31 Ekim Gönül Dağı Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman

Yorum Yap 31 kez izlendi

TRT ekranlarında cumartesi günleri yayınlanan Gönül Dağı dizisi 31 Ekim cumartesi Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman yayınlanacak izleyiciler çok merak ediyor. Çünkü 31 Ekim akşamı merakla beklenen Gönül Dağı dizisi TRT 1 ekranlarında yayınlanmadı. Bu nedenle Gönül Dağı dizisi 31 Ekim cumartesi günü var mı yok mu neden yayınlanmıyor niçin ekrana gelmiyor merak edildi. Bizde soruyu merak edenlere detaylı yanıt yazalım istedik.

31 Ekim Gönül Dağı Var mı Yok mu?

Berk Atan ile Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini paylaştığı ve 3. bölümü ekrana gelecek olan ‘Gönül Dağı’ dizisi 31 Ekim 2020 cumartesi günü yayınlamayacak. Gönül Dağı dizisinin 31 Ekim akşamında neden ekrana gelmediğini merak edenler için hemen detaylı bilgiler verelim. 30 Ekim cuma günü İzmir ilimizde meydana gelen 6.6 şiddetindeki deprem sonrasında 30’a yakın vatandaşımız hayatını kaybetti. Bu kadar Can kaybının yaşandığı deprem sonrasında birçok dizi ve program yayın akışını değiştirdi ve yeni bölümler ertelendi.31 Ekim Gönül Dağı Var mı Yok mu Neden Yok

31 Ekim Gönül Dağı dizisi neden yok?

31 Ekim 2020 cumartesi günü TRT ekranlarında saat 20.00 de başlaması beklenen Gönül Dağı dizisi bir önceki gün İzmir ilimizde yaşanan deprem sonrasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza saygı amacıyla dizi ertelendi. Gönül Dağı dizisinin 31 Ekim günü yayınlanmayacak 3. bölümü bir sonraki hafta 7 Kasım cumartesi günü kaldığı yerden yeni bölümü ile ekrana gelecek. Gönül Dağı dizisi 31 Ekim var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmadı sorularına böylelikle yanıt vermiş olduk.

Gönül Dağı dizisi 3. bölümü 7 Kasım cumartesi yayınlanacak

Cumartesi akşamları TRT ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi ilk 2 bölümü ile oldukça sevilmiş ve tutulmuştu. 3. Bölümünü merakla bekleyen izleyiciler Gönül Dağı dizisi neden yok 31 Ekim cumartesi günü Gönül Dağı dizisi niçin yayınlanmadı gibi soruları merak etti ve yukarıda cevabını vermeye çalıştık. Dizinin yeni bölümü ne zaman diye merak eden seyirciler içinde hemen kısaca cevap verelim. Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü 7 Kasım 2020 cumartesi günü TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

İzmir depremi Gönül Dağı dizisine zorunlu ara verdirdi

İzmir ilimizde yaşanan şiddetli deprem sonrasında birçok vatandaşımız hayata gözlerini yumunca kanallar duyarsız kalmadı ve eğlence dizi içerikleri 1-1 yayından kaldırılmaya başladı. Yıllar sonra Star TV ekranlarında yayınlanacak olan İbo Show’da İzmir depremi sonrasında bir hafta ertelendi. Gönül Dağı dizisi ile birlikte İbo Show programı da yeni bölümü ile 7 Kasım cumartesi günü yayınlanacak.31 Ekim Gönül Dağı dizisi Neden Yok

31 Ekim Gönül Dağı Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman?

Konumuzun başında da belirttiğimiz üzere 31 Ekim cumartesi günü TRT ekranlarında yayınlanması beklenen Gönül Dağı dizisi var mı yok mu sorusuna; yok çünkü deprem dolayısıyla dizi bir hafta ara verdi cevabını ilettik. Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü ise 7 Kasım cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Sizce Gönül Dağı dizisinin 1 haftalık ara vermesi yerinde bir karar mı yoksa yeni bölüm ekrana gelmeli miydi lütfen yorum ve görüşünüzü aşağıya yazınız..

Etiketler