3 Ocak Ferhat İle Şirin Neden Yok? 10 Ocak Cuma Yeni Bölüm Var mı?

Fox tv de ekrana gelen Ferhat İle Şirin 3 Ocak Neden Yok? 10 Ocak Cuma Ferhat İle Şirin Yeni Bölüm Var mı? yok mu merak edilen sorulara burada cevap vermek Ferhat ile şirin dizisi hakkında yeni gelişmeleri sizlere duyurmak amacıyla bu sayfayı oluşturduk. Yeni yılla birlikte dizilerin 2 haftalık ara verdiğini daha önceki konularımız da sizlere duyurmuştuk ancak Ferhat ile şirin dizisi sadece 2 hafta ara vermekle kalmadı dizinin tamamen bittiğine final bile yapmadan yayından kaldırıldığına dair duyumlar geliyor.

Bildiğiniz üzere Fox TV ekranlarında yayınlanan ve cuma günleri ekrana gelen Ferhat ile şirin dizisi 6 bölümdür ekrana geliyor ancak beklentilerin altında reytingler aldığı için erken final yapacağı daha önce de gündeme gelmişti. Ancak kanal ile yapımcı arasındaki sözleşme gereği 6. bölümün yayınlanması gerekiyordu ancak 6. bölüm sonrasında reytingler tekrar incelendi ve sürekli düşen reytingler sonrasında dizinin geleceği ile ilgili önemli kararlar alındı.

Ferhat ile Şirin 3 Ocak var mı yok muFerhat ile şirin dizisi 3 Ocak 2020 cuma günü ekranı neden gelmedi?

Fox TV ekranlarında cuma günleri yayınlanan Ferhat ile şirin dizisi 3 Ocak 2020 cuma günü ve 10 Ocak 2020 cuma günü ekrana gelmeyecek çünkü dizi almış olduğu düşük reytinglerin ardından final bile yapmaya fırsat kalmadan yayından kaldırıldı. Ferhat ile şirin dizisinin yayından kaldırılmasıyla Fox TV cuma günleri farklı programlar ve filmler yayınlanmaya başlayacak. Ancak izleyiciler Ferhat ile şirin dizisi 3 Ocak cuma günü neden yok Ferhat ile şirin dizisi yayından mı kaldırıldı 3 Ocak cuma günü Ferhat ile şirin dizisi yeni bölüm yayınlanacak mı gibi merak edilen soruları bizlere sormaya devam ediyor.

Bu hafta yılbaşı sonrası olduğu için sadece Ferhat ile şirin dizisi değil diğer bütün diziler ekrana gelmiyor ancak Ferhat ile şirin dizisinin ekrana gelmeme sebebi yılbaşında verilen ara değil Fox TV tarafından dizinin tamamen yayından kaldırılmasıdır. 2 haftalık ara geçtikten sonra yani 17 Ocak 2020 cuma günü Ferhat ile şirin dizisi olacak mı olmayacak mı sorusuna da şimdiden cevap verelim 3 Ocak 10 Ocak ve 17 Ocak cuma günü Ferhat ile şirin dizisi ekrana gelmeyecek çünkü yayından kaldırıldı bundan sonra dizinin yeni bölümleri ekrana gelmeyecek.

10-17 OCAK Ferhat ile Şirin neden yok bitti mi10 Ocak 2020 17 Ocak cuma Ferhat ile şirin dizisi var mı yok mu yeni bölüm yayınlanacak mı?

Ferhat ile şirin dizisi ilk haftalardan itibaren bir türlü yüksek reyting alamadığı için kanal tarafından takip ediliyordu ve 6 bölümden sonra tamamen yayından kaldırıldığı ve dizinin final yapmasına bile fırsat vermeden yayın akışından çıkarıldığı kesinleşti. yılbaşı haftasında dizilerin 2 haftalık zorunlu ara vermesine rağmen Ferhat ile şirin dizisi bu aranın ardından da ekrana gelmeyecek yani 17 Ocak 2020 cuma akşamı da Fox TV ekranlarında Ferhat ile şirin dizisi yayınlanmayacak.

Oldukça güçlü bir kadrosu bulunan ancak bir türlü istenen başarıyı gösteremeyen ve reytinglerde adeta 2/3 oranında Total reyting alarak bir türlü beklenen başarıyı gösteremeyen Ferhat ile şirin dizisinin neden final yaptığına niçin yayından kaldırıldığını buradaki konumuzda detaylarıyla açıklamıştık lütfen tıklayınız>>> Ferhat ile şirin dizisi neden yayından kaldırıldı niçin bitti final yaptı?

Sizlerde Ferhat ile şirin dizisinin yayından kaldırılması ve tamamen bitmesi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. son olarak Ferhat ile şirin dizisinin 3 Ocak 2020 ile 10 Ocak ve 17 Ocak 2020 cuma günlerinde de ekrana gelmeyeceğini kısacası 2020 yılında yayından kaldırılan Ferhat ile şirin dizisinin yeni bölümleri kesinlikle Fox TV ekranlarında yayınlanmayacak başka bir kanalda da olması beklenmiyor.

Ferhat ile Şirin NEDEN YOK BİTTİ MİFerhat ile şirin dizisi farklı bir kanala transfer olur mu gün değiştirir mi?

yukarıda Ferhat ile şirin dizisinin düşüp reytinglerden dolayı final bile yapmadan Fox TV tarafından yayından kaldırıldığını detaylıca yazmıştık. buna göre Ferhat ile şirin dizisinin başka bir kanala geçmesi oldukça zor görünüyor çünkü zaten reytingleri çok düşük olan dizinin kanala zarar ettirdiği gerekçesiyle yayından kaldırılmasından sonra başka bir kanala transfer olması geçmesi mümkün değildir. Ferhat ile şirin dizisi gün değiştirerek yoluna devam edebilir mi diye merak edenlere de artık yayından kaldırılmış bir dizinin başka bir gün devam etmesi de mümkün değildir. Zaten kendi gününde tutunamayan dizilerin başka bir gün tutulması oldukça zor görünüyor.

sonuç olarak Ferhat ile şirin dizisi tamamen yayından kaldırıldığı ve FOX TV’de artık yeni bölümler yayınlanmayacak. 3 Ocak 2020 cuma günü Ferhat ile şirin dizisi yeni bölüm var mı yok mu 10 Ocak 2020 Ferhat ile şirin dizisi yayınlanacak mı ya da 17 Ocak cuma günü Ferhat ile şirin dizisi yeni bölümü var mı yok mu gibi sorulara şimdiden bir kez daha yanıt verelim kesinlikle dizi yeni bölümleri ekrana getirmeyecek tamamen yayından kaldırıldı.

3 Ocak Ferhat İle Şirin Neden Yok? 10 Ocak Cuma Ferhat İle Şirin Yeni Bölüm Var mı? sorularına sizlerde aşağıya yorumlar yazarak cevap verebilirsiniz. Sizce dizinin bitmesi yayından kaldırılması doğru mu? Yorumunuzu bekliyoruz.

Yorum yaz

8 Yorum

  1. Avatar Fikret tilaver

    Ferhat ile sirin dizisi oldukça güzel bir dizi yaynina gelmesini rica ediyoruz bana bagimlik yapmıştı bence bir iki bölümlük dizi hemen tutulmaz çünkü tafsiye üzeri reyting kazanir

Etiketler