30 Dakikada Sağlık Programı Başvuru İletişim Whatsapp

FOX’tan yeni bir gündüz kuşağı programı daha ekrana geliyor. Sağlık konusunda oldukça iddialı bir yapım olacak olan 30 Dakikada Sağlık isimli yeni program her çarşamba saat 13.00 da Fox TV de ekrana gelecek. Fox Tv 30 Dakikada Sağlık Programı Başvuru İletişim Whatsapp Hattı ve sunucusu Osman Müftüoğlu ve Çağla Şikel hakkında merak edilenler bu sayfada olacak.

30 Dakikada Sağlık Programına Katılım

Fox TV de ekrana gelecek olan ve yapımcılığını Provizyon Medya’nın, moderatörlüğünü ise başarılı sunucu, model Çağla Şıkel’in üstleneceği 30 Dakikada Sağlık Programı oldukça dikkat çekti. Programa Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’nun faydalı konuşmaları damga vuracak. 30 Dakikada Sağlık Programında sağlıklı yaşam, temizlik ve hijyen konularında merak edilenleri, beslenme alışkanlıklarına dair ipuçlar izleyici ile paylaşılacak. ’30 Dakikada Sağlık’ programı izleyicisi ile her hafta çarşamba günleri saat 13.00 da Fox Tv ekranlarında buluşmaya devam edecek.

Fox 30 Dakikada Sağlık Başvuru İletişim Whatsapp

30 Dakikada Saglik Programi Basvuru IletisimFox Tv de ekrana gelecek olan ve güzel sunucu Çağla Şikel’in sunumu ile renklenecek olan 30 Dakikada Sağlık Programı için Katılım Başvuru İletişim Whatsapp soru sorma hattı şimdilik bulunmuyor. Ancak bir çok faydalı konuda değerli bilgiler verecek olan Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’na soru sormak ve bilgi edinmek isteyenler için güzel haberlerimiz olacak. Şimdilik merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum kısmından dile getirebilirsiniz.

30 Dakikada Sağlık Sunucusu Prof. Dr. Osman Müftüoğlu

Fox TV 30 Dakikada Sağlık Programı sunucusu kim30 Dakikada Sağlık programının genek koordinatörlüğünü Çağla Şikel yaparken değerli bilgilerini izleyicilerle paylaşacak olan Osman Müftüoğlu hocaya da sorular gelecek. Merak edilen konularda sorularınız varsa Fox TV ihbar hattına veya izleyici temsilcisine ulaşabilirsiniz. İşte bilgiler:  FOX WhatsApp İhbar Hattı. 0539 315 03 00

30 Dakikada Sağlık Çağla Şikel Sunumuyla

Çağla Şikel yine Fox Tv de kendisini 30 Dakikada Sağlık programı sunucusu olarak gösterecek. Sevilen sunucunun her şeyi olay olmaya devam ediyor. Merak edenler için 30 Dakikada Sağlık sunucusu Çağla Şikel’in kıyafetlerini buraya ekledik. >> Çağla Şikel Program Kıyafetleri

 

Etiketler