Maraşlı Dizisi Behiye Kimdir? Gerçek Adı (Türkü Su Demirel)

Bu konumuzda sizlere yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Maraşlı dizisinin oyuncularından Türkü Şu Demirel’i ve Dizide hayat verdiği Behiye karakterini yakından tanıtacağız. Maraşlı Dizisi Behiye Kimdir? Gerçek Adı nedir, Maraşlı Dizisi hitmetli görevli Behiye karakteri kimdir, bu konularda bilgiler vereceğiz.

Maraşlı Dizisi Behiye gerçek adı Türkü Su DemirelYayınlanmasıyla beraber büyük ses giren dizinin yapımını TIMS&B Productions yapım şirketi üstlenmiştir. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan dizinin yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün otururken, dizinin senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur kaleme almıştır. Her pazartesi Atv ekranlarında izleyicileriyle buluşan dizide merak edilen isimlerden biride Behiye olmuştur. Bizde sizler için Behiye’yi ve bu karaktere hayat veren oyuncu, Türkü Su Demirel’i yakından tanıtacağız.

Maraşlı Dizisi Behiye Karakteri Kimdir?

Behiye, konakta çalışan biridir ve aynı zamanda konağın diğer bir çalışanı olan Nuran’ın kızıdır. Diğer çalışanlara göre daha genç olan Behiye, güzelliğiyle de herkesin dikkatini çekmektedir. Bu zamana kadar hep Türel ailesine hizmet ederek gençliğini geçiren Behiye, Necati’yi çok sever, onun anlattığı hikayeleri ilgiyle dinler ve dikkatini çekebilmek için her yolu dener. Necati’nin yardımı ile ilerleyen günlerde aralarında bir yakınlaşma olacaktır ve dizinin ilerleyen bölümlerde bu iki isim partner olacaktır.Maraşlı Dizisi Behiye Kimdir

Maraşlı Dizisi Behiye Kimdir?

Türel ailesinin konağında çalışan Behiye karakterine güzel oyuncumuz Türkü Su Demirel hayat vermektedir. İzleyicler tarafından Behiye karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Türkü Su Demirel’i yakından tanıtacağız ve Türkü Su Demirel kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi dizi ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Türkü Su Demirel Kimdir?

23 yaşında ki genç oyuncu 15 Eylül 1998 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. 2017 yılında katıldığı 1. Sinema Güzeli Yarışması’nda WOW Istanbul Hotels & Convention Center güzeli seçilmiştir. Üniverste eğitimine İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık bölümünde devam eden Türkü Su, oyunculuğa adım attıktan sonra okulu dondurmuş ve kendini oyunculuğa vermiştir. 2017 yılında sinema güzeli seçilmesinin ardından oyunculuğa adım atan Türkü Su, 2018 yılında yer aldığı Muhteşem İkili dizisi sayesinde oyunculukla tanışmıştır. Güzel oyuncumuz ayrıca Sagopa Kajmer’in Pankart ve Toz Taneleri şarkılarının klibinde de oynamıştır.

Türkü Su Demirel’in Yer Aldığı Diziler

– Maraşlı (Behiye, 2021)
– Muhteşem İkili (Yasemin, 2018)Türkü Su Demirel Maraşlı Dizisinde Behiye

Türkü Su Demirel Resmi İnstagram Hesabı

Maraşlı dizisinde Behiye karakterine hayat veren güzel oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagramından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagramda 476 gönderisi ve yaklaşık olarak 100 bin takipçisi vardır. Türkü Su Demirel’in resmi instagram hesabı: @turkusudemirel

Türkü Su Demirel Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Genç oyuncumuz henüz evli değildir. Daha önce aynı üniversitede eğitim gördüğü ve kendi gibi oyuncu olan Samet Sırmalı ile bır dönem birlikte olduktan sonra yollarını ayıran oyuncumuzun şuan hayatında bilinen biri yoktur.Maraşlı Dizisi Behiye Karakteri

Türkü Su Demirel Kıyafetleri Elbiseleri

Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz kısa sürede adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. 2017 yılında katıldığı güzellik yarışmasında birinci olan oyuncumuz, yeteneğinin yanı sıra güzelliği ve kusursuz fiziğiyle de dikkat çekmektedir. Tarzıyla da merak konusu olan oyuncumuzun sevenleri, Türkü Su Demirel’in giydiği kıyafetleri de merak edip araştırılmaktadır. Bizde sizler için oyuncumuzun Maraşlı dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları ilerleyen günlerde marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Maraşlı dizisinin oyuncularından Türkü Su Demirel’i ve dizide hayat verdiği Behiye karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiklerinizi, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Maraşlı Dizisi Behiye kimdir hangi oyuncu canlandırıyor detaylıca açıkladık. Maraşlı Dizisi Oyuncu kadrosu konumuza göz atabilirsiniz.

Etiketler