25 Mayıs Camdaki Kız Dizisi Var Mı Yeni Bölüm Ne Zaman?

25 Mayıs Camdaki Kız Dizisi Var mı Yok mu, Camdaki Kız 80.bölümü ile 25 Mayıs 2023 Perşembe günü ekrana gelmesi bekleniyordu. Ancak dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Ülkemizde seçim öncesi olması sebebiyle Camdaki Kız dizisi de yeni bölüm 25 Mayısta yayınlanmayacaktır. Camdaki Kız dizisi yeni bölüm ne zaman konumuzda açıklayalım.

25 Mayıs Camdaki Kız Dizisi Var Mı? Yönetmen koltuğuna Nadim Güç’ün oturduğu, başrolünde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Cihangir Ceyhan’ın yer aldığı dizinin yeni bölümü ‘Cumhurbaşkanı Özel Yayını’ nedeniyle yarın 25 Mayıs akşamı ekrana gelmeyecek.

Camdaki Kız Dizisi 25 Mayıs Perşembe Var Mı Yok Mu?

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği, başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Tamer Levent, Devrim Yakut’un paylaştığı yapım, bu hafta olmayacak. Bu nedenle izleyiciler 25 Mayıs Camdaki Kız Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok? sorularını merak etmeye başladılar. Bizde dizioyuncu.com olarak 25 Mayıs Perşembe Camdaki Kız Dizisi neden yok yeni bölüm olacak mı sorusunu cevaplamak istedik.9 Şubat Camdaki Kız Dizisi Var Mı Yeni Bölüm

25 Mayıs 2023 Perşembe Camdaki Kız Dizisi Neden Yok?

25 Mayıs Camdaki Kız Dizisi Var mı Yok mu sorusuna hemen yanıt verelim. 25 Mayıs 2023 günü Camdaki Kız dizisi ekranda olmayacak. Çünkü seçim öncesi olduğu için  cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasından dolayı yeni bölüm olmaz. Camdaki Kız dizisinin yapımcısı ve Kanal D yönetimi de seçim öncesi dizinin yayınlanmasını istemezler. Bu sebeple bu hafta dizi yayınlanmayacak.

Camdaki Kız Yeni Bölüm Ne Zaman?

Camdaki Kız dizisi 25 Mayıs Perşembe günü yayınlanmıyor. Ancak bir hafta ardından Camdaki Kız 2 Haziran Perşembe akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek. Camdaki Kız dizisi 2 Haziran Perşembe 80. bölümü yayınlanacaktır. Camdaki Kız dizisini izliyor musunuz? Camdaki Kız dizisinin bir hafta vermesi reytinglerini nasıl etkiler? Yorumlarınızı ve düşüncelerinizi yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 31 Mart 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

25 Mayıs Camdaki Kız Dizisi Var Mı Yeni Bölüm Ne Zaman? (5 Yorum)

  1. Severek izliyordum fakat aile içinde bu kadar dengesizlik olmasını hoş gorememedim babanın dayı olması ni kabullenir Bi yani yok