4 Mayıs 2022 Sadakatsiz Dizisi Var mı Yok mu?

Tv
26.01.2022
2.045

4 Mayıs 2022 Sadakatsiz Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman?, 4 Mayıs 2022 Sadakatsiz olacak mı, 4 Mayıs 2022 Sadakatsiz dizisi yeni bölüm yayınlanacak mı yoksa eski bölüm mü var soruları çok merak ediliyor. 4 Mayıs 2022 Sadakatsiz dizisi yeni bölümü yayınlanmayacak. Çünkü Sadakatsiz dizisi bir önceki hafta yayınlandı ancak bu hafta dizinin yeni bölümü yetişmedi, araya bayram da girince dizi yayın akışından 2 hafta çıkarıldı.

4 Mayıs Sadakatsiz var mı yok muSON DAKİKA: Sadakatsiz dizisi son 3 bölüme ulaştı. Bu hafta 27 nisan günü Sadakatsiz yayınlanmayacak. Kadir Gecesi olduğu için tv programlarında değişiklikler oldu. Bir sonraki hafta da 4 Mayıs günü de Sadakatsiz yeni bölüm yayınlanmayacak. Sadakatsiz dizisinin yeni bölümü 11 Mayıs günü ekrana gelecek. 27 Nisanda Kara Tahta dizisi var mı?

4 Mayıs 2022 Sadakatsiz Dizisi Var mı Bayramda yayınlanacak mı?

Kanal D’nin sevilen dizisi “Sadakatsiz” bu hafta 27 Nisan günü yayınlanmayacak! Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu; başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ile Melis Sezen’in paylaştığı dizinin yeni bölümü 27 Nisan 2022 günü ekrana gelmeyecek. Gelecek hafta da Ramazan bayramı olması nedeniyle dizinin yeni bölümünün 4 Mayıs günü Ramazan bayramında ekranlarda olup olmayacağı merak edilmişti, dizi bayramda da yok ve yeni bölüm 11 Mayısta Kanal D de olacak.

SON DAKİKA: Sadakatsiz dizisi Asya karakteri koronavirüse yakalandı. Bu nedenle çekimlere katılamadı. Derin rolündeki Melis Sezen de Maske Kimsin Sen programının çekimlerine katılınca set durdu. Bu nedenle Sadakatsiz dizisinin yeni bölümleri çekilemedi. Bu nedenle 27 Nisan 2022 çarşamba günü dizi olmayacak. 27 Nisan 2022 Sadakatsiz Dizisi Var mı Yok mu sorusuna hayır yok cevabını veriyoruz.27 Nisan Sadakatsiz Dizisi Var mı Yok mu

Haber: Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz, bu hafta yayınlanmayacak! Yapımcılığını Medyapım’ın, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un üstlendiği; başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Berkay Ateş ile Melis Sezen’in paylaştığı dizinin yeni bölümü bu hafta ekrana gelmeyecek. Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta yılbaşı arasından dönen dizinin başrol oyuncusu Cansu Dere’nin koronavirüs testi pozitif çıkmıştı. Sadakatsiz, yeni bölümüyle 4 Mayıs Çarşamba 20.00’de Kanal D’de!

Dizinin yeni bölümü 27 Nisan günü yayınlanmayacak, yeni bölüm ise bir sonraki hafta 4 Mayıs 2022 de Kanal D de olacak. SON DAKİKA: Burak Sergen geçirdiği rahatsızlık sebebiyle yoğun bakımda tedavi olurken, Melis Sezen ve Alp Akar‘ın koronavirüs testleri pozitif çıktı. Bu hafta Sadakatsiz yeni bölümü var ancak gelecek hafta yeni bölüm olmayacak..27 Nisan 2022 Sadakatsiz Dizisi Var mı

SON DAKİKA: Sadakatsiz dizisi bu hafta 27 Nisan günü yayınlanmayacak! Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu, başrollerinde; Cansu Dere, Caner Cindoruk ile Melis Sezen’in yer aldığı dizinin yeni bölümü sette artan koronavirüs vakaları nedeniyle bu hafta yayınlanmayacak. ‘Sadakatsiz’ 27 Nisan günü tekrar bölümüyle saat 20.00’de Kanal D’de olacak. Sadakatsiz dizisi yeni bölümü 4 Mayıs 2022 Çarşamba yayınlanacak.

