30 Eylül-4 Ekim Yemin Dizisi 86.-90. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları

Kanal 7 ekranlarında sevilerek izlenen dizilerimizden birisi olan ve günlük yayınlanan Yemin dizisi 30 Eylül pazartesi günü 86. bölümü ile kaldığı yerden devam edecek. Yemin dizisinin 87. bölümü ise 1 Ekim 2019 Salı günü Kanal 7 de ekrana gelecek. Yemin dizisi yeni bölüm özetleri ve fragmanları 2 Ekim Çarşamba günü 88. bölümle devam ederken, Yemin dizisinin 89. bölümü 3 Ekim perşembe yayınlanacak. Yemin haftanın finalinde 90. bölümüyle 4 Ekim cuma günü yayınlanacak.

Yemin Dizisi 86. Bölüm Özeti tüyoları 30 Eylül Pazartesi30 Eylül-4 Ekim Yemin Dizisi 86.-90. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları

Kanal 7 ekranlarında merakla izlenen ve son haftada Cemre ile Cavidan’ın yaptıklarının sonuçlarını izlediğimiz Yemin dizisinde yeni bölümlerde Cemre ve Cavidan’ın neler yapacağı ve her zamanki gibi Reyhan için hangi planların peşinde koşacakları merak ediliyor. 30 Eylül, 1-2-3-4 Ekim tarihlerinde yayınlanacak olan Yemin Dizisi 86.-87.-88.-89.- 90. Bölüm Fragmanı Özeti ve yeni bilgiler ile Tüyoları sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. İşte yeni hafta öncesinde önceki haftanın kısa bir özeti:Yemin Dizisi 87. Bölüm Özeti tüyoları 1 Ekim salı

Reyhanın zor duruma düşmesi en çok Cemrenin hoşuna gitmekte ancak Cavidan’ın özenle yazdığı ve Cemre hakkındaki gerçekleri gün yüzüne çıkardığı mektubu tüm gerçeklerin de Emir tarafından görünmesine neden olmuştur. Ancak Cemre ne yapıp edip tüm yüzsüzlüğü ile Emirden uzak kalmamak için türlü oyuncularına devam eder. Bu arada dizinin yeni sezondaki 2 haftalık serüvenini kısaca özet olarak izlemek isteyenler için bir video hazırlandı. İşte özetle 2 haftalık süreçte Yemin dizisinde yaşananlar:

Bu sırada yanlış anlaşılmalar sonrasında Suna ile ilgili gerçeklerin ve tahlil sonuçlarının doktor tarafından değiştirilmesini sağlayan Cemre bunu da Reyhanın üzerine atarak onu karalamak ve küçük düşürmenin peşindedir. Ama her defasında olduğu gibi yine Cemre amacına ulaşamamış ve adeta yangınla yakıp küle çevirmek istediği Emir ve Reyhanı yine kılpayı kaçırmıştır. Emire sahip olabilmek için herşeyi deneyen Cemre onun ölümüne bile sebep olabilecek kadar psikopat birine dönüşmeye başladı bile.

Yemin Dizisi 86.-90. Bölüm Özeti tüyoları 30 Eylül 4 EkimEmir her defasında olduğu gibi yine Reyhanı yine kurtarmıştır. Reyhan ölümden bir kez daha kurtulmanın şükran borcunu Emire ödemeye kararlı olsa da Emir de ona karşı saklayamaz duygularını hislerini. İki aşık ne kadar çok sevse de birbirlerini araya her defasında başka nedenler girmekte kiminde Cavidan kiminde ise Cemre engel olmaya çalışmakta Emir ve Reyhanın mutluluğuna.. Bu son yangın sonrasında yine birbirine sarılarak kurtulmuşlar ama onları yine kötü günler beklemektedir. Hikmet beyden affını dileyen Cavidan ise bir yandan da Reyhanı kıskanmaya ve kendi yerini dolduracak konağa tamamen yerleşecek ve hanımı olacak olmasından oldukça mütessir olmuştur. Ancak Hikmet beyin tavrı çok keskindir.

