26 Ocak Şampiyon Yeni Bölüm Var mı Yok mu Bitti Mi Final mi Oldu?

26 Ocak Şampiyon Yeni Bölüm Var mı Yok mu Bitti Mi Final mi Oldu?

TRT ekranlarında yayınlanması beklenen şampiyon dizisi 26 Ocak 2020 pazar akşamı var mı yok mu yeni bölüm yayınlanacak mı diye merak eden izleyicilerimize hemen kısaca bildirmek istiyoruz. Şampiyon dizisinin yeni bölümü 26 Ocak 2020 pazar akşamı ekrana gelmeyecek. Cuma akşamı Elazığ’da yaşanan deprem sonrasında bu hafta birçok dizi ve program yayına ara verdiği için TRT 1 ekranlarında yayınlanması beklenen şampiyon dizisinin yeni bölümü bir haftaya ertelendi ve 2 Şubat 2020 pazar akşamı kaldığı yerden devam edecek.

TRT ekranlarında sevilerek izlenen Şampiyon dizisi bu hafta ekrana gelmeyecek. 29 Aralık Pazar günü Şampiyon Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Bitti Mi Final mi Oldu? sorularına hemen yanıt verelim. Şampiyon dizisi final olmadı ancak yılbaşı öncesinde bir haftalık ara verdi. Bu hafta Şampiyon dizisi yayınlanmayacak yeni bölüm olmayacak. 29 Aralık Şampiyon Dizisi Var mı Yok mu sorusuna hayır yok diyoruz. Şampiyon dizisi 5 Ocak 2020 pazar gününden itibaren ekrana gelmeye devam edecek.

29 Aralık Şampiyon Dizisi Var mı Yok mu29 Aralık Şampiyon Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Bitti Mi Final mi Oldu?

TRT ekranlarında yayınlanan Şampiyon dizisi 31 Ekim perşembe günü yayınlanmayacak. 31 Ekim Şampiyon Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Bitti Mi Final mi Oldu? soruları en çok merak edilecek sorular arasında bulunuyor. Bu konuda merak eden ve Şampiyon dizisinin niçin yayınlanmadığını soranlara hemen yanıt verelim.

31 Ekim Şampiyon dizisi var mı yok mu31 Ekim Şampiyon Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor?

Şampiyon dizisi bitmedi final de yapmadı. Ama Şampiyon dizisinin 31 Ekimde yeni bölümü yayınlanmayacak. Neden mi çünkü dizinin günü değiştirildi. Artık Şampiyon dizisi perşembe günleri değil pazar günleri ekrana gelecek. Pazar günü yayınlanan Elimi Bırakma dizisi de Salı günleri ekrana gelecek. Yani özetle Şampiyon dizisi 31 ekim günü yayınlanmadı ama pazar akşamı sizlerle olacak. Bu konuda detaylı açıklama ve TRT duyurusu için Tıklayın >> Şampiyon ve Elimi Bırakma dizisi Gün Değiştirdi

Şampiyon dizisi 31 Ekim neden yokŞampiyon Dizisi 31 Ekimde Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Şampiyon dizisi 31 Ekim perşembe günü ekrana gelmedi. Çünkü gün değiştirip Pazar gününe alındı. Şampiyon dizisi 3 Kasım pazar akşamı TRT1 ekranlarında olacak. 31 Ekimde Şampiyon dizisinin yerine Börü filmi ekrana gelecek. Şampiyon dizisini merak edenler ise 3 gün daha beklemek zorunda kalacaklar. Şampiyon dizisi yeni bölümü ile 3 KAsım pazar akşamı TRT ekranlarında..

TRT ekranlarında perşembe günleri ekrana gelen Şampiyon dizisinin bu hafta ekrana gelmemesi herkesi çok şaşırttı. 31 Ekim perşembe şampiyon dizisi var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmıyor gibi meraklı soruların oldukça merak edildiği TRT yayın akışına baktığımızda Şampiyon dizisinin yeni bölümünün yayınlanmayacağını görüyoruz. Peki Şampiyon neden yok 31 ekimde TRT1 de ne yayınlanacak?

Şampiyon dizisi perşembe akşamları Trt1 ekranlarında seyircisi ile buluşuyor. Sevilen dizinin bu hafta yayınlanmayacağını seyircisine bildirelim. Şampiyon dizisi yayınlanmayınca da seyirci dizi final mi yapacak erken final mi diye merak ediyor. Bundan sonra hiç mi yayınlanmayacak sorusu da akılları karıştırıyor. Şampiyon dizisi için bu soruların cevaplarını konumuzun devamında paylaşıyoruz.

