23 Nisan Ramo Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok Sebebi Ne?

Show TV’de yayın hayatına devam etmekte olan Ramo dizisi yayın hayatını final yaparak sonlandırdı. Ramo dizisi izleyicileri 23 Nisan cuma günü dizinin neden yayınlanmayacağını merak etmeye başladı. Bu konumuzda sizlerle 23 Nisan tarihinde Ramo dizisinin neden yayınlanmadığını, ne zaman tekrardan yayın hayatına başlayacağını paylaşacağız.

23 Nisan Ramo Dizisi Var mı Yok mu?

23 Nisan Ramo Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok Sebebi Ne? sorusuna hemen yanıt verelim. Dizimiz geçtiğimiz hafta final yaptı. Apar topar final yapan Ramo izleyicilerini çok üzdü. 23 Nisan Ramo Dizisi Var mı Yok mu çok merak eden olacak. Ancak dizi geçtiğimiz hafta 40. bölümü ile final yaptı ve son bölümü yayınlandı. 23 Nisan cuma günü Ramo dizisi yayınlanmayacak.23 Nisan Ramo Dizisi Var mı Yok mu Neden Yok Sebebi Ne?

Resmi Siteler 23 Nisan tarihinde Ramo dizisinin yayınlanmayacağını açıkladı. Dizi 23 Nisan Cuma akşamı kesin olarak yayınlanmayacak. Dizinin 23 Nisan Cuma akşamı Show TV ekranlarında seyirci karşısına çıkması beklenirken bu konuda henüz bir kesinlik kazanmamıştır. Ancak 23 Nisan Cuma akşamı Ramo dizisi Show TV’de yerini almayacaktır ve bu kesinleşmiş bir haberdir.

23 Nisan Ramo Dizisi Var mı Yok mu

23 Nisan Ramo Dizisi Neden Yok?

23 Nisan Ramo Dizisi Neden YokOyuncu kadrosunda Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Cemre Baysel, Görkem Sevindik, Bulut Genç gibi birbirinden başarılı isimleri barındıran Ramo dizisi 23 Nisan Cuma akşamı Show TV’de seyircisi ile buluşmayacak. Dizinin 23 Nisan Cuma akşamı yayınlanmamasının sebebi ise dizi setinde korona virüs vakasına denk gelmiş olmasıdır. Dizi oyuncuları ve dizi seti çalışanlarının sağlık güvenliği açısından dizi setine ara verilmiştir. Bu sebeple de Ramo dizisi bir haftalık bir tatil ilan etmiştir.

23 Nisan Ramo Dizisi Neden Yayınlanmayacak?

23 Nisan Ramo Dizisi Neden Yayınlanmayacakİlk bölümü ile 14 Ocak 2020 tarihinde karşımıza çıkmış olan Ramo dizisi, bir yılı aşkın bir süredir başarılı bir şekilde yayın hayatına devam etmekteydi. Ancak Ramo dizisi bir haftalık bir ara verdi. Dizinin yayın hayatına ara vermesinin sebebi ise sette çıkan korona virüs vakası oldu. Ülkemizde de etkisini sürdürmekte olan korona virüs vakası dizi setlerini de oldukça etkiledi. Korana virüsün etkilemiş olduğu dizilerden bir tanesi de Ramo dizisi oldu. Hastalığın yayılımını engellemek amacıyla diziye bir haftalık bir ara verildi.

Ramo Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

23 Nisan Ramo Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?Cuma akşamları saat 20.00’da Show TV’de yayın hayatına devam etmekte olan ve aksiyon ve dram türünde bir dizi olan Ramo dizisi 23 Nisan cuma akşamı yayınlanmayacak. Ancak dizinin 19 Mart saat 20.00’da Cuma akşamı yayınlanması bekleniyor. Sette oluşan korona virüs vakasının normale dönebilmesi için dizi hayatına bir haftalık bir ara verdi.

Sizlerle bu konumuzda Ramo dizisinin 23 Nisan’ta neden yayınlanmadığını ve ne zaman yayın hayatına başlayacağını paylaşmak istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla bekliyoruz. Sizler Romo dizisinin 23 Nisan’ta yayınlanmaması ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Ramo dizisine yeni dahil olan oyuncularımızı görmek isterseniz:  Ramo Dizisine yeni gelen oyuncular

Etiketler