28 Şubat Kalp Yarası Var mı Yok mu Bitti mi?

28 Şubat Kalp Yarası Var mı Yok mu sorusuna yanıt: Atv ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Kalp Yarası dizisi ilk sezon bölümüyle çok sevildi. Ancak sonrasında 28 Şubat 2022 Kalp Yarası dizisi olacak mı yeni bölüm yayınlanacak mı merak edildi. 28 Şubat Kalp Yarası Var mı Yok mu Yeni Bölüm ne Zaman olacak sorularına bu sayfada detaylıca yanıt vereceğiz.

28 Şubat Kalp Yarası Var mı Yok mu Yeni Bölüm ne Zaman?

28 Şubat Kalp Yarası Var mı Yok mu neden yokKalp Yarası’ dizisi bu hafta 28 Şubat pazartesi günü yok ! Başrollerini Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel’in yer aldığı dizinin yeni bölümü final yapması nedeniyle 28 Şubat günü yayınlanmayacak. 28 Şubat pazartesi günü Kalp Yarası Var mı Yok mu sorusuna da böylelikle kesin ve net cevap vermiş olduk.

Kalp Yarası Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? 28 Şubat

KALP YARASI” dizisi ekrana veda etti. Başrollerini Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel’in paylaştığı SÜREÇ FİLM imzalı ATV ekranlarında 1. Sezonuyla yayınlanan KALP YARASI 28 Şubat Pazartesi günü yayınlanmayacak, yayın hayatına son verdi. KALP YARASI dizisi yeni bölümüyle 28 Şubat 2022 Pazartesi ATV’de kaldığı yerden devam edecek diye bekleyenler beklemesin boş yere.

Kalp Yarası Yeni Bölüm ne Zaman?

Haftanın en çok izlenen dizilerinden olan Kalp Yarası dizisi 2021 yaz aylarına damga vurmaya devam ediyor. İlk 3 bölümüyle 5 üzerinde total reyting alan Kalp yarası dizisi 28 Şubatta ekrana gelmesi beklenen yeni bölümünü bu hafta yayınlamayacak. Yılbaşı haftası nedeniyle izlenme oranları düşük olacağı için ekrana bir hafta ara veren dizilerden bazıları sonraki hafta da ara veriyor. 28 Şubat günü sonrasında kaldığı yerden devam edecek. KALP YARASI dizisi yeni bölümüyle 28 Şubat Pazartesi devam edecek.

28 Şubat Kalp Yarası neden Yok?

28 Şubat tarihlerinde final yapıp veda etmesi nedeniyle dizi artık yayınlanmayacak. Kalp Yarası’ dizisi bu hafta 28 Şubat pazartesi günü yok ! Dizinin yeni bölümü final yapması nedeniyle 28 Şubat günü yayınlanmayacak. 28 Şubat pazartesi günü Kalp Yarası Var mı Yok mu sorusuna da böylelikle kesin ve net cevap vermiş olduk. 28 Şubat Kalp Yarası Var mı yok mu sorusuna yanıt verdik. Kalp Yarası dizisine yeni gelen oyuncular burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçemize yakışır bir dil ile yorum yazalım.