26 Ocak 2020 Pazar Çok Güzel Hareketler 2 Var mı Neden Yok?

Tv
26.01.2020
183

26 Ocak 2020 pazar akşamı yayınlanması beklenen Çok Güzel hareketler 2 eğlence programı bu hafta ekrana gelecek mi Kanal d yayın akışına bakarak sizlere bu sayfada detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Bildiğiniz üzere 24 Ocak cuma günü Elazığ’da meydana gelen deprem dolayısı ile bu hafta eğlence programları ve komedi programları ekrana gelmiyor. Kanal d ekranlarında yayınlanan çok Güzel hareketler 2 programı da 26 Ocak Pazar günü ekrana gelmeyecek.

26 Ocak Pazar Çok Güzel Hareketler var mı yok mu?

Kanal d ekranlarında merakla beklenen çok Güzel hareketler programının yeni bölümü yayınlanacak mı Kanal d yayın akışına bakarak sizlere detaylı bilgiler vermek hem de Kanal d yayın akışını burada sizlerle paylaşmak istiyoruz. Birçok TV programının yer değiştirdiği veya ertelendiği televizyon dizilerinin bazılarının ekrana gelmediği hafta sonunda Kanal d ekranlarında yayınlanan çok Güzel hareketler 2 komedi programının da bu hafta 26 Ocak Pazar günü saat 20.00 de ekrana gelmeyeceği yerine Kanal d’de salı günleri yayınlanan Hekimoğlu dizisinin tekrarını yayınlanacağını öğrendik.

26 Ocak 2020 Pazar Çok Güzel Hareketler 2 Var mı Neden YokÇok Güzel hareketler 2 yeni bölüm var mı yok mu 26 Ocak 2020 pazar

Kanal d ekranlarında pazar akşamlarının eğlence programı olan çok Güzel hareketler 2 26 Ocak Pazar akşamı ekrana gelmeyecek ve izleyenler yeni bölümün olup olmadığını merak edenler bu hafta yeni bölümü beklemesin, çünkü programın Elazığ’da yaşanan deprem dolayısıyla bu hafta yayınlanmayacağı yerine salı günleri yayınlanan Hekimoğlu dizisinin tekrarının ekrana geleceği belirtildi. Çok Güzel hareketler 2 programının yeni bölümü ise bir sonraki hafta 2 Şubat Pazar akşamı ekrana geleceği duyuruldu.

26 Ocak Pazar Kanal d yayın akışı nasıl?26 Ocak çok güzel hareketler 2 var mı yok mu yayın akışı

26 Ocak Pazar günü Kanal d ekranlarında saat 19’da başlayan haberler ardından hava durumu sonrasında ise saat 20.00 de çok güzel hareketler yeni bölüm beklenirken bu hafta Elazığ’da ki deprem dolayısıyla komedi programının ekrana gelmeyeceği belirtildi. Saat 20.00’de ise Hekimoğlu dizisi tekrar bölümü ile Kanal d’de yayınlanacak. Sonrasında Zalim İstanbul dizisinin tekrarı yayınlanacak. Yukarıda sizler için hazırlanmış Kanal d 26 Ocak 2020 yayın akışını adresinden takip edebilirsiniz.

Çok Güzel hareketler 2 programının 26 Ocak 2020 pazar günü yeni bölümü yayınlanmaması sizce doğrumu deprem dolayısı ile alınmış bu kararı nasıl karşıladınız yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.