23 Temmuz Aşk Mantık İntikam Var mı Yok mu neden yok?

2021 Kurban bayramı nedeniyle bazı dizi ve programlar yayın akışına bir haftalık ara verdiler. Fox Tv de 23 Temmuz cuma akşamı yayınlanması beklenen Aşk Mantık İntikam Var mı Yok mu neden yok yeni bölüm ne zaman gibi merak edilen sorulara yanıt vermek ve yeni bölüm fragmanını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

23 Temmuz Aşk Mantık İntikam Var mı Yok mu?

23 Temmuz Aşk Mantık İntikam Var mı Yok mu neden yok16 Temmuz cuma günü Aşk Mantık İntikam dizisinin 5. bölümü ekrana geldi. Oldukça yüksek reyting oranları ile yaz aylarının en sevilen dizilerinden birisi haline gelen Aşk Mantık İntikam dizisi 23 Temmuzda Var mı Yok mu neden yok sorusuna hemen yanıt verelim. 23 Temmuz Aşk Mantık İntikam dizisi ekrana gelmeyecek. Kurban bayramının 4. gününe denk gelen dizinin yeni bölümü bayram nedeniyle düşük reytingler alacağı için bir hafta ertelendi. Aşk Mantık İntikam Yeni Gelen Oyuncular

23 Temmuz Aşk Mantık İntikam Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Kurban bayramı tatili dolayısı ile bir çok aile memleketine veya tatil bölgelerine gitti. Dört gün boyunca devam edecek olan Aşk Mantık İntikam dizisi 23 Temmuz cuma günü yeni bölüm yayınlanmayacak. Dizinin iyi giden reytinglerine rağmen fragmanı yayınlanmayınca izleyiciler 23 Temmuz Aşk Mantık İntikam Var mı Yok mu neden yok niçin yayınlanmadı fragman gibi soruları yöneltti. Bir çok dizi ve program bir hafta ara verdi bayram nedeniyle. Aşk Mantık intikam da 23 Temmuzda yayınlanmayacak.

Aşk Mantık İntikam Yeni Bölüm Ne Zaman?

23 Temmuzda ekrana gelmeyecek olan Aşk Mantık İntikam dizisinin yeni bölümü ise bir hafta sonra yayınlanacak. Aşk Mantık İntikam dizisinin yeni 6. bölümü 30 Temmuz cuma akşamı Fox Tv de yayınlanacak. Yaz ayları boyunca Aşk Mantık İntikam dizisinin yeni bölümleri her hafta cuma günleri Fox Tv de olacak. 2021 Kurban Bayramında yayınlanmayan diziler konumuz burada.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler