3 Kuruş Dizisi Şesu (Uğur Yıldıran) Kimdir?

16.10.2021
1.032

Sizler için Üç Kuruş dizisinde yer alan Şesu karakterini ve Şesu karakterine hayat veren oyuncumuzu yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk’ün oturduğu Üç Kuruş dizisinin senaryosunu ise Damla Serim ve Murat Uyurkulak ikilisi birlikte kaleme almaktadır. Ay Yapım imzalı Üç Kuruş dizisinde yer alan Şesu karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Üç Kuruş dizisinde yer alan Şesu karakterini yakından tanıtacağız ve 3 Kuruş dizisi Şesu karakteri kimdir? Üç Kuruş dizisi Şesu karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Üç Kuruş Dizisi Şesu Karakteri Kimdir?

3 Kuruş Dizisi Şesu kimdirShow Tv ekanlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Üç Kuruş dizisinde yer alan Şesu karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Üç Kuruş dizisinin ana karakterlerinden biri olan Şesu karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığınız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Üç Kuruş Dizisi Şesu Kimdir?

Üç Kuruş dizisinin ana karakterlerinden biri olan Şesu karakterine oyuncumuz Uğur Yıldıran hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Şesu karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizde sizler için Üç Kuruş dizisinde Şesu karakterine hayat veren oyuncumuz Uğur Yıldıran’ı yakından tanıtacağız ve Uğur Yıldıran kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi dizi ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Uğur Yıldıran Kimdir?

3 Kuruş Dizisi Şesu (Uğur Yıldıran)40 yaşında ki oyuncumuz Uğur Yıldıran, 26 Temmuz 1981 yılında Istanbul’da dünyaya gelmiştir. Gazi Üniversitesi Spor Akademisi Jimnastik Bölümü’nden mezun olan Uğur Yıldıran, Hadise’nin Eurovision yarışmasında söylediği Düm Tek Tek adlı şarkıda dansçı olarak yer almıştır. Profosyonel olarak dans eden Uğur Yıldıran 2014 yılında yer aldığı Filinta dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Aynı zamanda aksiyon yönetmeni olan oyuncumuz Uğur Yıldıran kamera karşısına en son 2021 yılında Çukur dizisiyle geçmiştir ve oyuncumuz önümüzde ki günlerde Üç Kuruş dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Uğur Yıldıran Yer Aldığı Diziler

2014-2015 Filinta – Garbis
2016-2017 İçerde – Selim
2017-2021Çukur – Kemal Yaman / Maskeli Ninja
2021 Üç Kuruş – ŞesuÜç Kuruş Dizisi Şesu karakteri gerçek adı

Uğur Yıldıran Resmi İnstagram Hesabı

Üç Kuruş dizisinin ana karakterlerinden biri olan Şesu karakterine hayat veren oyuncumuz Uğur Yıldıran sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 18 gönderisi ve yaklaşık 700 bin takipçisi vardır. Uğur Yıldıran’ın resmi instagram hesabı: @ugur_yildiran

Uğur Yıldıran Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Uğur Yıldıran’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Oyuncumuz Uğur Yıldıran henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun, Çukur dizisinde birlikte rol aldığı meslektaşı Aylin Engör ile birlikte olduğu iddia ediliyor. Aylin Engör ve Uğur Yıldıran Üç Kuruş dizisinde de birlikte rol alacaktır. Ancak ikili, çıkan aşk iddialarına cevap vermemiştir. Bundan dolayı ikilinin birlikte olup olmadığı hakkında net bir bilgi yoktur.

Üç Kuruş Dizisi Şesu – Uğur Yıldıran Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Uğur Yıldıran tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde, yakışıklı oyuncumuz Uğur Yıldıran’ın özel hayatında ve Üç Kuruş dizisinde giydiği pantolon, kazak, tişört, gömlek, yelek, hırka, mont, ceket, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Sizler için Üç Kuruş dizisinde yer alan Şesu karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Uğur Yıldıran’ı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. 3 Kuruş Dizisi Şesu karakteri gerçek adı bilgilerini yazdık. 3 Kuruş Dizisi Oyuncu kadrosu burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.