24 Ekim Şampiyon Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor24 Ekim Şampiyon Dizisi Var mı Yok mu?

Yapımcılığını BSK Yapım’ın, yönetmenliğini Ketche ve Devrim Yalçın’ın üstlendiği Şampiyon dizisinin senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme alıyor. Şampiyon dizisi başrollerinde Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı, Bahar Süer, Şahin Kendirci, Emir Özyakışır, İlayda Alişan, Berk Yaygın, Mehmet Bozdoğan, Halit Özgür Sarı, Vedat Erincin, Burak Altay ve Meltem Savcı yer alıyor.  Şampiyon dizisi perşembe akşamları yayınlanırken son dakika değişikliği ile Trt1 yayın akışından perşembe akşamında çıkarıldı.

24 Ekim Şampiyon Dizisi Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor Bitti Mi Final mi Oldu?

Trt1 kanalı 24 ekim yayın akışında yapılan değişiklik ile sadece bu hafta perşembe gününe özel olarak Şampiyon dizisi kaldırıldı. Şampiyon dizisi perşembe akşamı yayınlanmayacak. Şampiyon dizisi yeni bölümü gelecek hafta perşembe akşamı yayınlanacak. Şampiyon dizisi 31 ekim perşembe yeni bölümü ile kaldığı yerden Trt1 ekranlarında olacak.

Şampiyon Dizisi 24 Ekim Perşembe Neden Yok?

Şampiyon dizisi 24 ekim perşembe günü yayınlanmayacak. Çünkü Trt1 ekranlarında 24 ekim perşembe akşamı saat 21:00 da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile hazırlanan özel bir program sunulacak. Canlı olarak yayınlanacak olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Özel programında Barış Pınarı Harekatı ile ilgili konular konuşulacak ve seyirci ekrana kilitlenecek. Böyle önemli konu ve konuğun yer alacağı özel bir program olunca da yayın akışında değişiklikler olabiliyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan özel programından önce de Şampiyon dizisi yeni bölümü yetişmeyeceği için Seksenler dizisi yayınlanacak. Trt 1 24 ekim perşembe yayın akışında saat 20:00’da Seksenler dizisi yayınlanırken ardından saat 21:00 da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan özel programı yayınlanacak. Şampiyon dizisi de Gelecek hafta 31 ekim perşembe akşamı aynı saatinde yayınlanacak.

Şampiyon Dizisi Bitti Mi Erken Final Mi Yaptı?

Şampiyon dizisinin 24 ekim perşembe günü yayınlanmamasının erken final ya da reytinglerle bir alakası yok. Çünkü böyle özel programlar maçlar ya da resmi günlerde yayın akışında değişikler olup haftalık dizilere ara verilebiliyor. Şampiyon dizisi de bu değişiklikten etkilendi. Şampiyon dizisi yeni bölümü de 31 Ekim Perşembe akşamı 20.00’de TRT 1’de yayınlanacak.

Şampiyon Dizisi 3 Kasım pazar 7. Bölüm Özeti Neler Olacak?

Zafer Tansel’le ilgili bilgileri Fırat’la paylaşır. Akif’in video kaydını izletir. Yıllar sonra Necdet Suphi maçında hiçbir suçunun olmadığını öğrenir Fırat. Fırat bu video kaydının hiç bir sebeple Suna’ya izletilmesini istemez. Fırat artık olay istemez oğluyla yaşayacağı huzurlu bir hayat istemektedir.  Tansel ve Aladağlı’nın ise onları rahat bırakmak gibi bir niyeti yoktur. Aladağlı’nın vereceği zararı tahmin eden Yaman, Fırat ve ailesi adına endişelenmeye başlar.

Güneş için her şey yolundadır. Güneş okula başlayacağı için çok heyecanlıdır. Fırat oğlunu okula yazdırır. Nesli ise babası ile çatıştığı için üzgündür. Onunla barışmak, özür dilemek ister ancak Yaman ortalarda yoktur. Zafer, Nesli ve Fırat Yaman’ın başına kötü bir şey geldiğini düşünmektedir. Şampiyon dizisinde yeni bölümde bunlar yaşanacak. Şampiyon dizisi yeni bölümü 31 ekim perşembe akşamı sizlerle Trt1 ekranlarında olacak.

29 Aralık Şampiyon Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Bitti Mi Final mi Oldu?

TRT ekranlarında sevilerek izlenen Şampiyon dizisi bu hafta ekrana gelmeyecek. 29 Aralık Pazar günü Şampiyon Dizisi Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Bitti Mi Final mi Oldu? sorularına hemen yanıt verelim. Şampiyon dizisi final olmadı ancak yılbaşı öncesinde bir haftalık ara verdi. Bu hafta Şampiyon dizisi yayınlanmayacak yeni bölüm olmayacak. 29 Aralık Şampiyon Dizisi Var mı Yok mu sorusuna hayır yok diyoruz. Şampiyon dizisi 5 Ocak 2020 pazar gününden itibaren ekrana gelmeye devam edecek.

2020 Yılbaşı Haftası Diziler 2 Hafta Yayınlanmayacak? İşte Tüm Liste

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler