29 Mart Baba 7. Bölüm Özeti Fragmanı Neler Olacak?

Baba dizisi 7. bölüm özeti, 29 Mart Baba dizisi 7. bölüm özet, Baba dizisi 7. bölümde neler olacak, 29 Mart Baba dizisi 7. bölüm fragmanı burada..

Tv
22.03.2022
1.061

Baba dizisi 7. bölüm özeti nedir? Baba dizisi 29 Martta neler yaşanacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın üstlendiği Baba dizisinin yapımcılığını Ay Yapım üstlenmiştir. Show Tv ekranlarında karşımıza çıkan Baba dizisinin 7. bölümünde yaşanacak olaylar da merak ediliyor. Bizlerde Baba dizisi 7. bölüm özeti nedir? Baba dizisi 29 Martta neler yaşanacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Baba Dizisi 7. Bölüm Özeti

Geçtiğimi bölüm, Kadir evden ayrılmıştı. Kadir, 7. bölümünden bu kararından ailesi için vazgeçecek ve eve dönecektir. Servet üstünde ki şüpheden kurtulmak için elinden geleni yaparken, Emin de iş konusunda çıkmaza düşmüştür ve Kadir bu çıkmazdan nasıl çıkacağını bilmektedir. Sürekli hastalığıyla başı dertte olan Emin, bir yandan da bunu kimseye belli etmemeye çalışır. Geçen bölüm kızının söyledikleri çok ağrına giden Emin 7. bölümde de yine Büşra’yı kocası konusunda zorlamaktadır. 7. bölümde Büşra ve İlhan arasında ki yakınlaşma devam edecektir.29 Mart Baba 7. Bölüm Özeti Fragmanı

Baba Dizisi 7. Bölümünde Ne Olacak?

Kadir ve Emin arasında ki inatlaşma devam edecektir. Fazilet bu konu için elinden geleni yapmaya devam etse ve sürekli Emin’e laf vursada başarılı olamayacaktır. Geçtiğimiz bölüm babasına karşı ağır konuşan Büşra dediklerinden asla pişman değildir. Büşra’ya babası konusunda baskı yapılmaya devam edilsede Kadir yine kardeşinin yanında olacaktır ve Baba dizisi 7. bölümde Fazilet de kızına hak verecektir. İş konusunda çıkmaza giren ve Kadir’le ortak olmayı hiç istemeyen Emin’e iş konusunda Kadir’in fikirleri yardım edecektir ancak Emin gurur yapıp onu dinlemeyecektir.

Baba Dizisi 29 Martta Ne Yaşanacak?

Kadir’in evden ayrılmasından sonra kendini çok yalnız hisseden Büşra, 7. bölümden onu eve tekrar döndürebilecektir ve kocası konusunda sürekli baskıya maruz kalan Büşra’ya 7. bölümde annesi de hak vermeye başlayacaktır. Ancak Emin asla kararından dönmeyecektir. Emin ve Kadir 6. bölümde iş konusunda zıtlaşsa da Kadir’in sunduğu fikirler mantıklıdır. Fakat Emin, Kadir’i haklı bulmak istemez ve onun fikirlerini uygulamaz. Servet bu bölümde de Münevver’e baskı yapmaya devam edecektir ve baba 7. bölümde Servet üstünde ki baskından kurtulmak için büyük çaba sarfedecek olsada Kadir’i inandıramayacaktır.

Baba dizisi 7. bölüm özeti nedir? Baba dizisi 29 Martta neler yaşanacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Baba dizisi nerede çekiliyor konumuz burada..

Baba Dizisi 7. Bölüm fragmanı 29 Mart

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?