31 Aralık Elimi Bırakma Neden Yok 7 Ocak Niçin Yayınlanmadı, Bitti mi Final mi?

31 Aralık Elimi Bırakma Neden Yok 7 Ocak Niçin Yayınlanmadı, Bitti mi Final mi yaptı sorularına üzülerek dizinin 24 aralık salı günü final yaptığını hemen hatırlatalım. Geçen sezon pazar günü yayınlanan ve gün birincisi olan dizinin bu sezon yeni başlayan dizilerin de etkisiyle reytinglerde gerilediğini ve salı gününe alındığını aşağıda yazmıştık. Salı günü de Eşkıya ve Kadın gibi diziler nedeniyle tutunamayan Elimi bırakma 24 Aralık günü final yaptı, 31 Aralık Elimi Bırakma Neden Yok 7 Ocak Niçin Yayınlanmadı, Bitti mi Final mi? sorularına final yaptı bitti cevabını veriyoruz.

3 Kasım Elimi Bırakma Neden Yok Niçin Yayınlanmadı, Gün mü Değiştirdi? Elimi Bırakma dizisi artık yeni gününde yayınlanacak. Elimi Bırakma dizisi pazar akşamları yayınlanırken 5 Kasımdan itibaren gün değiştirerek artık salı akşamları yayınlanacak.

Elimi Bırakma dizisi gün değiştirdi. Elimi Bırakma dizisi pazar akşamlarının sevilen dizisiyken gün değiştirerek reytinglerde daha fazla oran almasını sağlamak istedi Trt1. Gün değiştirme planı devreye sokuldu ve Elimi Bırakma dizisine reyting için bir şans daha verildi. Elimi Bırakma dizisi reytingleri nasıl? Neden gün değiştirmek zorunda kaldı göreceğiz. Bilgileri konumuzun devamında.Elimi Bırakma 3 Kasım pazar var mı yok mu nedne yok

Elimi Bırakma 3 Kasım Pazar Neden Yayınlanmadı?

Elimi Bırakma dizisi 52. bölümü 3 kasım pazar akşamı yayınlanmayacak. Yeni bölümü 5 Kasım salı akşamı Trt1 ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Elimi Bırakma dizisinin yeni bölümü pazar akşamı bekleyen seyircisi onu ekranda göremeyince merak etti. Bizlerde onları bilgilendirmek adına konumuzu açtık. Elimi Bırakma dizisini izlemek için artık salı akşamları Trt1 ekranlarında olmanız gerekmektedir.

Elimi Bırakma Neden Gün Değiştirdi?

Elimi Bırakma dizisi neden gün değiştirdi? Elimi Bırakma dizisi reytinglerde başarılı olan bir diziydi ancak son zamanlarda reytingleri düştü. Elimi Bırakma dizisi yeni sezonu başlayınca istediği reytingleri bir türlü elde edemedi. Çünkü rakipleri çok zorlu rakiplerdi. 3 Kasım Elimi Bırakma Neden Yok?

Elimi Bırakma dizisinin yayın günü olan pazar günü diğer kanallarda Fox TV de Savaşçı, Show TV de Aşk Ağlatır,  TV8 de O Ses Türkiye, Kanal D de Çok Güzel Hareketler 2, Atv  de Kimse Bilmez dizileri ve programları yer alıyor.

Rakipleri güçlü olan Elimi Bırakma dizisi yukarıdaki tüm dizi ve programların altında kaldı reyting ve sıralama olarak. Bu yüzden de Trt1  kanalı kolları sıvadı ve Elimi Bırakma dizisinin gününü değiştirdi.  Trt1’in bu yapmakta ki amacı ise reytinglerinin artması ve Elimi Bırakma dizisini kaybetmemek.

Sıra Tarih RTG (%)
15. Elimi Bırakma 27 Ekim 2019 Pazar Reytingleri 3
16. Elimi Bırakma 20 Ekim 2019 Pazar Reytingleri 3
11. Elimi Bırakma 13 Ekim 2019 Pazar Reytingleri 3
13. Elimi Bırakma 6 Ekim 2019 Pazar Reytingleri 3
9. Elimi Bırakma 29 Eylül 2019 Pazar Reytingleri 3
8. Elimi Bırakma 22 Eylül 2019 Pazar Reytingleri 3
6. Elimi Bırakma 15 Eylül 2019 Pazar Reytingleri 3
4. Elimi Bırakma 8 Eylül 2019 Pazar Reytingleri 3
5. Elimi Bırakma 2 Haziran 2019 Pazar Reytingleri 3
7. Elimi Bırakma 26 Mayıs 2019 Pazar Reytingleri 3

Elimi Bırakma dizisi reytinglerini artırmak için bu iyi fikir. Elimi Bırakma dizisinin gün değiştirmesi umarız ki faydalı olur ve reytinglerinde artış sağlanır. Çünkü yukarıdaki grafikte gördüğünüz üzere yeni sezonun 5. bölümünden itibaren reyting sıralaması çok düşmüş. Bu değişim ile reytinglerinde artış olacaktır diye tahmin ediyoruz.

Elimi Bırakma Yeni Günü Ne Zaman?

3 Kasım Elimi Bırakma Neden Yok? Elimi Bırakma dizisi yeni bölümü 5 Kasımdan itibaren salı akşamları yayınlanacak. Elimi Bırakma dizisi artık pazar akşamları yayınlanmayacak. Yeni günü salı olarak belirlenen Elimi Bırakma dizisinde neler olacak göreceğiz.

Elimi Bırakma dizisi yeni bölüm özeti; Elimi Bırakma dizisinde Azra ve Cenk barışırlar ve Azra bu evliliğe bir şans daha verecektir. Sumru tekrar harekete geçer ve engel olmak için her şeyi yapacaktır. Sumru’nun bilmediği bir şey vardır. Azra bu sefer Sumru’ya karşı tedbirle yaklaşacaktır.  3 Kasım Elimi Bırakma Neden Yok ? Azra ve Cenk kendileri ile ilgilenirken diğer taraftan da aileleri için çabalarlar. Barış ise kızını Arda’dan uzak tutmak için her şeyi yapar.. Damla’yı yurtdışına göndermeye karar verir. Ancak bunun iki ailenin hayatını nasıl değiştireceğinin henüz farkında değildir. Elimi Bırakma dizisi yeni bölümü 5 Kasım salı akşamı sizlerle Trt1 ekranlarında olacaktır.

Elimi Bırakma dizisinin gün değişikliği yapması sizce mantıklı bir karar mı? Elimi Bırakma dizisi dizisi reytingleri artar mı daha düşer mi yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar Özen Açıkel

    Hiç iyi yapmadınız çok daha kötü olacak salı akşamları Fox da kadın dizisi var iken yazık ettiniz güzelim diziye ben şahsen tekrarını izlerim.Şampiyon dizisi tutmadı diye aldınız diziyi bence ÇOK yanlış yaptınız….

Etiketler