24 Nisan Gönül Dağı Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman?

24 Nisan Gönül Dağı Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman?, 24 Nisan Gönül Dağı yeni bölüm olacak mı, 24 Nisan Gönül Dağı dizisi neden yok, 24 Nisan Gönül Dağı fragmanı çıktı mı sorularına yanıt vereceğiz. Gönül Dağı dizisinin yen bölüm fragmanı yayınlandı ancak dizinin 24 Nisan cumartesi günü yayınlanacağı yazıyor. Peki Gönül dağı 24 Nisan cumartesi günü neden yok? İşte cevap: Gönül Dağı dizisinin setinde önce Selami karakteri sonra da Taner koronavirüs olunca dizinin bir hafta ertelenmesi gündeme geldi.24 Nisan Gönül Dağı Var mı Yok mu Neden Yok

24 Nisan Gönül Dağı Var mı Yok mu Neden Yok?

Bu konuda 24 Nisan Gönül Dağı Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman?, 24 Nisan Gönül Dağı yeni bölüm olacak mı, 24 Nisan Gönül Dağı dizisi neden yok, 24 Nisan Gönül Dağı fragmanı çıktı mı gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. 24 Nisan 2021 cumartesi günü Gönül Dağı dizisi yeni bölüm olmayacak.. Çünkü Norveç Türkiye milli maçı var TRT de. Ayrıca Berat Kandili idrak edilecek. Bu nedenle TRT ekranlarında Berat Kandili Özel programı olacak. Merak eden izleyicilerimize duyurulur. 24 Nisan 2021 de TRT ekranlarında Berat Kandili Özel yayını yayınlanacak.

24 Nisan 2021 Gönül Dağı dizisi Neden Yok?

Bu konuda 24 Nisan Gönül Dağı Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman?, 24 Nisan Gönül Dağı yeni bölüm olacak mı, 24 Nisan Gönül Dağı dizisi neden yok, 24 Nisan Gönül Dağı fragmanı çıktı mı gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. 24 Nisan 2021 cumartesi günü Gönül Dağı dizisi yeni bölüm olmayacak.. Çünkü Norveç Türkiye milli maçı var TRT de. Ayrıca Berat Kandili 24 Nisan’ta idrak edilecek. Bu nedenle TRT ekranlarında Berat Kandili Özel programı olacak. Merak eden izleyicilerimize duyurulur. 24 Nisan 2021 de TRT ekranlarında Berat Kandili Özel yayını yayınlanacak.24 Nisan gunu Gonul dagi neden yok

24 Nisan Gönül Dağı Var mı Yok mu?

Berk Atan ile Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini paylaştığı ve 11. bölümü ekrana gelecek olan ‘Gönül Dağı’ dizisi 24 Nisan 2021 cumartesi günü yayınlamayacak. Gönül Dağı dizisinin 24 Nisan akşamında neden ekrana gelmediğini merak edenler için hemen detaylı bilgiler verelim. 2021 yılına girdiğimiz ilk haftada bir çok dizi reklam anlaşmaları nedeniyle ekrana gelmiyor. Bu nedenle 24 Nisan günü de 2021 yılının ilk haftası ve sonrasında birçok dizi ve program yayın akışını değiştirdi ve yeni bölümler ertelendi. İşte 9 Ocak Gönül Dağı fragmanı:

24 Nisan Gönül Dağı  Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman?

24 Nisan Gönül Dağı Var mı Yok mu Neden Yok

24 Nisan Gönül Dağı dizisi neden yok?

24 Nisan 2020 cumartesi günü TRT ekranlarında saat 20.00 de başlaması beklenen Gönül Dağı dizisi bir önceki gün İzmir ilimizde yaşanan deprem sonrasında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza saygı amacıyla dizi ertelendi. Gönül Dağı dizisinin 24 Nisan günü yayınlanmayacak 3. bölümü bir sonraki hafta 7 Kasım cumartesi günü kaldığı yerden yeni bölümü ile ekrana gelecek. Gönül Dağı dizisi 24 Nisan var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmadı sorularına böylelikle yanıt vermiş olduk.

Gönül Dağı dizisi 3. bölümü 7 Kasım cumartesi yayınlanacak

Cumartesi akşamları TRT ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi ilk 2 bölümü ile oldukça sevilmiş ve tutulmuştu. 3. Bölümünü merakla bekleyen izleyiciler Gönül Dağı dizisi neden yok 24 Nisan cumartesi günü Gönül Dağı dizisi niçin yayınlanmadı gibi soruları merak etti ve yukarıda cevabını vermeye çalıştık. Dizinin yeni bölümü ne zaman diye merak eden seyirciler içinde hemen kısaca cevap verelim. Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü 7 Kasım 2020 cumartesi günü TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

İzmir depremi Gönül Dağı dizisine zorunlu ara verdirdi

İzmir ilimizde yaşanan şiddetli deprem sonrasında birçok vatandaşımız hayata gözlerini yumunca kanallar duyarsız kalmadı ve eğlence dizi içerikleri 1-1 yayından kaldırılmaya başladı. Yıllar sonra Star TV ekranlarında yayınlanacak olan İbo Show’da İzmir depremi sonrasında bir hafta ertelendi. Gönül Dağı dizisi ile birlikte İbo Show programı da yeni bölümü ile 7 Kasım cumartesi günü yayınlanacak.24 Nisan Gönül Dağı dizisi Neden Yok

24 Nisan Gönül Dağı Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman?

Konumuzun başında da belirttiğimiz üzere 24 Nisan cumartesi günü TRT ekranlarında yayınlanması beklenen Gönül Dağı dizisi var mı yok mu sorusuna; yok çünkü deprem dolayısıyla dizi bir hafta ara verdi cevabını ilettik. Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü ise 7 Kasım cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Sizce Gönül Dağı dizisinin 1 haftalık ara vermesi yerinde bir karar mı yoksa yeni bölüm ekrana gelmeli miydi lütfen yorum ve görüşünüzü aşağıya yazınız..

24 Nisan 2021 Gönül Dağı dizisi Neden Yok?

Bu konuda 24 Nisan Gönül Dağı Var mı Yok mu Neden Yok Yeni Bölüm Ne Zaman?, 24 Nisan Gönül Dağı yeni bölüm olacak mı, 24 Nisan Gönül Dağı dizisi neden yok, 24 Nisan Gönül Dağı fragmanı çıktı mı gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. 24 Nisan 2021 cumartesi günü Gönül Dağı dizisi yeni bölüm olmayacak.. Çünkü Norveç Türkiye milli maçı var TRT de. Ayrıca Berat Kandili 24 Nisan’ta idrak edilecek. Bu nedenle TRT ekranlarında Berat Kandili Özel programı olacak. Merak eden izleyicilerimize duyurulur. 24 Nisan 2021 de TRT ekranlarında Berat Kandili Özel yayını yayınlanacak.

Etiketler