29 Ekim Kirli Sepeti Var mı Yok mu, Yeni Bölüm Ne Zaman?

24.10.2023
198

29 Ekim Kirli Sepeti var mı, yok mu? Yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Sorularına sizler için cevap vereceğiz. Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği Kirli Sepeti dizisi Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Başrolünde Ayça Bingöl, Ceren Moray ve Cansu Tosun’un yer aldığı Kirli Sepeti dizisinin 29 Ekim’de yayınlanıp yayınlanmayacağı ve yeni bölüm ne zaman ekranlarda olacağı merak edilmiştir. Bizlerde Kirli Sepeti dizisinin 29 Ekim’de yayınlanıp yayınlanmayacağını açıklayacağız.

29 Ekim Kirli Sepeti Var Mı, Yok Mu?

Pazar akşamları Fox Tv’de karşımıza çıkan Kirli Sepeti dizisi 24 Eylül 2023 tarihine yayın hayatına başlamıştır. Çekimleri İstanbul’da devam eden Kirli Sepeti dizisinin 22 Ekim Pazar akşamı 5. Bölümü yayınlanmıştır. İzleyiciler dizinin yeni 6. Bölümünün 29 Ekim de olup olmayacağını da merak etmiştir. Dizinin 6. Bölümünün 29 Ekim’de yayınlanması bekleniyordu. Fakat Cumhuriyet Bayramı olması sebebiyle Kirli Sepeti’nin yeni bölümü yayınlanmayacaktır.

Kirli Sepeti 29 Ekim’de Neden Yok?

29 Ekim Kirli Sepeti Var mı Yok muSenaryosunu Merve Girgin Aytekin’in kaleme aldığı Kirli Sepeti dizisinin yeni 6. Bölümü yukarıda da belirttiğimiz gibi Cumhuriyet Bayramı sebebiyle 29 Ekim de yayınlanmayacaktır. 29 Ekim Pazar (Cumhuriyet Bayramı) akşamı Fox Tv ekranlarında ‘Atatürk’ TV özel yayını ve ‘Objektifin Ardı: Atatürk’ belgeseli yayınlanacaktır. Bu sebeple de Fox Tv, Kirli Sepeti’ne bir haftalık ara vermiştir. Kısacası dizinin yeni bölümü 29 Ekim Pazar akşamı ekranlarda olmayacaktır.

Kirli Sepeti Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman?

29 Ekim Pazar günü Cumhuriyet Bayramı olması sebebiyle o gün Kirli Sepeti dizisinin yeni bölümü yayınlanmayacaktır. Yukarıda belirttiğimiz gibi Fox TV Kirli Sepeti dizisine bir haftalık ara vermiştir. Kirli Sepeti’nin izleyicileri dizinin yeni 6. Bölümünün ne zaman yayınlanacağını da merak etmiştir. Bizler de merak eden izleyiciler için araştırdık. Yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu’nun üstlendiği Kirli Sepeti dizisinin yeni bölümü 5 Kasım Pazar akşamı saat 20:00’da Fox Tv’de olacaktır.

29 Ekim Kirli Sepeti var mı, yok mu? Yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Sorularına sizler için cevap verdik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?