30 Mart 2021 Masumlar Apartmanı Var mı yok mu yeni bölüm ne zaman?

30 Mart 2021 Masumlar Apartmanı Var mı yok mu yeni bölüm ne zaman? çok merak ediliyor. 30 Mart salı günü Masumlar apartmanı yayınlanmayacak. Çünkü Türkiye – Letonya maçı nedeniyle 30 mart salı günü Masumlar Apartmanı dizisi ekrana gelmeyecek. 30 Mart 2021 Masumlar Apartmanı Var mı yok mu diye merak eden ziyaretçilerimize şimdiden duyuralım. 30 Mart Salı Masumlar Apartmanı dizisi olmayacak. Çünkü Türkiye – Letonya maçı TRT ekranlarında 30 Mart akşamı yayınlanacak.

30 Mart Masumlar Apartmanı var mı yok mu neden yokTRT ekranlarında yayınlanan ve salı günleri izleyici ile buluşan Masumlar apartmanı 30 Mart 2021 Salı günü var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmıyor yeni bölüm ne zaman yayınlanacak gibi sorular izleyicilerin merak konusu oldu. Bizde bu sayfada 30 Mart günü masumlar Apartmanı dizisi yeni bölüm var mı yok mu niçin yayınlanmıyor ne zaman yeni bölüm olacak gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. TRT1 ekranlarında Türkiye – Letonya maçı olunca dizi yetişmeyecekti, bu nedenle kısa bir film olan Rafadan Tayfa Göbeklitepe çizgi filmini ekrana getirdi TRT.

Masumlar apartmanı 30 Mart salı var mı yok mu?

Türkiye – Letonya maçı nedeniyle 30 mart 2021 salı günü Masumlar Apartmanı dizisi TRT de ekrana gelmeyecek. 30 Mart 2021 Salı günü Masumlar Apartmanı Var mı yok mu diye merak eden ziyaretçilerimize şimdiden duyuralım. 30 Mart Salı Masumlar Apartmanı dizisi olmayacak. Çünkü Türkiye – Letonya maçı TRT ekranlarında 30 Mart akşamı yayınlanacak.

TRT ekranlarında yayınlanan ve salı günleri oldukça yüksek reyting oranları ile dikkatleri çeken masumlar apartmanı yılbaşı haftasında birçok dizinin yayına ara vermesi nedeniyle yeni bölüm yayınlayacak mı merak ediliyordu. TRT 1 son dakika açıklamasıyla Masumlar Apartmanı dizisinin 30 Mart salı günü yayınlanıp yayınlanmayacağını duyurdu. Buna göre Masumlar Apartmanı 30 Mart salı günü yeni bölüm var mı yok mu sorusuna cevap hayır yeni bölüm bu hafta yayınlanmayacak olacak.

30 Mart 2021 Masumlar Apartmanı neden yok?

Masumlar Apartmani 5 Ocak var mi yok muBildiğiniz üzere her yıl sene başında kanallar ve diziler çeşitli reklam düzenlemeleri nedeniyle bir süre ara veriyor. Bu verilen arada reklam pastası alınan reyting sonuçlarına göre yeniden kanallara ve dizileri bölünüyor. Kısacası masumlar apartmanı ve diğer birçok dizinin reklam gelirlerindeki payları sene başında aldıkları reyting ölçüsüne göre yeniden değerlendiriliyor. Bu düzenlemenin yapılması yaklaşık 1 hafta 10 gün sürdüğü için yeni yılın ilk haftasında diziler genellikle yeni bölüm ekrana getirmiyor. 5 Ocak salı günü de masumlar apartmanı bu nedenle yeni bölüm yayınlamayacak.

Masumlar apartmanı yeni bölüm ne zaman?

TRT ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü 5 Ocak salı günü ekrana gelmedi. Sevilen ve çok yüksek reytingler alan masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü 12 Ocak 2021 Salı günü kaldığı yerden devam edecek. Masumlar Apartmanı 5 Ocak salı günü var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmıyor sorularına böylelikle yanıt vermiş olduk.

Salı akşamı TRT 1’de ekrana gelen masumlar Apartmanı dizisinin yayınlamama hamlesi sonrası hem Baraj dizisi hem Güldür Güldür Show bu hafta daha yüksek reyting oranlarına ulaşacağı için oldukça memnun oldular. Masumlar Apartmanı yayınlanmadığı gün yani 5 Ocak 2021 salı günü Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi de yayınlanmayacak. Böylelikle Masumlar Apartmanı ve EDHO yokluğunda Baraj dizisine gün doğdu. Reytingleri yükselerek devam eden Baraj dizisi ve Güldür Güldür Show bu hafta yüksek reytinglere ulaşmanın mutluluğunu yaşayacak.

Masumlar apartmanı 30 Mart Salı neden Yok?

Sonuç olarak bu konumuzda masumlar apartmanı 30 Mart 2021 Salı günü yeni bölüm var mı yok mu neden niçin yok yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorularına yanıt vermeye çalıştık. Sizler de Masumlar Apartmanı dizisinin 30 Mart salı günü yayınlanmaması hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. 30 Martta TRT ekranlarında Türkiye – Letonya maçı var, ekranlarda maç olunca dizi yetişmeyecekti, bu nedenle kısa bir film olan Rafadan Tayfa Göbeklitepe çizgi filmini ekrana getirdi TRT.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Avatar Hebele hübele

    Insanlara bir söylenmeli Bence bu Hem ayrıca maç başka bir zaman biz kaç haftadır masumlar Apartmanı bekliyoruz

Etiketler