Kemal Bey ve Narin arasında ise gittikçe sertleşen rüzgarla olsa da aslında birbirine olan muhabbetlerinin de gittikçe ilerlediğini ve Kemal Beyin Leylanın boşluğuna Narini yerleştirmek için biraz daha zamanı olduğunu anlamaktayız. Kemal bey ve Narin arasındaki tatlı atışmalar bakalım ilerleyen bölümlerde nasıl bir sonuca ulaşacak.30 Eylül Pazartesi Yemin Dizisi 86. Bölüm Fragmanı Özeti

30 Eylül Pazartesi Yemin Dizisi 86. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları

Emir’in içindeki kızgınlık hala geçmemiş ve ne olursa olsun hayatını bile kurtarmış olsa oturup da Reyhanı dinlemek istemez. Reyhan ise kendini dinleyecek bir Emir’i ne zaman elde edecek bunun merakıyla adeta yalvarır durur Emire. Ancak Emir Reyhanı dinlememe konusundaki katı tutumuna devam eder, ama hemen bir tüyo verelim ki 30 Eylül Pazartesi Yemin Dizisi 86. Bölüm Fragmanı Özetinde Emir ile Reyhan arasında yeni bir sayfa açılmaya başlayacak. Yemin dizisine yeni gelen Oya kimdir? Tıklayın >> Yemin dizisi Oya kimdir?Yemin Dizisi 86. Bölüm 30 Eylül Pazartesi

Reyhan söyleyeceklerimi duymaktan mı korkuyorsun diye suçladığı ve kendisini dinlemek için ikna etmeye çalıştığı Emir sonunda Reyhan’ı dinler ve herşeyi ne kadar da yanlış anladığının farkına varmaya başlar. Aslında çok sevdiği ve bunu ifade edemediği için kendisini içten içe suçlayan Emir zamanla bu duygularını bastırıp boşa geçen zamanlarını telafi etmeye karar verir. Ancak Reyhanla bunları yaşaması için geçmesi gereken önemli kişiler vardır. Cemre gibi, Cavidan gibi..

Yemin Dizisi 86.-87.-88. Bölüm Özeti tüyoları 30 Eylül 1-2 Ekim30 Eylül Pazartesi Yemin Dizisi 86. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyolarında yeni gelişmeleri sizlere bu sayfadan haber etmeye duyurmaya devam edeceğiz. Yen bölümlerin özetleri ve fragmanları çıktıkça bu sayfaya ekleyerek hafta boyunca tüm bölümleri bir arada sizlere sunmaya çalışacağız. Lütfen sayfamızın güncel olmadığı zamanlarda yorum kısmına belirterek yeni fragman ve özetin eklenmesini isteyebilirsiniz.

Yemin Dizisi 87. Bölüm 1 Ekim salı30 Eylül Pazartesi Yemin Dizisi 86. Bölüm Fragmanı ve Özeti:

Yemin’de 30 Eylül pazartesi günü Reyhan’ın itirafı üzerine şok olan Emir’in tepkisi ne olacak? Yemin 86. Bölüm (2. Sezon)da Reyhan’ın itirafı, Emir’i çok şaşırtır. Emir, gururu ve aşkı arasında seçim yapmak zorundadır. Öte yandan Narin’in sert tepkisi, bir anda çıkıp gelen Oya karşısında ikiliyi zor duruma düşürür. Oya’nın geliş sebebi tüm aile için büyük bir merak konusu olur. Peki Oya kimdir, Kemal bey ile Narinin arasını bozmak için mi geldi? İşte Yemin dizisinin Oya’sı.. Tıklayın >> Yemin dizisi Oya kimdir?

Cavidan Reyhanı öldürmek için adam tutuyorDiğer yandan Cavidan da konağa Reyhanın hanım omasından çok rahatsızlık duymaya başlamış ve yeni bölümde kiralık bir katil bularak Reyhanı öldürmesi için ayarlamıştır. Reyhan kiralık katil tarafından öldürülecek mi elbette ölmeyecek ama Cavidan ne yapmak istiyor bu kadar kin ve nefrete gerek var mı sorusu akıllara gelmiyor değil..

