24 Eylül Kimse Bilmez Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi?

1 Yorum 719 kez izlendi

Sevilerek izlenen ve Atv de salı akşamları ekrana gelen Kimse Bilmez dizisi bu hafta yayınlanmayacak. 24 Eylül 2019 Salı günü Kimse Bilmez dizisi Var mı Yok mu yeni bölüm Neden Yok Bitti mi Final mi? yaptı gibi meraklı sorulara yanıt vermek istiyoruz. Kimse bilmez dizisi final yapmadı ama 24 Eylül salı günü de ekrana gelmeyecek. Peki neler oluyor neden dizi yok ne zaman yayınlanacak?

24 Eylül Kimse Bilmez Var mı Yok mu24 Eylül Kimse Bilmez Var mı Yok mu Neden Yok?

Kimse Bilmez dizisi salı günleri ekrana geliyordu. Ancak Salı günleri Atv de efsane dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta başladığı için Kimse Bilmez dizisinin günü değiştirildi mecburen. Bundan sonra salı günleri EDHO dizisi ekrana gelecek Atv de. 24 Eylül Kimse Bilmez Var mı Yok mu sorusuna Yok cevabını veriyor ve yeni bölümün artık pazar günleri yayınlanacağını buradan duyuruyoruz. 24 Eylül salı günü yayınlanmayan Kimse Bilmez dizisi 29 Eylül pazar gününden itibaren Atv de yayınlanmaya devam edecek.

24 Eylül Kimse Bilmez dizisi neden yok niçin yayınlanmadı bitti mi?

Elbette hayır, dizi devam ediyor, artık haftasonu ekrana gelecek olan Kimse Bilmez dizisi pazar günleri ekrana gelecek. 24 Eylül salı günü yayınlanmayan Kimse Bilmez dizisi bitti mi final mi oldu sorularına hayır dizi devam ediyor ama pazar günleri ekrana gelecek. Kimse Bilmez dizisi 29 Eylül pazar gününden itibaren Atv de yayınlanmaya devam edecek cevabını veriyoruz.

24 Eylül Kimse Bilmez dizisi Var mı Yok muBURADAN AŞAĞISI KİMSE BİLMEZ ÖNCEKİ HAFTA BİLGİLERİNE AİTTİR: Atv ekranlarında salı günleri yayınlanan Kimse bilmez dizisi bu hafta kurban bayramı nedeni ile ekrana gelecek mi yoksa ara mı verecek çok merak ediliyor. 13 Ağustos salı günü Kimse Bilmez dizisi Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi? Yaptı niçin yayınlanmıyor sorularına kesin ve doğru cevaplar vermek için bu sayfayı oluşturduk.

13 Ağustos 2019 salı günü kurban bayramının 3. Günü Atv de yayınlanan  Kimse Bilmez isimli dizi Var mı Yok mu olacak mı olmayacak mı Neden Yok Bitti mi Final mi? Sorularına yanıt verelim hemen. Bu hafta Kimse Bilmez dizisi ekrana gelmeyecek. Kurban bayramı haftasında reytingler düşük olacağı için Atv dizi yayınlamama kararı aldı. Bu karar sonrasında 13 Ağustos salı günü Kimse Bilmez dizisi yayınlanmayacak.

Kimse Bilmez dizisi 13 Ağustos var mı yok muKimse Bilmez Dizisinin saatinde Atv farklı bir film ekrana getirecek ve dizinin yerine aynı saatte isteyenler film izleyecek. Kimse Bilmez dizisini merak edenler ise bu hafta yayınlanmayacak olan yani 13 Ağustos salı yeni bölüm yayınlamayan Kimse Bilmez Dizisinin yeni bölümünü bir sonraki hafta 20 Ağustos salı günü izleyebilirler. Atv yeni bölümü reyting kaybı olmasın diye bir hafta yayınlanmayacak.

14 Ağustos Afili Aşk Var mı Yok mu, Kurban Bayramında Yayınlanacak mı?

13 Ağustos Kimse Bilmez olacak mı neden yok13 Ağustos Kimse Bilmez Dizisi Var mı Yok mu?

Atv de ekrana gelen sevilen dizi Kimse Bilmez baş rollerinde ünlü sanatçı Keremcem ve kadın baş rolünde ise Öykü Kaya yer alıyor. Ali Hoca ile Sevdanın hikayesi oldukça merak edilirken Pilot karakteri de oldukça sevilen bir rolle dizideki yerini koruyor. 13 Ağustos Kimse Bilmez Dizisi Var mı Yok mu diye merak edilen en önemli konulardan birisi. Hemen açıklayalım; 13 Ağustos Kimse Bilmez dizisi ekrana gelmeyecek, kurban bayramı tatili nedeni ile izlenme oranlarının düşük olacağı tahmin edilen Kimse Bilmez dizisi bir sonraki hafta kaldığı yerden devam edecek.

