1 Haziran Gülcemal Dizisi Var mı Yeni Bölüm Ne Zaman?

31.05.2023
651

1 Haziran Gülcemal Dizisi Var mı Yok mu Bitti mi Final mi?, 1 Haziran Perşembe Fox Tv Gülcemal Dizisi neden yok Var mı Yok mu Bitti Final mi oldu? merak edildi: Bu akşam Fox tv de Gülcemal dizisinin özel bölümü yayınlanacaktır. Seçimin ardından dizinin stok bölümü olmaması sebebiyle Gülcemal dizisi özel bölümü olacak.

Gülcemal dizisi yeni bölümünün fragmanı çıkmıştı. Ancak son anda verilen kararla perşembe yeni bölümü iptal edildi. Saat 20.00 da Gülcemal’in yeni bölümü olacaktı ancak dizinin yeni bölümü iptal etti. Gülcemal sevenler üzülse de maalesef böyle ani kararlar veriliyor.

25 Mayıs Gülcemal Dizisi Var mı Yok mu neden yayınlanmadı

1 Haziran Gülcemal Dizisi Var mı Yok mu?

FOX’un perşembe akşamları yayınladığı MF Yapım imzalı sevilen dizisi ‘Gülcemal’den kötü haber! 1 Haziran Perşembe günü Gülcemal dizisi ekrana gelmeyecek. Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın, senaristliğini Eda Tezcan Çalışkan’ın üstlendiği; Murat Ünalmış ve Melis Sezen’in başrolünü paylaştığı dizinin yeni bölümü sebepsiz bir şekilde iptal edildi. Aslında bu iptalin hiç bir sebebi yok. Seçim bitti, dizilerin yeni bölümleri ekrana geliyor. Ancak Gülcemal’in yayınlanmaması ile ilgili bir neden gösterilmedi. Kanal bu kararı neden aldı? Dizinin yeni bölümü neden yok resmi bir açıklama yayınlanmadı. gulcemal dizisi 1 haziran var mi yok mu

Gülcemal dizisi 1 Haziran’da yayınlanmayacak. Ancak yeni bölümü bir hafta aranın ardından 8 Haziran Perşembe saat 20.00 da yayınlanacak. Gülcemal dizisi sezon finaline doğru yaklaşırken dizinin yeni bölümünün yayınlanmaması doğru değil elbette. Gülcemal dizisi yeni bölümü kaldığı yerden devam edecek. İzleyicisinin bir hafta beklemesi gerekecek. Sezon finali bölümü de ona göre ileri tarihe alınabilir.

1 Haziran Perşembe Gülcemal Dizisi Neden Yok Bitti mi Final mi?

1 Haziran 2023 Gülcemal Dizisi Var mı Yok mu sorusuna hayır bu akşam dizi ekrana gelmeyecek yanıtını vermiştik. Dizi elbette bitmedi final de yapmadı. Fox Tv de de 1 Haziran Perşembe günü Gülcemal dizisinin yeni bölümü yerine özel bölümü ekrana gelecek.  Yani Gülcemal dizisi bitmedi final yapmadı bir sonraki hafta devam edecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.