26 Ocak Güvercin Dizisi Var mı Yok mu Neden yok Yeni Bölüm?

26 Ocak 2020 pazar akşamı Güvercin Dizisi Var mı Yok mu Neden yok Yeni Bölüm? niçin yayınlanmadı gibi merak edilen sorular izleyiciler tarafından oldukça merak edilecek bu konuda hemen sizlere detaylı bir bilgi vermek ve Star TV’de 26 Ocak Pazar gününün yayın akışını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bir haftadır güvercin dizisinin yeni bölümünü bekleyenler 26 Ocak Pazar akşamı dizinin yeni bölümünü göremeyince şaşırıp kalacaklar.

26 Ocak Güvercin Dizisi Var mı Yok muGüvercin dizisinin yeni bölümü var mı yok mu 26 Ocak Pazar?

Star TV ekranlarında pazar günleri yayınlanan sevilen dizi güvercin yeni bölümü ile ekrana gelmesi beklenirken seyirciler bir türlü dizinin yeni bölümünü göremediler ve merak içinde sormaya başladılar. Çünkü güvercin dizisinin yeni bölümü ekrana gelmedi sadece geçen haftaki bölümünün tekrarı yayınlandı. Hemen sebebini de sizlere yazmak istiyoruz. Cuma günü Elazığ’da yaşanan deprem sonrasında yaklaşık 35 vatandaşımız yaşamını yitirdi ve bu yüzden ülkemizin tamamını etkileyen bu deprem hadisesinden sonra birçok kanal dizi ve programlarına bir haftalık ara verdi. Star TV’de güvercin dizisinin yeni bölümünü ekrana getirmeyerek insanların acılarını devam ettiği şu günlerde dizinin yeni bölümünü ekrana getirmeyerek bir haftalık ara vermiş oldu.

Güvercin dizisi 26 Ocak Pazar günü yayınlanmadı yeni bölüm ne zaman?

26 Ocak Güvercin Dizisini yeni bölümü yayınlanmayacak: Star TV yayın akışını sizler için aşağıya paylaşıyoruz ve güvercin dizisinin 26 Ocak 2020 pazar akşamı yayınlanması beklenen yeni bölümü deprem nedeniyle ekrana gelmeyince dizinin yeni bölümü bir sonraki hafta 2 Şubat 2020 pazar akşamı kaldığı yerden devam edecek. Elbette bir hafta haftadır dizinin yeni bölümünü bekleyen ve merak içerisinde neler olacağına düşünen dizinin hayranları şaşkınlığa uğramış olsa da bu hafta deprem olması ve birçok insanın acısı varken böylesine eğlenceye yönelik bir dizinin yeni bölümü ekrana getirmemesi çok görülmemesi gereken bir davranış olarak algılanabilir.

Güvercin Dizisi neden yok 26 Ocak pazarSizler de 26 Ocak 2020 pazar akşamı yayınlanması beklenen Güvercin dizisinin yeni bölümü var mı yok mu konusunda yorum ve görüşünüzü aşağıya yazarak diğer ziyaretçilerimize ulaşabilirsiniz. Star TV güvercin dizisinin yeni bölümünü yayınlamayarak doğru bir iş yaptı mı? Bu konuda yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

26 Ocak Güvercin Dizisi Var mı Yok mu Neden yok Yeni Bölüm? (4 Yorum)

  1. deprem çok üzücü oldu depremde can kaybı yaşayan vatandaşlarımıza başları sağ olsun allah geride kalanlara sabırlar versin aynı acıyı allah tekrar göstermesin deprem dolasıyla dizinin yeni bölümü değil de eski bölümünü oynatması çok saçma bana göre bunun altında başka bir şey yatıyor çünkü deprem ise eski bölümünü de oynatma o zaman madem oynatmıyorsun yeni bölümünü depremi bahane ediyorsun eski bölümünü degerek görme dedim ya bunun içinde iş var bahaneye bak reytingi düşük olunca bunu uydurdular

  2. Deprem acılarını bizde paylaşıyoruz tabiki ancak bu yeni bölüm koymama sebebi komedi dizileri için geçerli

  3. Bence dizi çekimlerinde sorun var depremi bahane ediyorlar geçtimiz haftalarda yaşandığı gibi böyle yaparlarsa kendi fikrim izleyesim gelmiyor


Eklenme Tarihi: 26 Ocak 2020