Hükümsüz Dizisi Barbaros Kimdir? Şan Bingöl

Bu konumuzda sizlere Exxen de yayınlanan Hükümsüz dizisine yeni katılan oyuncumuz Şan Bingöl’ü ve dizide hayat vereceği Barbaros karakterini yakından tanıtacağız. Ömer Faruk Sorak’ın yönetmenliğini üstlendiği dizi Exxen’in en çok izlenen ve en çok ilgi gören dizisi haline gelmiştir. Kısa sürede büyük ses getiren dizinin başrolünde, Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, İsmail Hacıoğlu ve Alican Yücesoy vardır. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri tarafından diziye yeni katılan oyuncu Şan Bingöl de oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için Şan Bingöl’ü ve Hükümsüz dizisinde hayat vereceği Barbaros karakterini yakından tanıtacağız.

Hükümsüz Dizisi Barbaros Karakteri Kimdir?

Exxen’in en çok izlenen dizilerinden biri olan Hükümsüz dizisine Barbaros karakteri, 3. bölümde dahil olacaktır. Ancak dizinin daha 3. bölümü yayınlanmadığı için ve resmi sitelerden herhangi bir açıklama yapılmadığı için Barbaros’un nasıl bir karakterde olacağı henüz belli değildir. İlerleyen günlerde herhangi bir bilgiye ulaştığımızda bunu sizlerle paylaşacağız.Hükümsüz Dizisi Barbaros Kimdir

Hükümsüz Dizisi Barbaros Kimdir?

Yeni sezonun başarılı dizilerinden biri olan Hükümsüz dizisinde Barbaros karakterine başarılı oyuncumuz Şan Bingöl hayat verecektir. Kısa sürede büyük ilgi gören dizinin izleyicileri de Barbaros karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Şan Bingöl’ü de merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. Bizde sizler için başarılı oyuncumuz Şan Bingöl’ü daha yakından tanıtacağız ve Şan Bingöl kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Şan Bingöl Kimdir?

39 yaşında ki oyuncumuz, 23 Temmuz 1981 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. İzmir Bahçeşehir Üniversitesi’nden mezun olan oyuncumuz mezun olduktan sonra yine aynı üniversitede oyunculuk eğitimi almıştır. Özel olarakta oyunculuk eğitimleri alan Şan Bingöl, 2014 yılında kadrosuna dahil olduğu O Hayat Benim dizisinde hayat verdiği Alp karakteri sayesinde büyük beğeni toplamıştır. Bugüne kadar birçok başarılı projede yer alan oyuncumuz aktif olarak tiyatroyla da ilgilenmektedir. Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan yakışıklı oyuncumuz bu sezon Hükümsüz dizisinde hayat vereceği Barbaros karakteriyle bizlerin karşısında olacaktır.

Şan Bingöl’ün Yer Aldığı Diziler

– Hükümsüz
– Derin Sular
– Yatak Hikayeleri
– Uygun Adım Aşk
– Fırtınalı Aşk
– Kız Babası
– En İyi Arkadaşım
– O Hayat Benim

Şan Bingöl’ün Resmi İnstagram Hesabı

Aktif olarak tiyatroyla uğraşan ve bugüne kadar birçok başarılı projeyle karşımıza çıkan yakışıklı oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun, instagramda 191 gönderisi ve yaklaşık olarak 3 bin takipçisi vardır. Bu sezon Hükümsüz dizisiyle karşımıza çıkacak olan oyuncumuz Şan Bingöl’ün resmi instagram hesabı: @sanbingol

Şan Bingöl Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz, henüz evli değildir ve oyuncumuzun bugüne kadar basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı Şan Bingöl’ün hayatında bilinen biri yoktur.Şan Bingöl Hükümsüz Dizisinde Barbaros rolünde

Şan Bingöl Kıyafetleri

178 boyundaki yakışıklı oyuncumuz, kusursuz fiziği ve yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Yeteneğinin ve başarısının yanı sıra tarzıyla da ilgi odağı olan oyuncumuzun sevenleri de, Şan Bingöl’ün giydiği kıyafetleri merak etmektedir. Bizde sizler için ilerleyen günlerde, oyuncumuzun Hükümsüz dizisinde giydiği gömlek, ceket, kazak, ayakkabı, mont, pantolon gibi tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Exxen’in sevilen dizisi Hükümsüz’ün oyuncu kadrosuna yeni katılan oyuncumuz Şan Bingöl’ü ve dizide hayat vereceği Barbaros karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Hükümsüz Dizisi Barbaros Kimdir? Şan Bingöl hakkında bilgiler verdik. Hükümsüz Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler