Yasak Elma Halit Can Diziden Neden Çıktı? Tekrar Gelecek Mi

Bu konumuzda sizlere her Pazartesi Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yasak Elma dizisinden Halit Can karakterinin neden ayrıldığını ve tekrar Yasak Elma dizisine gelip gelmeyeceğini açıklayacağız. Med Yapım imzalı Yasak Elma dizisi 4. sezonunda olmasına rağmen aldığı reytinglerle hala pazartesi gününün en çok izlenen dizisi olmaya devam etmektedir. Yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturdu Yasak Elma dizisinin çocuk yıldızlarından biri olan Halit Can karakterinin sürpriz bir şekilde Yasak Elma dizisinden ayrılacağı duyulmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Halit Can karakterinin Yasak Elma dizisinden neden ayrıldığını ne tekrar Yasak Elma dizisine gelip gelmeyeceğini açıklayacağız.

Yasak Elma Halit Can Diziden Neden Çıktı?

Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın oğlu olarak karşımıza çıkan Halit Can 103. bölümde ekranlara veda edecektir. Dizinin çocuk yıldızı Halit Can’ın Yasak Elma dizisine veda etmesinde ki sebep ise, senaryo gereğidir. 102. bölümün son sahnesinde Yıldız ve Çağatay’ın yaşadığı evde yangın çıkacak, Yıldız ölümden dönecek ve 5 yıl boyunca komada kalacaktır. Yani herkesin severek takip ettiği Yasak Elma dizisinde bir zaman patlaması olacaktır. 103. bölümde ise 5 yıl sonrası olarak devam edecektir. Hepimizin bildiği gibi Halit Can karakteri de henüz 1 yaşındadır, yani dizide bir zaman patlaması olacağı için Halit Can karakterine hayat veren çocuk yıldızımız Kuzey Gezer diziden ayrılmak zorunda kalacaktır ve Yasak Elma’nın 103. bölümünde karşımızda olmayacaktır.

Son Bilgiler: Hepimizin bildiği gibi Yasak Elma dizisinde 5 yıllık bir zaman atlaması olmuş ve bunun üzerine Halit Can’a hayat veren çocuk oyuncumuz Kuzey Gezer diziden ayrılmıştı, ancak dizide yaşanan bu zaman atlaması izleyicilerden büyük tepki gördü. Sosyal medyada bile en çok konuşulan konu bu olunca yapımcılar diziyi tekrar eski düzenine getirdi ve bunun üzerine çocuk yıldızımız Kuzey Gezer tekrar diziye dahil oldu.

Yasak Elma Halit Can Karakteri Diziden Neden Ayrıldı?

Yasak Elma Halit Can Diziden Neden ÇıktıFox Tv’nin sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma dizisinden ayrılan Halitcan karakteri, son olarak 102. bölüm de karşımıza çıkacaktır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Yasak Elma dizisinde bir zaman patlaması olacak ve 5 yıl sonrası ekranlara gelecektir. Çocuk yıldızımız Halit Can da büyüyeceği için yerine başka bir oyuncu gelmek zorunda kalacak ve Halit Can karakterine hayat veren çocuk oyuncumuz Kuzey Gezer, Yasak Elma dizisinden ayrılacaktır. Yani Yasak Elma dizisinin sevilen karakterlerinden biri olan Halit Can’a hayat veren çocuk yıldız, Kuzey Gezer diziden senaryo gereği ayrılacaktır.

Yasak Elma Halit Can Tekrar Diziye Gelecek Mi?

Yıldız’ın oğlu olarak karşımıza çıkan ve herkes tarafından sevilen çocuk yıldızımız Halit Can yukarıda da belirttiğimiz gibi Yasak Elma dizisinden senaryo gereği ayrılacaktır. Dizide bir zaman patlaması yaşanacağı için ekranlara 5 yıl sonrası gelecektir ve bu yüzden Halit Can karakterinin de büyümesi gerekmektedir. Yani bundan dolayı ekranlara, dizide yaşanan olayların 5 yıl sonrası geleceği için Halit Can karakterine hayat veren oyuncumuz Kuzey Gezer’in de tekrar diziye gelmesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Kısacası Halit Can karakterine hayat veren çocuk yıldızımız Kuzey Gezer son olarak 102. bölüm de karşımıza çıkaca ve tekrar diziye dahil olmayacaktır.

Son Bilgiler: Dizide yaşanan zaman atlaması büyük tepki gördü ve bunun üzerine Yasak Elma dizisi tekrar kaldığı yerden devam etti. Bundan dolayı Halit Can da tekrar diziye dahil olmuştur.

Yasak Elma Halit Can Kimdir?

Dizinin çocuk oyuncusu Halit Can, herkesin çok sevdiği tatlı bir bebektir. Yıldız’ın oğlu olarak karşımıza çıkan Halit Can karakterine annesi çok düşkündür. Halitcan henüz bebekken Yıldız Onu kaybetmiş daha sonra tekrar bulmuştur ve hepimizin bildiği gibi Yıldız Halit Can’a hamileyken çok zorluklar yaşamıştır. Bundan dolayı oğluna çok düşkündür. Akıllı ve tatlı bir bebek olan Halit Can babasının adını taşımaktadır. Aslında Çağatay ve Yıldız’ın bir araya gelmesinde ve Yıldız’ın Feride Hanım’la arasını düzeltmesinde de Halit Can’ın rolü çok büyüktür. Kısacası Halit Can herkes tarafından sevilen tatlı ve sevimli bir bebektir.

Bu konumuzda sizlere Yasak Elma dizisinin başrol oyuncusu Yıldız’ın oğlu olarak karşımıza çıkan Halit Can karakterinin neden Yasak Elma dizisinden ayrıldığını ve tekrar diziye gelip gelmeyeceğin açıkladık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Yasak Elma Halit Can Diziden Neden Çıktı konusunda yazacaklarımız bu kadar. Yasak Elma Dizisinden Ayrılan oyuncular konumuza da bakabilirsiniz.

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Yasak elma yasak elma olalı böyle bir saçmalık görmedi dizinin yönetmenimi değişti ne oldu en çok sevdiğim yasak elma dizisinden bir anda nefret ettim dizinin resmen kalitesi düştü umarım yıldızının rüyasıdır eğer gerçekse izlemem kesinlikle

  2. Film gerçekten çok saçma oldu eskiye dönsün artık daha fazla uzamasın ☹️ RÜYA olsunnn..

  3. Kesinlikle rüya olsun baska türlü eskisi kadar izlenmez neden üzülen hep yıldız oluyor sacma bir bölüm olmuş karısının bu hale gelmesinden sorumlu olan kisiyle çağatayın evlenmesi çok saçma lütfen eskiye dönünnnnn

  4. Halitcan çıkmasın çok tatlı ya 103. Bölüm çok saçma yasak elma bu bölümle Reyting sıralamasında sonuncu olur izlenmez artık bence bu bölüm yıldızın rüyası olsun bizde sevinelim

Etiketler