4-11 Ekim Savaşçı Dizisi Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Bu konumuzda 4-11 Ekim Savaşçı Dizisi Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? sorusuna cevap vereceğiz. Savaşçı dizisi elinde hazır olan stok bölümleri 3 hafta boyunca ekrana getirdi. Ancak 4 Ekim 2020 pazar günü ve 11 Ekim pazar günü dizi yayınlanmayınca Savaşçı dizisinin meraklıları neden yok niçin yayınlanmıyor sorularını yöneltmeye başladılar.

4-11 Ekim Savaşçı Dizisi Neden Yok?

4-11 Ekim 2020 pazar günü Savaşçı Dizisi Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? sorularına hemen yanıt verelim. Savaşçı dizisinin stok bölümleri bittiği için dizinin yeni bölümü ekrana gelmeyecek. 4 Ekim pazar günü Savaşçı dizisi yerine 7. koğuştaki mucize filmi yayınlanırken 11 Ekim 2020 pazar günü ise Öğretmen dizisi ekrana gelecek. Savaşçı dizisinin yeni bölümleri ise şimdilik başlamayacak. Neden? işte cevap:4-11 Ekim Savaşçı Dizisi Neden Yok

4-11 Ekim Savaşçı Dizisi Niçin Yok Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

4 Ekim ile 11 Ekim günü yayınlanmayan Savaşçı Dizisi Neden Yok? sorusuna çünkü dizinin yeni bölüm çekimleri yapılmadı, yeni sezon çekimleri hiç başlamadı diyebiliriz. Oyuncular ile Limon film arasındaki görüşmeler devam ediyor. Savaşçı dizisinin Yeni Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak? sorusu ise en erken Ekim sonunda dizinin yeni bölümü başlayabilir diyoruz.

4-11 Ekim Savaşçı Dizisi Yeni Bölüm Olmayacak

Normal şartlarda Savaşçı dizisi 4 Ekim pazar günü 100. bölümü yayınlanacaktı. Ancak çekimler olmayınca dizinin yayın tarihi ertelendi. Savaşçı 100. bölüm muhtemelen Ekim sonunda ekrana gelecek. Savaşçı 2020-2021 Yeni Sezon Devam Edecek Mi sorusuna burada yanıt verilecek: Savaşçı 2020-2021 Yeni Sezon Devam Edecek Mi

Savaşçı Dizisi 100. Bölüm 25 Ekim 2020 de

Kesin olmasa da Savaşçı Dizisi 100. Bölüm 25 Ekim 2020 de Fox Tv de ekrana gelebilir. Bu arada geçici olarak Öğretmen dizisi pazar gününe alındı. Savaşçı dizisine ise şimdilik yer yok. Ancak Öğretmen dizisi kısa sürebilir. Bu nedenle Savaşçı dizisinin oyuncu ekibi ile anlaşma sağlanır da çekimler başlarsa Savaşçı yeniden 100. bölümü ile pazar günleri ekrana gelmeye başlayabilir.

4 Ekim Savaşçı Dizisi Neden Yok?

Savaşçı dizisinin stok bölümleri geçen hafta bitti. Bu nedenle 4 Ekim Pazar günü yeni bölüm ekrana gelmedi. 4 Ekim Savaşçı Dizisi Neden Yok? sorusuna yeni sezon anlaşmaları yapılmadı, Limon film tüm oyuncuları tek tek ikna etmeye çalışıyor. Bu nedenle bir kaç hafta Savaşçı yayınlanmayacak diyoruz.

11 Ekim 2020 Savaşçı Dizisi Neden Yok?

4 Ekimde yayınlanmayan Savaşçı dizisi haftaya da yok. 11 Ekim günü Savaşçı dizisinin yerine pazar günü Öğretmen isimli dizi başlayacak. Bu sırada Savaşçı dizisinin ekibi ikna edilmeye ve yeni sezon çekimleri yapılmaya başlanacak. Dizi muhtemelen Ekim ayı sonunda final yapan bir dizinin yerine başlayacak. Daha önceki aylarda da koronavirüs nedeniyle Savaşçı dizisi ekrana gelmemişti.

11-18 Ekim 2020 Savaşçı Dizisi Var mı Yok mu?

Savaşçı dizisinin yeni bölümlerinin çekimi için Limon Film ile oyuncular arasında sıkı bir pazarlık devam ediyor. Bilindiği gibi geçtiğimiz yıllarda oyuncular uzun  süre parasını alamadıkları için dizinin çekimlerine katılmamıştı. Bu sorunların yeniden yaşanmaması için oyuncular bir miktar parayı peşin isterken yapımcı limon film ise çekimlerin başlamasıyla paraların ödeneceğini garanti etti. Tüm oyuncular onaylarsa dizi çekimleri bu hafta başlayacak. Eskişehir’de devam edecek olan yeni sezon çekimlerinin 25 Ekimde yeni bölüm ile sonuçlanması bekleniyor. 11 Ekim ile 18 Ekim 2020 Savaşçı Dizisi Var mı Yok mu? sorusuna yok diyoruz şimdilik.

Koronavirüs nedeniyle ekrana gelmeyen dizilerden birisi de Savaşçı dizisi oldu. 22 Mart pazar akşamı Fox tv de Savaşçı var mı yok mu neden yok yeni bölüm niçin yayınlanmıyor gibi soruları merak edenlere buradan yazın vereceğiz. Koronavirüsü tüm dünyayı etkisi altına aldı. Bundan tüm diziler de olumsuz etkilenmeye başladı. Daha önce Koronavirüs nedeniyle yayınlanmayacak diziler konumuzda sizlere detaylar vermiştik.

22 Mart Savaşçı Dizisi Neden Yok? Sebebi Koronavirüs mü?

22 Mart 2020 pazar akşamı yayın akışından son dakikada çıkarılan Savaşçı dizisinin koronavirüs önlemleri nedeniyle çekimlerinin bir süre durduğunu öğrendik. Bu nedenle Savaşçı dizisi 22 mart pazar akşamı ekrana gelmeyecek. Dizinin son haftalardaki virüs pandemisi nedeniyle ekrana gelmeyeceği ve sonraki haftalardaki yeni bölümlerinde riske girdiği belirtildi.

22 Mart pazar günü Savaşçı dizisi yayınlanmayacak. Fox tv yayın akışına baktığımızda Savaşçı dizisinin aynı gün Star tv de ekrana gelecek Güvercin dizisinin de ekrana gelmeyeceği belirtildi. Ayrıca Atv de ekrana gelen Gel Dese Aşk dizisinin de gelecek haftalardan itibaren yayınlarının duracağı belirtildi. Sonuç olarak Koronavirüs nedeniyle ülkemizde ve tüm dünyada hayat durma noktasına geldi.

22 Mart Savaşçı Dizisi Neden Yok22 Mart Savaşçı Dizisi Koronavirüs nedeniyle yayınlanmayacak

Yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği Savaşçı dizisinin oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Gaye Turgut Evin ve Nazan Diper gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Savaşçı dizisinin yeni bölümü bu hafta 22 mart pazar akşamı yayın akışından çıkarıldı. ‘Coronavirüs’ nedeniyle çekimlerine ara verilen Savaşçı dizisinin yerine bu hafta sevilen dizi ‘Mucize Doktor’un tekrarı yayın akışın alındı.

Savaşçı Dizisi kaç hafta yeni bölüm olamayacak?

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Savaşçı koronavirüs nedeniyle bu hafta ekrana gelmezken gelecek haftalarda olup olmayacağı ise şimdilik belirsiz. Çünkü salgın hastalık tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla yaygınlaşıyor. Bu nedenle hem savaşçı hemde bir çok dizinin çekimleri durdu ve yapımcılar oyuncuları zorunlu olarak izne ayırdı. Yeni gelişmeler olunca sizlere duyuracağız ancak görünen o ki Savaşçı dizisi ve diğer bütün diziler Koronavirüsün etkisi geçinceye kadar çekimlerine ara verecekler. Sizce dizilerin virüs nedeni ile ara vermesi doğru mu? Yorumunuzu bekliyoruz.

Etiketler