31 Aralık Yargı Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok?

Bu haberimizde Yargı dizisi 31 Aralık 2023 Yargı Dizisi Var mı Yok mu? sorusunu en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yargı dizisi Yılbaşı akşamı yayınlanacak mı bilgilerini paylaşıyoruz. Bu haberimizde Yargı dizisi 31 Aralık 2023 var mı yok mu? Neden yok? soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Yargı Dizisi 31 Aralık Pazar Var Mı, Yok Mu?

Yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği Yargı dizisinin senaryosunu Sema Ergenekon kaleme almaktadır. 26 Eylül 2021 tarihinden itibaren her pazar Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yargı dizisinin 31 Aralık 2023 Pazar akşamı ekranlarda olup olmayacağı da merak edilmiştir. 31 Aralık 2023 Yargı dizisi pazar günü yayınlanmayacak. 

yargi dizisi 22 ekim var mi yok mu

31 Aralık 2023 Pazar Yargı dizisi var mı neden yok?

Yargı dizisi yeni bölümü pazar akşamı yayınlanacak mı diye merak etti izleyiciler. Bizlerde bu sorunun cevabını vermek istedik. Yargı dizisi için Kanal D yayın akışını kontrol ettiğimizde yeni bölümün yayınlanacağını gördük. Ancak kanalın son dakika değişiklik yapacağını düşünüyoruz. Çünkü tüm kanalların 31 Aralık Pazar yılbaşı özel yayını yaparken Kanal D nin dizi yayınlaması mantıklı olmaz.

Kanal D resmi sitesine göre Yargı yeni bölümü var.  Ama kanalın yayın akışında yakın zamanda değişiklik yapabilir. Yılbaşı özel yayını yapacaktır Kanal D. Bu sebeple Yargı dizisi yeni bölümü yayınlanmayabilir.

İki ihtimali de biz sizlerle paylaşmak istedik. Yargı dizisi yayınlanmazsa diğer kanallar gibi yeni yıl yayını yapabilir. Yargı dizisi yeni bölüm yayınlanırsa da yılbaşı kutlamalarını dizi öncesi yapabilir.

yargi dizisi 22 ekim pazar yayinlanacak mi

Yargı Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yargı dizisi 31 Aralık 2023 Pazar akşamı yayınlanmayabilir. Pazar günü yayınlanmazsa eğer 1 hafta aranın ardından Yargı dizisi yeni bölümü 7 Ocak 2024 pazar akşamı yayınlanacaktır. Ancak Yargı dizisi yeni bölümünün olup olmayacağı kesin olunca konumuza ekleriz. Yargı dizisi yeni sezonu hakkında yorumlarınızı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:


31 Aralık Yargı Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok? (4 Yorum)

  1. Allah’ın izni ile dağıtılacak bir yargı var amma velakin dizi değil, hatta bugün Istanbul’dan tüm dünyaya fragmanı bile verildi..

  2. NE ALAKA YARGI DİZİSİNİN OLAMAMASI 23 NİSAN 2023 PAZAR GÜNÜ OLMAMASI SAÇMALIK.. YANİ

  3. Ben bu gogele anlayamıyorum. 16 ocak yargı dizisi var mı diye yazıyorum. Net bir cevap çıkmıyor karşıma. Repete gibi aynı şeyleri tekrarlayıp duruyor. Bir var diyor. Bir yok diyor. Çok şaşırıyorum.