31 Mayıs Kraliçe Dizisi Var mı Yok mu?

30.05.2023
212

Bu konu 31 Mayıs Kraliçe Dizisi Var mı Yok mu? hakkında olacak. Kanal D’nin Mednova imzalı dizisi 31 Mayıs günü final yapacaktı. Kraliçe’nin final tarihi ertelendi. Çünkü bu hafta seçim nedeniyle izlenme oranları düşük tüm kanallarda. Bu nedenle Kraliçe Dizisi 31 Mayıs akşamı yayınnlanmayacak.

31 Mayıs Çarşamba Kraliçe Dizisi Var mı Yok mu? Cevdet Mercan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu; Burcu Özberk, Gökhan Alkan, Selin Şekerci ve Özgün Karaman’ın başrolünü paylaştığı Kraliçe dizisi final bölümü 31 Mayıs akşamı ekrana gelmeyecek. 31 Mayıs Kraliçe Dizisi Var mı Yok mu çok merak edilmişti. Dizi bir hafta ertelendi. Beklenmedik erken final için bir hafta daha izleyiciler bekleyecek.

Kraliçe dizisi, final bölümüyle 7 Haziran Çarşamba 20.00’de Kanal D’de olacak. Peki 31 Mayıs Kraliçe Dizisi neden yayınlanmadı? Çünkü seçim var, seçim sonrası dizi ve filmler çok takip edilmiyor. Bu nedenle dizi bu hafta final bölümü de olsa ekrana gelmedi.

31 Mayıs Kraliçe Dizisi Var mı Yok mu?

31 Mayıs Kraliçe Dizisi Var mı Yok mu neden yayınlanmadı31 Mayıs Kraliçe Dizisi Var mı Yok mu? Hayır bu hafta dizi ekrana gelmeyecek. Kanal D 31 Mayıs Kraliçe Dizisi yerine başka bir film ekrana getirecek. Neden yok bitti mi final mi 31 Mayıs Çarşamba Kraliçe Var mı Yok mu? sorularına böylece yanıt vermiş olduk. 31 Mayıs Kraliçe Dizisi olmayacak, ekrana gelmeyecek.

Sizce 31 Mayıs Kraliçe Dizisi neden yok final yapması doğru bir karar mı neden izlenmedi sizce bu dizi? Yorum ve görüşlerinizi merak ediyoruz, lütfen aşağıya yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Zeynep Atan dedi ki:

    Kraliçe Dizisi Final Yapmasın Çok Üzülürüm