27 Mart Teşkilat 40. Bölüm Özeti Fragmanı Neler Olacak?

20.03.2022
1.073
27 Mart Teşkilat 40. Bölüm Özeti Fragmanı Neler Olacak?

TRT1 ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Teşkilat dizisi 40. bölümüyle 27 Mart pazar günü devam edecek. Özellikle Mete başkanı kurşun yağmuruna tutan Yıldırım’ı nasıl bir akibet bekliyor merak edildi. Mete Başkan vuruldu ölecek mi konumuzda detayları sizlere sunmuştuk.

27 Mart Teşkilat 40. Bölüm Özeti

Teşkilat 40. Bölüm Özeti neler olacak 27 mart27 Mart Teşkilat 40. Bölüm Özeti Fragmanı Neler Olacak? sorusuna verilecek ilk yanıt Mete başkan ile ilgili olacak. Son dönemde sağlık sorunları ile boğuşan oyuncumuz bir süre diziye ara vermişti. Büyük ihtimalle Mete başkan Yıldırım’ın vurması ile diziden ayrılacak. Ancak onun intikamını ekip çok feci bir şekilde alacak. İha ve Siha destekli yeni operasyonlar da bu konuda keskin atışlar ile intikam yemini etmişcesine saldıracaklar.

Teşkilat 40. Bölüm Özeti 27 Mart pazar:
Şirket kimyasal silah planından sonra başarısızlığın ardından Yıldırım’ı saf dışı bırakmak istese de Yıldırım’ın mete başkanı öldürmesi olayların seyrini değiştirir. Pes etmeye pek niyeti olmayan Yıldırım, ekibin canını yakmak ve kendi yoluna çıkan tüm kişileri ortadan kaldırmak için gözünü en tepedeki isim olan Mete Başkanı vurmasıyla dizinin ve ekibin seyri değişir.27 Mart Teşkilat 40. Bölüm Özeti Fragmanı

Teşkilat dizisi 40. Bölüm Özeti Neler Olacak? Ankara’ya dönen Hakkı dayıya ekip ulaşamayınca durum hakkında detaylı bir araştırma başlar. Ekip üyeleri Hakkı’nın nerede olduğunu anlamak için örgütün merkezine girmek zorunda kalırlar. Ancak ekibi burada büyük bir sürpriz bekler ve olaylar karışır. Kapana kısılan ekip ise bu kez hiç beklenmedik bir kurtuluş planı ile pes etmeye niyeti olmadığını gösterir. Yıldırım kendi geleceği için Mete Başkan’ı vurunca, Mete başkan hayatının en önemli kutsal yolculuğuna çıkar.

27 Mart Teşkilat 40. Bölüm Fragmanı

Yorumlar: Serdar’ın “Baba! Baba baba dayan başkanım burdayız” demesi ve Gürcan’ın “Baba” diyerek ağlaması o kadar içimi yaktı ki… Sanırım bu bölüm çok ağlayacağız. Ama Serdar’ın bakışları… O güzel yeşil gözler, şimdi Yıldırım’a intikam dolu bir şekilde bakıyor. Yıldırım’ın sonu geldi. Çanakkale şehitlerimiz de unutulmamış.

Teşkilat 40. Bölüm yorumları izleyici görüşleri

Çanakkale şehitlerinden bahsedilmesi, Serdar’ın Mete başkana “baba” deyişi, üzerine bir de Fethi’nin sesi.. Boğazım düğümlendi. Zaten geçen bölüm de “Avcı” ismini kullanıp bir güzel vurmuştunuz darbeyi. Mahvettiniz beni ya. Mete Başkan Bu Dizide Harika Bir Karakterdi… Bağlılığı, Vatan sevgisi, Tüm Ajanlara Baba Gibi Olması, Konuşma şekli, ses tonu Ve tüylerimi diken diken eden konuşmaları… hepsi harikaydi….ve onu izlemek benim için bir onurdu. Bu Muhteşem Karakter için teşekkürler Mesut Akusta..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?