1 Ekim Salı Yemin Dizisi 87. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları

Yemin dizisi 87. Bölüm Özeti 1 Elim Salı: Oya şirketteki hisselerini alabilmek için Kemal ve Emir’in kapısı çalmıştır ancak duyarsızca harcamasından korkan Kemal bey Oya’ya şirketteki hisseleri vermeyeceğini ve mirası kolayca harcamasına müsaade etmeyeceğini bildirir. Ancak Oya kendi geleceğinden emin olarak şirketteki tüm parasını istemeye devam etse de Kemal Bey buna razı olmaz. Diğer yandan Emir ile Reyhan arasındaki durumda Suna ise abisinin iyileşmesi sonrasında Reyhanın tamamen gitmesini beklemektedir. Oysa Emir deli gibi aşık olduğu Reyhana böyle bir şeyi nasıl söyleyebilir?

Cemre ise bunca yaptığı hataya rağmen Reyhanın artık konakta yer almaması gerektiğini üzerine vazife olmasa da kışkırtıcı şekilde tekrarlamakta. Oysa Emir iç aleminde deli gibi sevdiği Reyhan’ı biran evvel yanında odasında evinde görmek istemektedir. Kemal bey ile Narin arasında ise verdiği paranın neden olduğunu ve niçin öyle bir destek verdiğini ona açıklamış ve kredi kartını vererek ihtiyaçlarını gidermesini istemiştir.

Reyhan’ı konağa getiren Emir, gururunu bir kenara bırakabilecek mi? Yemin 87. Bölümde 1 Ekim salı özetinde Emir, Reyhan’ı konağa getirse de gururu bazı konularda onu zorlar. Cavidan ve Cemre ise yeni bir plan peşindedirler. Diğer yandan Kemal ve Narin, her an yanlarında olan Oya’ya mutlu çift pozları vermeye çalışırlar. Ancak Oya’nın karşılaştığı manzara Kemal ve Narin’i çok zor bir durumda bırakır.

2 Ekim Çarşamba Yemin Dizisi 88. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları

Sonunda dediğimiz güzel günler geldi. Emir ve Reyhan yeniden bir aradalar ve ayrılmamak üzere. Peki bu sürprizi kim hazırladı dersiniz? Yemin’de 2 Ekim çarşamba Hikmet’in Emir ve Reyhan için hazırladığı sürpriz tüm aileyi şaşkına çevirir. Yemin 88. Bölüm 2 Ekim günü yayınlanacak Kanal 7 de.  Hikmet’in herkesi şaşırtan, Reyhan ve Emir sürprizi ne? Cavidan ise yeni planı için harekete geçer. Öte yandan Kemal ve Narin, Oya’ya hiç istemedikleri bir halde yakalanırlar. Bunun üzerine ikilinin yeni planı Oya’yı ikna etmeye yetecek mi?

3 Ekim Perşembe Yemin Dizisi 89. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları

Hikmet’in taktığı yüzükler, Emir ve Reyhan’ı yakınlaştırmaya yetecek mi? oldukça merak edilen yeni bölümle Yemin 89. Bölüm 3 Ekim perşembe günü devam edecek. Reyhan ve Emir’in aralarının düzelmesi için uğraşan Hikmet, ikisine yüzükle bir sürpriz hazırlar. Cemre ve Cavidan ise birlikte yaptıkları planlarının sonuna gelir. Ancak bu defa kaybetmeye niyetleri yoktur. Öte taraftan Oya’nın takibinde olan Kemal ve Narin, evlilik oyununa devam eder. Kemal, Narin’i şok edecek bir itirafta bulunur. Kemal’in itirafı ne olacak?

4 Ekim Cuma Yemin Dizisi 90. Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları

Yorum yaz

21 Yorum

 1. Hikmet Amca sen gözünün önundekini görmuyorsun şu Cavidan karısını boşa da Melikeyle evlen. Senin cocuklarini kendi çocukları olsa anca severdi 😙😙
  Evlen Melikeyle Hikmet Amca 👰😁hem Melike senin ömrünü uzatir. Şu Narini daha uyanik daha konuskan yapin. Emir ile Reyhan da tatile ciksin baş basa romantik sahneler olsun. Kiralik katil de yanlislikla Cemreyi vursun🔫😆ve Suna Cemreye koşup yardim edicem diye o heycanla ayaga kalkip yürüsün bizde kurtulalim 😏😏😏😏😏😏😏😂😂

