26 Ocak 2020 Pazar O Ses Türkiye Yeni Bölüm Var mı Yok mu Ne Zaman?

O Ses Türkiye 25-26 Ocak cumartesi ve pazar akşamları TV8 ekranlarında yayınlanacaktı. Ancak cuma akşamı Elazığ’da yaşanan ve çevre illerde hissedilen deprem herkesi derin bir yasa boğdu. Ülkemizin bu acısı milletimizin üzüntüsü aklı kalbi Elazığ’da. Acun Ilıcalı da böyle bir günde yine kendini kanıtladı ve O Ses Türkiye’yi cumartesi akşamı yayınlamama kararı aldı. Acun Ilıcalı cumartesi programı yayınlamadı ve pazar akşamıda yayınlamama kararı aldı. Ancak bu kararın yanında çok güzel bir davranış sergiliyor.

O Ses Türkiye 26 Ocak pazar günü de yayınlanmayacak. TV8 de saat 20:00 da Acun Ilıcalı depremzede vatandaşlarımız için yardım kampanyası düzenleyeceği bir canlı yayın programı yapacak. Acun Ilıcalı hassasiyetini milletimizin yanında olduğunu her zaman kanıtlıyor. Bu davranışı içinde kendisine minnettarız. Acun Ilıcalı 26 Ocak pazar akşamı düzenlenen yardım kampanyası programı ile depremzede vatandaşlarımıza yardım toplanması amaçlanıyor. Herkes elinden geldiğinde gönlünden ne koparsa yardım etmek için kolları sıvıyor.

Acun Ilıcalı sosyal sorumlulukları gereği Elazığ depremi sonrasında yardıma muhtaçlar için büyük bir organizasyon düzenleyerek deprem kampanyası ile TV8 ekranlarında muhteşem bir kampanya ile çok büyük bir yardım toplamayı hedefliyor. 26 Ocak 2020 pazar akşamı yayınlanması beklenen O ses Türkiye programı da yayınlanacak olan bu deprem kampanyası nedeniyle pazar akşamı ekrana gelmeyecek.

26 Ocak 2020 Pazar O Ses Türkiye Yeni Bölüm Var mı Yok mu26 Ocak 2020 pazar O ses Türkiye var mı yok mu?

O ses Türkiye 26 Ocak 2020 pazar günü Acun Ilıcalı’nın depremzedeler için düzenleyeceği kampanya nedeniyle TV8 ekranlarında yeni bölümü ekrana gelmeyecek. O ses Türkiye yeni bölüm var mı yok mu 26 Ocak 2020 pazar akşamı TV8 ekranlarında O ses Türkiye neden yok gibi merak eden veya sebebini bilmeyenler varsa Acun Ilıcalı lan Elazığ depremi sonrasında yardıma muhtaçlar için düzenlemiş olduğu deprem kampanyası nedeniyle O ses Türkiye bu hafta yayınlanmayacak 26 Ocak Pazar günü.

26 Ocak Pazar günü yayınlanmayan O ses Türkiye yeni bölümü ne zaman?

26 Ocak Pazar günü yayınlanmayan O ses Türkiye programının yeni bölümü büyük ihtimalle 27 Ocak pazartesi günü tv8 de ekrana gelmeye devam edecek. O ses Türkiye pazar akşamı depremzedelere yardım amacıyla düzenlenen kampanya sonrasında yeni bölümünü merak eden izleyicilerimiz için bir gün sonra O ses Türkiye’nin yeni bölümü yayınlanacak.

26 Ocak Pazar günü O ses Türkiye’nin yayınlanma ayıp yerine depremzedeler için yardım kampanyası düzenlenmesi hakkında neler düşünüyorsunuz yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız lütfen.

Etiketler