31 Ağustos Ya çok seversen var mı yok mu bitti mi final mi?

31.08.2023
796

Herkes 31 Ağustos Ya çok seversen var mı yok mu bitti mi final mi? diye sormaya başladı. 31 Ağustos Perşembe akşamı Kanal D’de ekrana gelen ya çok seversen dizisinin yeni bölümü ekrana gelmeyecek. Çünkü dizi gün değiştirdi ve artık cumartesi akşamları yayınlanacak. Ancak dizinin gün değiştirdiğini bilmeyen izleyicilerimiz perşembe akşamı ya çok seversen neden yok niçin yayınlanmadı sorularına yanıt arayacak.

31 Ağustos Ya çok seversen dizisi var mı yok mu bitti mi final mi?

Kanal D ekranlarında sevilerek takip edilen ya çok seversin dizisinin başrollerinde Hafsanur Sancaktutan ve Kerem Bursin gibi başarılı oyuncular yer alıyor. 8 haftayı geride bırakan dizi 31 Ağustos Perşembe akşamı 9. bölüm ile ekrana gelecekti. Ancak dizinin yeni bölümü perşembe günü yayınlanmadı. Çünkü gün değişikliği yaşandı. Ya çok seversen dizisi artık 9. bölüm ile birlikte cumartesi günleri yayınlanacak.31 Ağustos Ya çok seversen var mı yok mu

Ya çok seversen dizisi yeni bölüm hangi gün saat kaçta?

Tanıtım fragmanında yeni gününde izleyici ile buluşacağını hatırlatan ya çok seversen dizisinin videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. Perşembe akşamları yayınlanan ya çok seversin dizisinin yeni bölümü bu hafta perşembe günü değil cumartesi günü yayınlanacak. 9. bölümü merakla beklenen dizi artık cumartesi günü Kanal d ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam edecek. Dizinin yeni bölümü cumartesi günü saat 20.00’da Kanal d’de yayınlanacak.

Son bölümde Leyla’ya evlenme teklifi eden Ateş çocuklara Leyla ile evleneceğini söylese de Füsun herkesin aklını karıştıracak ve Leyla hakkında söyledikleri ortamı çok gerecek. Onun hırsız olduğunu ve bir çete ile işbirliği halinde Ateş’i de dolandırmak istediğini söyleyince ortalık karışacak. Ya çok seversen dizisini izliyor musunuz devam etmesini ister misiniz yoksa erken final mi yapmalı bu konuda yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. 31 Ağustos perşembe günü Ya çok seversen dizisi var mı yok mu bitti mi final mi? sorusuna yanıt verdik. İşte 2 Eylülde yayınlanacak olan Ya çok seversen dizisi 9. bölüm fragmanı:

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Oya Güvenik dedi ki:

    Çok güzel bir dizi, bitmesinnn…