27 Nisan 2022 Sadakatsiz Dizisi Var mı Yok mu?

27 Nisan 2022 Sadakatsiz Dizisi Var mı Yok mu27 Nisan Sadakatsiz Dizisi Var mı Yok mu sorusuna hemen yanıt verelim. Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk gibi başarılı oyuncuları bulunduran Sadakatsiz dizisi 27 Nisan 2022 çarşamba akşamı yayınlanmayacak. Dizinin kolaj bölümü yayına verilirken 27 Nisanta yayınlanmayan  Sadakatsiz Dizisinin yeni bölümü olarak 16 Mart çarşamba günü yayınlanacak.

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanan Sadakatsiz dizisi 27 Nisan Çarşamba akşamı yeni bölüm yayınlayacak mı çok merak ediliyor. Bizde Sadakatsiz dizisinin 27 Nisan 2022 Çarşamba yeni bölümü var mı yok mu diye merak edenler için bu sayfayı oluşturduk. 27 Nisan Sadakatsiz Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman? Niçin yeni bölüm yayınlanmadı ceza mı aldı yoksa koronavirüs nedeniyle ara mı verildi sorularına detaylı yanıt vereceğiz.

27 Nisan Sadakatsiz Dizisi Var mı Yok mu?

Kanal D ekranında Çarşamba akşamlarına renk katan Sadakatsiz dizisi 27 Nisan çarşamba akşamı yeni bölüm ile ekrana gelmeyecek. Kanal D yaptığı açıklama ile Sadakatsiz dizisinin 27 Nisanta yayınlanmayacağını, yeni bölüm için koronavirüs salgını nedeniyle 1 haftalık ara verileceğini duyurdu. Çekim yapmanın gittikçe zorlaştığı günlerde Sadakatsiz dizisi de pandemi nedeniyle 1 haftalık set arası vererek 27 Nisan çarşamba günü yeni bölüm ekrana getirmeyecek. Sadakatsiz dizisi 27 Nisan 2022 var mı yok mu sorularına hayır yok yanıtını veriyoruz.

27 Nisan Sadakatsiz Dizisi Yeni Bölüm Neden Yok?

Kanal D tarafından yapılan açıklamaya göre Sadakatsiz dizisi 27 Nisan çarşamba akşamı ekrana gelmeyecek. Yeni bölüm için bir haftalık ara verildi. Gelen haberlere göre her ne kadar Kanal D pandemi sebebiyle bir haftalık sağlık arası verdik açıklaması yapsa da Sadakatsiz dizisindeki bazı oyuncuların koronavirüs testleri pozitif çıktı ve bu nedenle set bir süreliğine tatil edilmiş olabilir. Ancak biz yine de Kanal d’nin Sadakatsiz dizisini 27 Nisan neden yayınlanmadığına dair açıklamasını sizlerle paylaşmak istiyoruz.Sadakatsiz dizisi 27 Nisan 2022 var mi yok mu neden

27 Nisan Sadakatsiz Yayınlanmayacak, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Sadakatsiz dizisi 1 haftalık ara vererek 27 Nisan 2022 günü yayınlanması gereken yeni bölümü 27 Nisan Çarşamba akşama kaldığı yerden devam ettirecek. 1 haftalık ara hem oyuncular için hem de ekip için moral haftası olurken Sadakatsiz dizisinin yeni bölümü 27 Nisan  çarşamba gününden itibaren her hafta ekrana gelmeye devam edecek. 27 Nisan Sadakatsiz Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman? Konusunda yazacaklarımın şimdilik bu kadar.

27 Nisan 2022 Sadakatsiz dizisi var mı yok mu?

27 Nisan 2022 tarihinde yılbaşı nedeniyle ekrana gelmeyen Sadakatsiz dizisinde 27 Nisan 2022 çarşamba günü yeni bölüm var mı merak ediliyor. Aldığımız son bilgilere göre dizi 27 Nisan 2022 çarşamba günü de ekrana gelmeyecek. Sadakatsiz dizisi 27 Nisan günü de olmayacak.

Sizlerde Sadakatsiz dizisinin 27 Nisan çarşamba günü ekrana gelmemesi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir Sadakatsiz dizisindeki oyuncuların merak edilen detaylarını öğrenmek için Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosu konumuza göz atabilirsiniz. Hepinize sağlıklı günler dileriz. 27 Nisan Sadakatsiz Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman? 27 Nisan 2022 Sadakatsiz neden yok niçin yayınlanmıyor, 27 Nisan Sadakatsiz olacakmı yeni bölüm ne zaman

YORUMLAR

  1. zeynep dedi ki:

    çok teşekkür ederiz bu açıklamanız için

  2. Kadriye dedi ki:

    Lütfen yeni bölûmler gelsin heyecanla izliyorum