29 Aralık Aşk Ağlatır Var mı Yok mu Neden Bitti Final Yaptı?

12 Yorum 1 kez okundu.

Show tv de pazar akşamları yayınlanan güzel dizi Aşk Ağlatır 29 Aralık pazar akşamı var mı yok mu merak ediliyor. Bizde hemen 29 Aralık Aşk Ağlatır Var mı Yok mu Neden Bitti Final Yaptı, bitti mi yeni bölüm yayınlanacak mı gibi merak edilen sorulara burada yanıt vermek ve sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Çünkü dizimiz 29 Aralık günü ekrana gelmeyecek. İşte soruya yanıt..

29 Aralık Aşk Ağlatır Var mı Yok mu29 Aralık Aşk Ağlatır Var mı Yok mu Neden Bitti Final Yaptı?

29 Aralık Aşk Ağlatır dizisi maalesef yok çünkü dizi bir önceki hafta final bölümü ile ekrana geldi ve bitti. Bu nedenle 29 aralık pazar günü Aşk Ağlatır dizisi Var mı Yok mu Neden Bitti Final Yaptı? sorusuna 22 Aralık pazar günü final yaptığı için dizi bu hafta yani 29 aralık günü yayınlanmayacak diyoruz. Ha bu güzel dizi neden bitti final yapmasa çok iyi olurdu yada zaten reytingleri çok iyi gidiyordu neden bitti başka kanalda devam etsin gibi isteklerinizi duyar gibiyiz. O halde aşağıdaki linkteki 29 Aralık Aşk Ağlatır dizisi bitmesin konumuza tıklayın lütfen >>

Aşk Ağlatır Dizisi Bitmesin Final Yapmasın (Başka Kanalda Devam Etsin)

Aşk Ağlatır 16. Bölümde Erken Final Yapıyor Bitiyor (22 Aralık Pazar) Aşk Ağlatır dizisi 8 eylül pazar akşamından itibaren yayın hayatına başlamıştı. Show TV de yayınlanan Aşk Ağlatır dizisi ilk bölümden itibaren izleyicileri tarafından merakla takip edildi çok sevildi. Aşk Ağlatır dizisi hakkında kötü bir haber geldi maalesef.  Aşk Ağlatır dizisi erken final yapacak ve 16. bölümüyle bitecek.

Aşk Ağlatır dizisi yapımcılığını MF Yapım üstlenirken yönetmenliğini Gökçen Usta yapıyor. Aşk Ağlatır dizisi başrollerinde Denizcan Aktaş, Hafsanur Sancaktutan, Yağız Can Konyalı, Selim Bayraktar, Pelin Öztekin, Eda Şölenci, Laçin Ceylan ve Durul Bazan gibi isimler yer alıyor. Aşk Ağlatır dizisi 16. bölümünün yayınlanacak 22 aralık pazar akşamı final yaparak final yapıyor.

Aşk Ağlatır Dizisi 16. Bölümü ile Erken Final Yapıyor

Aşk Ağlatır dizisi bu zamana kadar çok güzel geldi aslında. Seyircisi Ada ve Yusuf arasındaki masum aşkı çok sevdi. Yaraları olan iki kişinin birbirlerinin yaralarını sarma hikayesi olan Aşk Ağlatır izleyici tarafından sevilmişti. Ancak Ada ve Yusuf aşkı çevredeki kötü insanlar başta Nalan olmak üzere sürekli engellendi baltalandı. Bu yüzden de seyirci biraz yoruldu anlaşılan. Aşk Ağlatır dizisi yeni bölümleri aslında gitgide merak artırıyordu. Çünkü Ada’nın hayatına dair sırlar açığa çıkmaya başlamıştı.

Aşk Ağlatır dizisinde Yusuf Ada’yı Bozuluk’tan kurtarıp İstanbul’a getirmiş ve onun kahramanı olmuştu. Onlar birbirini severken önlerinde kötüler kraliçesi Nalan engeli vardı. Nalan Yusuf’tan ayrılmamak için her yalanı söyledi ve son olarak Yusuf’tan olmayan çocuğunu bile Yusuf’tan diyerek onu nikah masasına oturttu. Son dakika nikah kıyılmadan yetişen Cevdet Yalçın (Hünkar Balaban Ada’nın babası) DNA testi sonucunu getirdi ve bebeğin Yusuf’tan olmadığını kanıtladı.

Yusuf Nalan’dan kurtuldu ancak bu sefer de Rüzgar çıktı ortaya. Rüzgar Ada’yı kaçırdı. Yusuf Ada’yı kurtarmaya çalışırken Hünkar Balaban Ada’nın babası olduğunu itiraf eder ve Yusuf’la birlikte Ada’yı kurtarır. Sonrasında ise işler iyice sarpa sarar.  Aşk Ağlatır dizisinde neler olacak? Nasıl bir final yapacaklar göreceğiz. Aşk Ağlatır dizisinde Ada Yusuf’una kavuşmamışken daha bir de kız kardeşini görecek. Ancak henüz Hünkar Balaban ve kız kardeşi olduğunu bilmemektedir. Ada bu gerçeği nasıl öğrenecek? Yusuf iyileşip Ada’sına kavuşacak mı?

Aşk Ağlatır dizisi 16 bölüm yayınlandı. Hikayesi ile seyirciyi etkileyen Aşk Ağlatır dizisi  final bölümü ile mutlu son mu yapacak yoksa seyirciyi üzecek mi? Dram ve aşk konulu dizinin finali de merak ediliyor. Aşk Ağlatır dizisini izliyor muydunuz? Final yapması hakkında yorumlarınız nelerdir? Aşk Ağlatır dizisi final kararı hakkında yorumlarınızı aşağı yorum kısmına yazabilirsiniz.

