26 Ekim Bir Aile Hikayesi Var mı Yok mu neden Yayınlanmadı Bitti Final mi Oldu?

Fox tv de ekrana gelen 26 Ekim Cumartesi Bir Aile Hikayesi Var mı Yok mu neden Yayınlanmadı Bitti Final mi Oldu? sorusuna bu konumuzda cevap vermek istiyoruz. Sevilen ve her hafta merakla beklenen Bir Aile Hikayesi dizisi 26 Ekim Cumartesi Var mı Yok mu neden yok niçin Yayınlanmadı Bitti mi Final mi Oldu? sorularına hemen yanıt verelim:

26 Ekim Cumartesi Bir Aile Hikayesi Var mı Yok mu neden yok?

Bir Aile Hikayesi Var mı Yok mu sorusuna hemen önceki hafta final yapması nedeniyle 26 Ekim cumartesi günü dizinin ekrana gelmeyeceğini duyurarak başlayalım. Bir Aile Hikayesi dizisi 19 Ekim cumartesi günü 18. bölümü ile final yaptığı için artık yayınlanmayacak. Cumartesi günleri Bir Aile Hikayesi dizisinin yerine Her Yerde Sen isimli dizi ekrana gelecek. Her Yerde Sen Gün değiştirip erken final yapan Bir Aile Hikayesi dizisinin günü olan Cumartesi gününe alınmıştı. Peki Bir Aile Hikayesi dizisi neden bitti erken final yaptı? Tıklayın >> Bir Aile Hikayesi dizisi Neden Bitti Final oldu?

26 Ekim Bir Aile Hikayesi Var mı Yok mu neden Yayınlanmadı Bitti Final miBir Aile Hikayesi Doktor Ufuk Damar Kimdir? (Serkan Keskin) Bir Aile Hikayesi dizisi yeni sezonunda diziye yeni isimler katılmaya devam ediyor. Bir Aile Hikayesi dizisi 2. sezonunda Serkan Keskin diziye dahil olan isimler arasında. Bir Aile Hikayesi yeni sezonda katılan oyuncuların bilgilerini konularımızla sizlerle paylaşıyoruz.

Medyapım imzalı Bir Aile Hikayesi dizinin başrollerinde Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Elçin Afacan, Alper Saldıran, Ezgi Eyüboğlu ve İrem Sak yer alıyordu. Yeni sezonunda da diziye yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Son olarak Bir Aile Hikayesi dizisine Leyla ile Mecnun dizisindeki İsmail Abi karakteriyle akıllara kazınan başarılı oyuncu Serkan Keskin dahil oldu.Bir Aile Hikayesi Doktor Ufuk Damar

Bir Aile Hikayesi Ufuk Damar Kimdir? Serkan Keskin Bilgileri

Bir Aile Hikayesi dizisinde rol alacak olan Serkan Keskin 1977 İzmit doğumludur. 1997 yılında İzmit Şehir Tiyatrosu açılan tiyatro kursunda oyunculuk eğitimi almıştır. 1999-2002 yılları arasında Akademi İstanbul tiyatro okulunda tiyatro eğitimini aldıktan sonra 2002 yılında Semaver Kumpanya’sına katıldı ve bu grupta hem oyuncu hem de yönetmen olarak çalıştı.

Serkan Keskin bu zaman kadar bir çok dizi filmde rol aldı. İlk olarak 2003 yılında Çaylak dizisinde rol aldı. Rol aldığı dizi film ve tiyatroların hepsini buraya yazamasakta akılda kalan dizileri şöyle; Başka Semtin Çocukları, Güneşin Oğlu,Ey Aşk Nerdesin, Vavien, Av Mevsimi, Behzat Ç, Deli Saraylı, Gönülçelen, Eylül, Leyla ile Mecnun, Ben de özledim, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Silsile, İtirazım Var.. Serkan Keskin son olarak Müslüm Gürses’in hayatını konu alan İtirazım Var sinema filminde rol aldı. Diziye yeni katılan tüm oyuncular burada >> Bir Aile Hikayesine Gelen Yeni Oyuncular Diziden Ayrılan Oyuncular

Bir Aile Hikayesi Ufuk Damar Rolü Karakteri

Bir Aile Hikayesi dizisinde rol alacak olan Serkan Keskin dizi de Ufuk Damar rolünü canlandıracak. Ufuk Damar bir doktor. Birkan Sokullu’nun canlandığı Berk karakteri ile atışmalar yaşayacak doktor Ufuk Damar. Çünkü Berk’in eski eşi olan Nil Doktor Ufuk Damar ile birlikte çalışıyor. Birkan Sokullu yani Berk eski eşi Nil’i yani Ezgi Eyüboğlu’nu geri kazanmak için mücadele veriyor. Berk Nil için mücadele ederken onun gönlünü geri fethetmeye çalışırken Doktor Ufuk Berk’e engel oluyor. Berk bu duruma sinirleniyor ve Doktor Ufuk ile tartışma yaşıyorlar. Ancak Nil ve Doktor Ufuk arasında duygular bir ilişkinin olduğunu düşünmüyoruz. Bir Aile Hikayesi Doktor Ufuk Damar (Serkan Keskin)

Bir Aile Hikayesi dizisinde yer alan Ufuk, Nil ile evlilik hayalleri kurmaktadır. Ancak Nil’in aklı biraz karışıktır. Çünkü eski eşi Berk’ten nefret etse de hala kalbinin bir yanında ona dair kırgınlıklar vardır. Ufuk Nil’i sever ve ona kızını emanet eder. Nil Ufuk’a yarı yolda bırakıp Berk’i seçer mi yoksa Ufuk’la mı evlenecek? Bu bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Bir Aile Hikayesi Doktor Ufuk Damar Kimdir? (Serkan Keskin)in canlandıracağı doktor Ufuk Damar gerçekten de diziye ayrı bir renk katacak görünüyor. Sizlerde Bir Aile Hikayesi Doktor Ufuk Damar (Serkan Keskin) hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Sizce Serkan Keskin’in diziye gelmesi iyi oldu mu? Yorumlarınızı bekliyoruz. Bu arada Bir Aile Hikayesi dizisinin yeni çekim alanları için Tıklayın  >> Bir Aile Hikayesi Nerede Çekiliyor? Yeni 2. Sezon Dizinin Çekim mekanları yerleri neresi?

26 Ekim Cumartesi Bir Aile Hikayesi Var mı Yok mu neden yok?

26 Ekim cumartesi günü Bir Aile Hikayesi Var mı Yok mu sorusuna hemen önceki hafta final yapması nedeniyle 26 Ekim cumartesi günü dizinin ekrana gelmeyeceğini duyurarak başlayalım. Bir Aile Hikayesi dizisi 19 Ekim cumartesi günü 18. bölümü ile final yaptığı için artık yayınlanmayacak. Cumartesi günleri Bir Aile Hikayesi dizisinin yerine Her Yerde Sen isimli dizi ekrana gelecek.

Etiketler