13 Ağustos Kimse Bilmez yeni bölüm Var mı Yok mu Neden Yok13 Ağustos Kimse Bilmez Neden Yok Bitti mi Final mi?

Kimse bilmez dizisinin neden yayınlanmadığını bir kez daha açıklayalım. Kurban bayramı dolayısı ile bir çok dizi bu hafta ekrana gelmedi. Yayınlanmayan diziler bir sonraki hafta kaldığı yerden devam edecek. 13 Ağustos Kimse Bilmez dizisi final yapmadı bitmedi de, sadece bayram dolayısı ile reytingler düşük çıkacağı için bir haftalık ara verildi. Kimse Bilmez dizisi 20 Ağustos salı günü kaldığı yerden devam edecek.

Kimse Bilmez Yeni Sezonda Devam Edecek mi? 

13 Ağustos Kimse Bilmez Neden Yok bitti mi final miKimse Bilmez Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

Kimse Bilmez dizisinin yaz dizisi olarak yayınlamaya başladığından beri oldukça iyi reytingler aldığını ve yaz sezonunda Kanal D de ekrana gelen Afili Aşk dizisinden sonra en çok izlenen dizilerden birisi olduğunu açıkça yazalım. Böylesine sevilip sayılan ve merak edilerek izlenip reyting alan bir dizinin final tarihini kestirmek oldukça güç. Çünkü Atv kanalında sezon başlayınca çok güçlü diziler yayınlanacak. Pazartesi günleri büyük ihtimal Sen Anlat Karadeniz, Salı günleri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Çarşamba günleri Diriliş Osman, Perşembe günleri Bir Zamanlar Çukurova, Cuma günleri Hercai gibi oldukça güçlü diziler bulunuyor.

Kimse Bilmez dizisi yeni bölüm neden yokKimse Bilmez dizisi bunların arasından sıyrılıp pazar günleri ekrana gelebilir ve devam edebilir, çünkü reytingleri fena sayılmaz Kimse Bilmez dizisinin. Zamanla Final olup olmayacağına ve dizinin bitip bitmeyeceğine daha çok emin olabiliriz ama şimdilik (13 Ağustos) dizi devam ediyor ve final yapmak gibi bir durum şimdilik söz konusu değil.

13 Ağustos 2019 salı günü yayınlanmayacak olan Kimse Bilmez dizisinin yeni bölümü 20 Ağustos salı günü Atv de kaldığı yerden yeni bölümü ile devam edecek. Kimse Bilmez dizisi yeni bölüm neden yok diye merak edenlere yazmış olalım..

Kimse Bilmez Dizisinin Reyting Sonuçları ve Yorumları

Sizler de 13 Ağustos Salı günü Kimse Bilmez dizisi olacak mı olmayacak mı Yeni Bölüm Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Final mi? sorularına verdiğimiz yanıt hakkında yorum ve görüşünüzü aşağı yazabilirsiniz. Yorum yazdığınız için teşekkür eder iyi seyirler dileriz..Kimse Bilmez dizisi Var mı Yok mu niçin yayınlanmıyor

24 Eylül 2019 Salı Kimse Bilmez Var mı Yok mu Neden Yok?

Atv de yayınlanan Kimse Bilmez dizisi salı günleri ekrana geliyordu. Ancak Salı günleri Atv de efsane dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta başladığı için Kimse Bilmez dizisinin günü değiştirildi mecburen. Bundan sonra salı günleri EDHO dizisi ekrana gelecek Atv de. 24 Eylül Kimse Bilmez Var mı Yok mu sorusuna Yok cevabını veriyor ve yeni bölümün artık pazar günleri yayınlanacağını buradan duyuruyoruz. 24 Eylül salı günü yayınlanmayan Kimse Bilmez dizisi 29 Eylül pazar gününden itibaren Atv de yayınlanmaya devam edecek.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Bundan sonra reyting kurbani olmak istemiyorum alin dizinizi reyting düsücek diye izliyenleri de rest geciyorsunuz yaziklar olsun izlemiyorum bundan sonra saygisizlar

Etiketler