28 Şubat Ben Bu Cihana Sığmazam Var Mı Yok Mu?

30.01.2023
6.119

Ben Bu Cihana Sığmazam 28 Şubat 2023 Salı Var Mı Yok Mu? sorusunun cevabını vermek üzere bu konumuzu açtık. 28 Şubat 2023 Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi fragmanı çıkmadı. Bu yüzden Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin izleyicisi merak etti var mı yok mu diye. Güzel Adamlar Medya imzalı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin başrollerinde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan ve Pelin Akil yer alıyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi 28 Şubat 2023 Var Mı Yok Mu?

20 Eylül 2022 tarihinde başlayan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 28 Şubat 2023 salı akşamı ekranda olup olmayacağını seyirci merak etti. Bizlerde, bu haberimizde Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 28 Şubat 2023 var mı yok mu? Neden yok? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.   ben bu cihana sigmazam dizisi 7 Şubat sali var mi yok mu

28 Şubat 2023 Salı akşamı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi ülkemizde deprem olduğu için yayınlanmayacak. 28 Şubat 2023 Salı akşamı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi deprem nedeniyle milli yas ilan edildiği için yayınlanmayacak. Çünkü dizilerin yerine haber akışları kanallarda veriliyor sürekli. Atv dizinin yeni bölümü sonraki hafta yayınlar.

Ben Bu Cihana Sığmazam Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın yaptığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi senaryosunu Alphan Dikmen, Oktay Kaynarca ve Başak Angigün yazıyor. 20 Eylül tarihinden itibaren her salı ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ben Bu Cihana Sığmzam dizisinin 28 Şubat 2023 Salı akşamı ekranlarda olup olmayacağı da merak edilmiştir. 28 Şubat 2023 Ben Bu Cihana Sığmazam salı günü yayınlanmayacak. Bu nedenle yeni fragmanda tarih 28 Şubat 2023..

Her yılın yılın ilk haftasında kanallar ve reklamverenler anlaşır ve reklam oranları belli olur. Bu yüzden ilk hafta reklam ücreti ödemesi olmaz. Dizilerin yeni bölümleri bundan dolayı ekrana gelmez. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi de bu yüzden yeni yılın ilk haftasında yayınlanmayacak.  Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 28 Şubat 2023 Salı akşamı saat 20:00’de yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacaktır. ben bu cihana sigmazam dizisi neden yok bitti

Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncuları konumuzu ziyaret ederek dizinin ana kadrosuna ve yeni gelen oyunculara ulaşabilirsiniz. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin bir haftalık ara vererek yayınlanmaması hakkında ne düşündünüz? Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?