29-30 Haziran Esra Erol Neden Yok? Bitti mi Niçin Yayınlanmadı?

ATV de yıllardır yayınlanan ve sevilerek takip edilen Esra Erol’da programı sezon finali yaparak ekran hayatına bir süre ara veriyor. Koronavirüse rağmen yayın hayatına devam eden ve ara vermeden yayınlanan Esra Erol 2020 yayın tarihi planlamasına göre sezon finali tarihinde sezon finali yapıyor. Yıllardır ekranlarda olan Esra Erol başarılı bir şekilde sunuculuk hayatını sürdürüyor. Evlilik programları ile başlayan kariyeri küsleri barıştırma programı olarak devam ediyor ve bu formatı ile de çok sevildi.

Esra Erol’da programı sevilmesinin en çok nedeni tabii ki sunucusu olan Esra Erol, onun tarzı, sunumu, samimiyeti, gerçekçiliği seyirciler tarafından her zaman takdir edildi ve izlendi. Bu yüzden de sezon finali olmasının ardından yeni sezon tarihi de merak ediliyor. Bu konuda sizleri bilgilendirmek istedik.

29 Haziran 2020 pazartesi günü Esra Erol programı ekrana gelmeyecek. Çünkü sevilen program 26 Haziran cuma günü sezon finali yaparak ekrana veda etti. 2 ay boyunca yaz tatili yapacak olan Esra Erol ve ekibi Eylül 2020’de yeniden ekrana gelmeye başlayacak. 29 ve 30 Haziran 2020 tarihlerinde Esra Erol var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmıyor sorularına böylelikle yanıt vermiş olduk.

esra erol 2020 sezonu baslama tarihi

29-30 Haziran Esra Erol Neden Yok?

Esra Erol’da programı 2020 yılında sezon boyunca başarılı bir şekilde devam etti. Hafta içi her gün saat 16.20 den saat 19.00 a kadar yayınlanan program 26 Haziran cuma günü sezon finali yaparak sezon arasına giriyor. Esra Erol programı 26 Haziran cuma günü sezon finali yaptığı için yeni haftada yani 29 haziran- 30 haziran 1-2-3 temmuz tarihlerinde de yayınlanmayacak.

Esra Erol’un sunumuyla hafta içi her gün gündüz kuşağında ekranlara gelen program, haftaya cuma yayınlanacak bölümüyle sezonu noktalayacak. Eylül ayında ise kaldığı yerden yayına devam edecek. Esra Erol 2020 sezonunda da dertlere derman oldu, küsleri barıştırdı, ayrılanları bir araya getirdi. Türk halkının sesi kulağı yüreği olmayı başardı. esra erol ezgi huseyin nikahı

Esra Erol programında son haftalarda dikkatleri en çok çeken mevzu Ezgi ve Hüseyin Can’ın durumuydu. Ezgi’nin anne ve babasının programa gelip kızlarını aramaları üzerine Ezgi ve kendisine kaçtığı Hüseyin programa geldi. Esra Erol’un desteği ile canlı yayında nikah kıydılar. Esra Erol’da Ezgi bir Hüseyin’in nikahı ve bu olayın detaylı bilgiler için tıklayabilirsiniz.

Erol’da işlenen diğer konulardan biri de Çiğdem Hanımın oğlu Özer’i aramasıydı. Çiğdem Hanım Ayfer Hanım oğlum Özer’i bizden uzaklaştırdı iddiası ile geldi ve bu konu programda hala işleniyordu sezon finalinde çözüme ulaştırılmaya çalışıldı.

Esra Erol 2020 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Esra Erol 2020 sezonu 26 Haziran cuma günü sezon finali yaparak ekrana veda ettiği için yeni sezonu çok merak ediliyor. Esra Erol’da programı koronavirüs sebebiyle yayınlanmamazlık yapmadı kurallara dikkat ederek yayın hayatına devam etti o yüzden de sezon finali gereken tarihte yapıldı. Yeni sezonu da 2020 yılının Eylül ayında başlayacaktır. esra erol 2020 baslama tarihi nedir

Önceki yıllar eylül ayının ikinci haftası yayınlanmaya başlayan Esra Erol’da programı bu sezonda da 7 Eylül 2020 ya da 14 Eylül 2020 tarihinde başlayacaktır diye tahmin ediyoruz. Kesinleşen bilgileri konumuz ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz. Esra Erolda programı yeni sezonu ile ilgili tahminleriniz neler? Programda en çok merak ettiğiniz olay hangisi? Yeni sezon biran önce başlasın ister misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler