29 Mayıs Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Var mı Yok mu?

30.04.2023
5.206

29 Mayıs 2023 pazartesi Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Var mı Yok mu? merak edildi. 29 Mayıs günü ülkemizde seçim sonrası bazı diziler ara verecek. Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrasında birçok dizi ara veriyor yayına. Bir küçük Gün ışığı dizisi de 29 Mayıs pazartesi günü ekrana gelmeyecek. Peki bir küçük Gün ışığı dizisi 29 Mayıs’ta neden yok hemen detaylı bilgilere geçelim.

29 Mayıs Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Var mı ?

29 Mayıs 2023 pazartesi günü yayınlanması beklenen bir küçük Gün ışığı dizisi seçim nedeniyle bir hafta ara verdikleri için yayınlanmayacak. 29 Mayıs günü seçim sonuçları haberlerinin hemen ardından bir haftalık bir ara veren kanallar dizilerin yeni bölümlerini yayınlamıyor. 29 Mayıs pazartesi günü bir küçük Gün ışığı dizisinin de yeni bölümü ekrana gelmeyecek.

2 Ocak Bir Küçük Gün Işığı Dizisi Var mı Yok mu
29 Mayıs bir küçük Gün ışığı dizisi var mı yok mu diye merak eden izleyicilere bir kez daha hatırlatmak gerekirse bu hafta dizi ekrana gelmeyecek. 29 Mayıs 2023 pazartesi günü bir küçük Gün ışığı dizisi var mı yok mu sorusuna cevap ise yayınlanan fragman ile ortaya çıkacak.

Bazen iki hafta diziler Yeni yılda ekrana gelmemişti. Bu sezon yine benzer bir karar çıkacak olursa 29 Mayıs’ta yayınlanmayan bir küçük Gün ışığı dizisi 29 Mayıs günü de seçim nedeniyle ekrana gelmeyebilir. Bu konuda yeni bir gelişme olursa sizlere duyuracağız. 29 Mayıs pazartesi bir küçük Gün ışığı dizisi var mı yok mu ve bir hafta sonra 29 Mayıs bir küçük Gün ışığı dizisi olacak mı var mı sorularına detaylı yani tanıtım fragmanı çıktıktan hemen sonra sayfamıza eklenecektir.

Sizce dizilerin seçim sonrası reklam gelirlerinin düşmesi amacıyla verdikleri bu ara mantıklı mı izleyiciyi yok saymaktan başka bir işe yarıyor mu bu konuda sizlerin de yorum ve görüşlerini merak ediyoruz. Samimi duygularla aşağıya görüşlerinizi yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. ZELİHA dedi ki:

  Lütfen yayınlansın artık küçük bir gün ışığı 😥😥

 2. nur dedi ki:

  diziler yayinlansin artik lutfen💕

 3. Anonim dedi ki:

  Nasıl yani 20 Şubat 2023 yıl pazartesi olmyacakmı

 4. Kübra dedi ki:

  Depremden dolayi bi kac hafta olmasin orda insanlar can cekisiyo

  1. Ceyda dedi ki:

   Evet insanlar can cekisiyorken biz dizimi izlecegiz??? Onlarda yasta.

 5. Kervan dedi ki:

  Bence cok mantikli cünkü oyuncular da yasta

 6. Hasret Aranka dedi ki:

  Diziler Reklamlarla bölmekte izleyici için çok rahatsız edici bir konu. En çok tam son 2 Dakikada Dizi bitmeden bir Reklam ortaya koymak çok mantıksız. Çok rica ediyorum bundan vazgeçin!

 7. Anonim dedi ki:

  Çok saçma verilmemesi