 2. Sabahınız, gününüz, aydın, ferah gönlünüzce olsun……….
  Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte değerlilerim.
  ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 3. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  Hayırlı sabahlar ve tüm gün..
  Her şey gönlünce olsun…
  Duygulu kızım..
  Sağlık sıhhatle…
  Bolluk bereketle..
  Huzur mutluluk la
  Sevgimle kal..
  Teyzesiiiii…

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı günler özgür teyzecim ALLAH RAZI OLSUN..
   Bugün siteye anca bakabildim, hem biraz rahatsızım, hemde ufak tefek işlerim vardı..
   Ve tüm dualarına canı gönülden amin teyzecim..

 4. Avatar Parfümün Dansı

  Şu Cemreyi akil hastanesine yatırın.😏😏 Reyhana 90li yillarin perde ve kumaşlarindan elbise giydirmeyi birakin. 👗 Makyaji da berbat. 💅 Böyle güzel yuze böyle berbat bir makyaj nasıl yapılır anlamıyorum. Özge Hanım nasıl müdahele etmez hiç mi aynaya bakmiyor.. daha soft daha şeffaf bir makyaj olmali. Gözleri kayık duruyor. Şu Reyhanin sürekli merhamet dilenen buğulu bakışlarından baygınlık geldi. Kendine özguveni olan bir bakış istiyoruz. Kemalin tüm partnerleriyle olan macerasini kimyasini seviyorum. GÜÇLÜ sert adam. Cavidana gelirsek Reyhan zaten ölüden farksiz bana göre onu vurdurup napican🔫🤣🤣
  Oyayi sevdim lafini sakınmıyor. Fakat Keşke paragöz HİPİLER gibi sorumsuzca bir GEZGİN ARSIZ olmasaydi. Çok can sıkıcı insan var zaten bari o yapici herkesi toplayan bir taraf olaydi 😜😜

 5. Millet, ahalii, gençlik!! nasılsınız bakalım??

  • Avatar Gülay Albasan

   Buyrun Nurbanu Sultan hoşgeldiniz..
   İyi diyelim iyi olalım. Ufak tefek aksırık tıksırığın dışında bişey yok…

   • Avatar Özgür GÜLAY’CIM

    Ayyyy kıyamam çokkk geçmiş olsun.. Sağlık, sıhhatle gönlünce zamanlar teyzesi

 6. Hayırlı günler….
  Sağlık, sıhhatle..
  Huzur, mutlulukla…
  Bolluk, bereketle..
  İşleriniz yolunda..
  Hayat gönlünüzce
  Olsun iyikilerim..
  Gülay’cım..
  Emine ‘cim..
  Sema kardeşim..
  Lamazi gogom..
  GüneşKalpliKızım..
  Baldillim..
  Cicikızım…
  Günel’ cim..
  Sayın yönetici..
  Yorumumu okuyanlar..
  Musmutlu zamanlar..
  🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı günler özgür teyzecim ALLAH RAZI OLSUN..
   Ve yine hem duaların, hemde dileklerin en güzeli senden bize geldi..
   Aynı güzel dua, ve dileklerde bizlerden sana teyzem..
   İyiki teyzemizsin…

   • Avatar Özgür GÜLAY’CIM

    Allah rahatlık versin duygulu kızım… Ve hep birlikte güzel günler için âminnn.. Allah’a emanet olun Albasan ailesiii…

 7. Hayırlı geceler herkese nasılsınız napiyonuz. Yaa oğuz hocam ben iki gündür yorum yazicam ama diziyi izlemeyince birşey yazamıyorum. 🙄🙄

  • Avatar Çalıkuşu

   Oğuz hocam nerdesin yaa . Böyle uzun süre yazmayınca korkutuyorsun. Daha iyilesmedin mı yoksa. İyisindir inşallah

  • Hayırlı günler cicikızım.. Sen izlemiyorsun yorum.. Bense bunca işinin arasında MaşaAllah diyorum bunca sayfa hazırlayan Oğuz bey tüm dizileri ne ara izleyip yazıyor… Neyse Başarılar.. Demek düşer bana..

Etiketler