3 Kuruş Dizisi Kaç Bölüm Sürecek, Ne Zaman Final Yapacak?

06.12.2021
2.740

Bu haberimizde Üç Kuruş dizisi kaç bölüm sürecek? Üç Kuruş dizisi ne zaman final yapacak, bitecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Ay Yapım imzalı Üç Kuruş dizisinin yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk oturmaktadır. Senaryosunu Murat Uyurkulak ve Damla Serim’in kaleme aldığı aksiyon, dram ve polisiye türündeki Üç Kuruş dizisinin kaç bölüm süreceği ve ne zaman final yapacağı da merak edilmektedir. Bizde sizler için bu haberimizde Üç Kuruş dizisi kaç bölüm sürecek? Üç Kuruş dizisi ne zaman final yapacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

3 Kuruş Dizisi Kaç Bölüm Sürecek? Cevap: 28 bölüm sürecek.
3 Kuruş Dizisi Ne Zaman Final Yapacak? Cevap: 28. bölümde 30 Mayıs 2022 Pazartesi günü final yapacak.
3 Kuruş Neden Erken Final Yapıyor: 3 Kuruş dizisi yeterli reyting alamadığı için erken final yapıyor. Dizi 5 sezon düşünülmüştü.

Detaylı haberimiz: Show TV’nin sevilen dizisi Üç Kuruş’un final tarihi belli oldu. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Diren Polatoğulları, Nursel Köse, Sezin Akbaşoğulları, Bora Akkaş ve Civan Canova’nın paylaştığı yapımın 28. bölümüyle (yeni bir değişiklik olmazsa 30 Mayıs’ta) sona ermesi planlanıyor. Öte yandan, ‘İçerde’ ve ‘Çukur’un 5 sezonluk başarısının ardından ekranlara gelmeye başlayan ancak planlanan başarıya ulaşamayan dizi, yarın akşam yayınlanacak olan 18. bölümle birlikte 3 yıllık zaman atlaması yaparak ‘Yeni Dünya’ konseptiyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Üç Kuruş, yeni bölümleriyle her Pazartesi 20.00’de Show TV’de!

Üç Kuruş Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

3 Kuruş Dizisi Kaç Bölüm SürecekSinan Öztürk yönetmenliğinde çekilen Üç Kuruş dizisi 1 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00’da Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmıştır. Kısa sürede kendini izleyiciye sevdirmeye başaran ve geniş izleyici kitlesine ulaşan Üç Kuruş dizisi total de aldığı reytinglerle pazartesi gününün en çok izlenen diziler arasına girmeyi başarmıştır. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Üç Kuruş dizisinin kaç bölüm süreci hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, şüphesiz bu sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Üç Kuruş dizisinin ortalama 70- 75 bölüm süreceği tahmin etmekteyiz.

Üç Kuruş Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç ve Diren Polatoğulları’nın paylaştığı Üç Kuruş dizisi 1 Kasım 2021 tarihinden itibaren her Pazartesi Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Aldığı reytinglerle pazartesi gününün en çok izlenen dizileri arasında yer alan Üç Kuruş dizisi sosyal medyada da oldukça ses getirmiştir. Özellikle oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Üç Kuruş dizisi bu sezon final yapmayacaktır. 2021-2022 sezonu için Show TV’de başlayan yeni dizilerden biri olan Üç Kuruş dizisi Haziran ayında sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara verecek ve önümüzdeki sezon kaldığı yerden devam edecektir.

Üç Kuruş Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Üç Kuruş dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. Etkili hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Üç Kuruş dizisi kısa sürede büyük ilgi görmüştür. 1 Kasım 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Üç Kuruş dizisi, yayınlandığı gün sosyal medyada en çok konuşulan konu haline gelmektedir. Her Pazartesi Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Üç Kuruş dizisi kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmıştır. Üç Kuruş dizisi başarılı bir şekilde ilerlediği için dizinin yapımcılarını final tarihini konuşmamıştır. Ancak üç kuruş dizisinin bu sezon final yapmayacağı kesindir

Üç Kuruş Dizisi 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Oyuncu kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Damla Makar, Ercan Kesal, Civan Canova, Mustafa Kırantepe, Nursel Köse, Aslıhan Malbora, Uğur Yıldıran, Burak Altay gibi başarılı isimlerin yer aldığı Üç Kuruş dizisinin 2. sezon devam edip etmeyeceği de merak edilmiştir. Aksiyon, dram ve polisiye türünde ki Üç Kuruş dizisi total de aldığı reytinglerle pazartesi günün en çok izlenen dizileri arasına girmeyi başarmıştır. Yayınlandığı gün sosyal medyada da en çok konuşulan konu haline gelen Üç Kuruş dizisi bu sezon final yapmayacaktır. Kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan Üç Kuruş dizisi 2. sezonda da yine Show TV ekranlarında karşımıza çıkacaktır.

Üç kuruş dizisi reyting sonuçları 2022

Üç kuruş dizisi reyting sonuçları 2022 yılında da beklentilerin altında kalmaya devam etti. Üç kuruş dizisi reyting sonuçları düşmeye devam ederse dizi muhtemelen sezon sonunda final yapar. 2022 yılı Mayıs ayı gibi erken final yapması gündeme gelir. Üç kuruş dizisi reytingleri nasıl diye merak edenlere hemen görsel paylaşalım. Üç kuruş dizisi reyting sonuçları 2022:Üç kuruş dizisi reyting sonuçları 2022

Bu haberimizde Üç Kuruş dizisi kaç bölüm sürecek? Üç Kuruş dizisi ne zaman final yapacak, bitecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. IRAN 🇮🇷 dedi ki:

  UC KURUS DIZISINE SON VERMEYIN LUTFAN 🌹

 2. Anonim dedi ki:

  Uc kurus lutfen devam etsin cok seviyoruz❤

 3. Ayşe dedi ki:

  uc kurus final olmasin ya sezon finali olsun 2 sezona daha iyi gelirler ya lutfen final yapmasin

 4. Anonim dedi ki:

  Üç kuruş dizisi final olmasın güzel bir dizi bence

  1. ÜÇ KURUŞ dedi ki:

   AY YAPIM Sana Rica ediyorum üç kuruş final Olmasin Ben her Pazartesi ilgiyle izliyorum lütfen sizde izleyin arkadaşlar.

 5. Ferhat dedi ki:

  5 sezaon kadar devam edecek mi

 6. EFSANE dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR 17 SEZON OLUR MU

 7. Anonim dedi ki:

  üç kuruş 2 sezaon dan sonra çukur 5 sezaon olamadı ve üç kuruş 5 sezaon bence olsun

  1. Anonim dedi ki:

   Üç kuruş lütfen bitmesin devam etsin