Aşk Ağlatır Dizisi Neden Erken Final Yapıyor?

Aşk Ağlatır dizisi erken final yapmak zorunda kalıyor. Aşk Ağlatır dizisi yayınlandığı ilk bölümden beri reytingleri giderek düştü. Aşk Ağlatır dizisi 8 eylül pazar akşamı yayına başlamıştı. İlk bölümünden 5. olan Aşk Ağlatır dizisi 2. ve 3. bölümünde reytinglerde 1. olunca uzun soluklu bir dizi olacak kendini seyirciye kabul ettirdi diye düşünmüştük. Ancak ilerleyen zamanlarda bölümler ilerledikçe Aşk Ağlatır dizisi reyting sıralamasında 2. 5. 4. 6. 7. 8. 9. sırada yer aldı. Son olarak yayınlanan bölümü reytinglerde 9. sırada yer aldı.

Sıra Tarih RTG (%)
9. Aşk Ağlatır 8 Aralık 2019 Pazar Reytingleri 5
8. Aşk Ağlatır 1 Aralık 2019 Pazar Reytingleri 4
7. Aşk Ağlatır 24 Kasım 2019 Pazar Reytingleri 4
9. Aşk Ağlatır 17 Kasım 2019 Pazar Reytingleri 4
6. Aşk Ağlatır 10 Kasım 2019 Pazar Reytingleri 5
6. Aşk Ağlatır 3 Kasım 2019 Pazar Reytingleri 4
4. Aşk Ağlatır 27 Ekim 2019 Pazar Reytingleri 5
5. Aşk Ağlatır 20 Ekim 2019 Pazar Reytingleri 4
5. Aşk Ağlatır 13 Ekim 2019 Pazar Reytingleri 4
2. Aşk Ağlatır 6 Ekim 2019 Pazar Reytingleri 5
2. Aşk Ağlatır 29 Eylül 2019 Pazar Reytingleri 5
1. Aşk Ağlatır 22 Eylül 2019 Pazar Reytingleri 6
1. Aşk Ağlatır 15 Eylül 2019 Pazar Reytingleri 5
5. Aşk Ağlatır 8 Eylül 2019 Pazar Reytingleri 3

 

Aşk Ağlatır dizisi yeni bölümleri seyirciden istenen tepkiyi almadı ve maalesef sıralaması gitgide düştü. Aslında 9. sırada yer alan bir dizi final yapmayabilir. Ama Show TV diziye çok şans vermedi ve yerine yeni bir dizi ile anlaşmayı planlıyor anlaşılan. Aşk Ağlatır dizisi 16. final bölümü 22 aralık pazar akşamı yayınlanacak. Aşk Ağlatır dizisi 16. bölümü ile final yaparken siz seyirciler olarak final yapsın ister misiniz? Yoksa başka kanala geçerek devam etmeli mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

12 Yorum

  1. Bitmesini istemiyoruz cokkk seviyoruz diziyi asla istemiyoruz cok alistik baska bir kanalda devam etmesini istiyoruz cok uzuluyoruz cok agliyoruz istemiyoruz bitmesini boyle guzel bir dizi bitemez 😭😭😭😭

  2. Kolay kolay dizi izlemem ama bu muhteşem dizi ilk bölümden bagladı benı bitmesin lütfen bence cok harika bir dizi üstelik oyuncular da fevkalade her hafta daha da heyecanı artıyo böylesine güzel bor dızı bitmemeli kesinlikle…. O kadar sacma diziler varken bıten bu olmamalı

  3. Yani sen anlat karadeniz gibi saçmam bir konuyu kaç sezondur oynat bu diziyi bitir neymiş izlenmiyormuş. Neden izlenmiyormuş. Diizilerin büyük bölümü netten takip ediliyor. Çoğu diziden oldukça iyi bir dizi. Öyle saçmalıklar yok.

  4. Ben Ada Yusuf aşkına ve onları canlandıran oyuncuların inanılmaz enerjisine ve uyumuna hayrandım.Bu dizi lütfen bitmesin.Dizinin konusunu beğenmeyenlere soruyorum. Yusf Ada aşkı sizi de içine almadımı.Hangi dizide insanı böylesine etkileyen naif bir aşk var.Lütfen bizi üzmeyin.

  5. Başrol oyuncularının harika uyumu ile aşkın en saf halini anlatan bu güzel dizinin sonlandırılacak olması gerçekten çok üzücü. Bizler Ada ve Yusuf aşkına doyamadan bu dizi bitmemeli,en azından Hafsanur Sancaktutan ve Denizcan Aktaş’a bu güzel aşkı farklı bir kanalda yaşatmalarına fırsat verilmelidir.Böylesine olağanüstü yaşatılan bir aşkı anlatan bir hikaye,silahlı vurdulu kırdılı sahnelerin sürekli olduğu,şiddetin kol gezdiği dizilerin altında nasıl kalır yorumunu yine bu reytinglerin sahibi olan izleyici yapsın..

  6. Çok değişik ve sıcak bir diziydi başrol oyuncularından yan oyunculara kadar herkes oturmuştu kareter olarak dizide diğer dizilerden farklı bi havası sıcaklığı vardı başka bi kanalda devam etmeli dha merak uyandıracak bi çok konusu var

Etiketler