onun yerine Aşkın Yolculuğu Hacı Bayramı Veli dizisi Var Bayramda yayınlanacak. Yani Ramazan bittikten Hemen Sonra Kasaba Doktorunun da Cuma Akşamı başlayacak olması üzerine Aşkın Yolculuğu Hacı Bayramı Veli dizisinin Ramazan bittikten sonra ne olacağı belli değil. Seksenler Ramazan bitince yeniden başlayacak.

4 Nisan 2021 Seksenler Var mı Yok mu Neden Yok Bitti miSeksenler, yeni bölümüyle 2 Mayıs Pazartesi 20.00’de TRT 1’de kaldığı yerden devam edecek. Yeni bölümde Amelie için özel bir gece yapılacak. Amelie’nin bu özel gününü kaçırmayın.

18-19 Nisan 2022 Seksenler Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi? Seksenler dizisi Trt1 ekranlarında uzun yıllardır yayınlanıyordu. Seksenler dizisi sezon finali yaparak ekrana veda mı ediyor. Seksenler dizisi 18-19 Nisan günü yayınlanacak mı? Seksenler dizisi sezon finali mi yoksa finali mi yapacak? Bu soruların cevaplarını izleyici için vermek istedik.

seksenler dizisi sezon finali yatp bittimi

18-19 Nisan 2022 Seksenler Dizisi Var Mı Yok Mu?

Seksenler dizisinin yapımcılığını Mint Yapım üstlenirken yönetmen koltuğunda Bora Tekay oturuyor. Seksenler dizisi başrol oyuncuları Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Ayşe Tolga, İrfan Kangı ve Özlem Tokaslan paylaşıyor. Seksenler dizisi 13 Nisan günü sezona bir hafta ara veriyor. Seksenler dizisi 11-12 Nisanda mahrem isimli dizinin yayınlanacak olması nedeniyle yeni bölümleri bir haftalık molanın ardından tekrar TRT1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Seksenler dizisi 18-19 Nisan günü yayınlanmasa da 2 Mayısdan itibaren her perşembe TRT1 de ekrana gelmeye devam edecek.

fehmi baba seksenlerden ayrildi

Seksenler Dizisi Neden Yok Bitti Mi? 18-19 Nisan 2022

Seksenler dizisinin sezon finali yapmasının bir diğer sebebi de Fehmi Baba rolünü canlandıran ve aklımızda ”İcat çıkarmayın!” repliği ile kalan Rasim Öztekin’in vefatıdır.  Fehmi karakterine hayat veren Rasim Öztekin’in geçtiğimiz ay tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmesinin ardından karakterin hikayesi nasıl devam edecek merak konusu oldu.

Seksenler dizisi yapımcısı Fehmi karakterinin devamı konusunda henüz çalıştıklarını söylemiştir. Bu yüzden sezon finali yaparak Fehmi karakterinin akıbetine karar vermek ya da yeni bir Fehmi karakteri ile anlaşmak istemiş olabilirler. Seksenler dizisi oyuncu kadrosunda böyle önemli bir ismin eksikmesi herkesi üzmüştü. Bu üzüntü ile dizi çekimlerine devam edemediler ve sezon finali yaparak ara verdiler.

seksenler dizisi yeni sezonu ne zaman baslayacak

Seksenler Dizisi Yeni Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak 2022-2023

Dizi Ramazan sonrasında yeniden başlayacak. Seksenler dizisi yeni sezonu ne zaman başlayacak şimdilik belli değil. Birol Güven Seksenler dizisinin yeni sezonunda yeni bir Fehmi Baba karakteri ile anlaşabilir. Seksenler dizisi 2022-2023 sezonu için dizide ufak değişiklikler yapılabilir. Senaryoda yapılan değişiklikler ile yeni sezonda reytingleri yükseltmek amaçlanmıştır. Seksenler dizisi yeni sezon başlama tarihi belli olduğunda konumuza ekleyeceğiz.

Seksenler dizisi sezon finali yapmasını nasıl yorumlarsınız? Seksenler dizisi Fehmi Baba rolünü kimin canlandırmasını ister misiniz? Yoksa Fehmi Baba karakterinin senaryodan çıkması daha doğru mu olur? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR

 1. Mefa dedi ki:

  Fehmi karakteri doldurulamaz. Onun için onu anacak tarzda senaryo olmalı. Emel karakteri değişti, eskisinin yerini hiç tutmuyor. Ara karakterde bu böyleyse, ana karakterde hiç olmaz. Bakkalınölümü gibi nir bölüm hazırlayıp gerçeği yaşatmak gerekiyor. Sürekli uzakta gösterilmesi o dönemin aile yapısına, ruhuna da aykırı.

 2. Ali dedi ki:

  Birtek bu diziyi izliyorum çünki tek gerçekci ve eskilere götüren dizi ama neden bitti anlamadım asıl ramazanın keyfi sizinle olurdu yanlış bi karar olmayışı nezaman başlıycak oda belli deyil

 3. Zeynel inal dedi ki:

  O diziye Fehmi baba şart Rasim ötekine yakışan biri olsun mümkünse bari eski bölümlerini yayınlayın da izleyelim ramazanda

 4. İsmail ÖZMAN dedi ki:

  Fehmi babanın yerine başka biri olmasın öldü gösterin yeni eleman karla devam edin

 5. Anonim dedi ki:

  Eski bölümleri yayınlansın lütfen severek izliyoruz

 6. Sayit dedi ki:

  Rasim ustanin yeri doldurulamaz, onun icin malesef cikarilmasi fikrindeyim.