23-27 Eylül Yemin Dizisi 81.-85. Bölüm Özetleri Tüyoları Neler Olacak?

Kanal 7 de sevilerek izlenen ve 23-27 Eylül 2019 tarihlerinde yayınlanacak olan Yemin Dizisi 81.-85. Bölüm Özetleri Tüyoları Neler Olacak? konusu hakkında bilgiler sunacağız sizlere. Bu sayfada hafta boyunca en güncel özet fragman ve tüyoları bulabilir ve 23-27 Eylül Yemin Dizisi 81.-85. Bölüm Özetleri Tüyoları Neler Olacak? konusu hakkında güncel yorumları okuyabilirsiniz.

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelen günlük dizilerden birisi olan yemin dizisinin 81. bölümü 23 Eylül Pazartesi günü kanal 7’de yayınlanacak. Yemin dizisinin 81. bölümünde neler olacak neler yaşanacak Reyhan içine düştüğü zor durumdan kurtulabilecek mi, yanlış anlaşılmalar düzelecek mi izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor. Bizde bu konumuzda 23 24 25 26 27 Eylül 2019 tarihlerinde yayınlanacak olan yemin dizisinin 81. 82. 83. 84. 85. bölümleri hakkında yorumları tüyoları ve özetleri sizlere sunmaya çalışacağız.

23 Eylül pazartesi Yemin Dizisi 81. Bölüm ÖzetiGeçtiğimiz hafta Yemin dizisinde oldukça önemli gelişmeler yaşanmış Cavidan’ın Emir için yazdığı ve tüm gerçekleri anlattığı mektup Emir’in eline geçmemişti. Diğer yandan Reyhan Suna konusunda klinik için herhangi bir bilgi vermemiş ve oradan herhangi bir talepte bulunmamıştı. Ancak yanlış anlaşılmalar silsilesi Suna ile Reyhan’ı hatta Emir’i karşı karşıya getirmişti. Reyhan sürekli yapmadığı şeylerle suçlanıyor. O yüzden de sürekli huzursuz oluyordu. Bunun son örneği Suna konusunda Emir ile Reyhan’ın karşı karşıya gelmesi oldu. Ancak yine her zamanki gibi bu seferde Reyhan’ın haklılığı ortaya çıktı.

Yemin 81. Bölüm Özeti tüyoları 23 Eylül pazartesi fragmanıReyhan Emir konusunda hata yapmamaya çalışsa da iş dönüp dolaşıp yine Emir ile Reyhan’ın arasının açılmasına geliyor. Özellikle Cemre’nin planları sadece ve sadece Emir ile Reyhan’ın arasını bozmak için. Zaten Cemre’nin dizide oluş sebebi Emir ile Reyhan’ın mutluluğuna gölge düşürmek ve aralarını açmak. Bu nedenle Cemre sürekli yeni planlar peşinde koşarken Reyhan’ın bir an evvel konaktan uzaklaşması ve Emir’in kendisinde kalması için elinden geleni yapan Cemre son planında da yine kısmen de olsa başarılı olmuş Emir ile Reyhan’ın arasını açmayı başarmıştır.

Ancak Emir her defasında Cemre’nin yapmış olduğu bu planlara ve oyunlara kanmakta ve Reyhan’ın kendisi için kötü bir düşüncede olmadığını ve olamayacağını bir türlü kavramamakta, annesi Cavidan ya da Cemre’nin bu planları karşısında her defasında Reyhan’ı zor duruma düşüren kararlar almaktadır. Hikmet Bey Reyhan konusunda ne kadar güveniyor ve ona onun Emir’e olan sadakatini biliyorsa Emir de tam tersi Reyhan konusunda sürekli bir güvensizlik bir tereddüt içinde. Cavidan hanım ise bulunmuş olduğu zor şartlardan bir an evvel kurtulup tekrar konağa dönme peşinde.

Yemin Dizisi 81.-82.-83. Bölüm Özetleri Tüyoları 23-24-25 eylülYemin dizisi 81-85 bölümlerde neler olacak neler yaşanacak özeti tüyoları:

Yemin dizisinin 23 Eylül 2019 Pazartesi günü yayınlanacak olan 81. bölümü Kanal 7 ekranlarında haftanın ilk günü ekrana gelecek. Yemin dizisinin 24 Eylül 2019 Salı günü yayınlanacak olan 82. bölümü ise oldukça merak edilen sahneleri ile haftanın en önemli günlerinden birisi olacak. Yemin dizisi 25 Eylül 2019 çarşamba günü 83. bölüm ile devam ederken yemin dizisinin 84. bölümü 26 Eylül Perşembe günü ekrana gelecek. Haftanın son günü Yemin dizisi 85. bölümü ile 27 Eylül Cuma günü kanal 7’de izleyicilerle buluşacak. Biz bu sayfada sizler için yemin dizisinin yeni bölümleri hakkında kısa bilgileri özetle tüyoları sizlere fragman ile birlikte sunmaya çalışacağız.

Yemin dizisi 81. bölüm özeti ve fragmanı 23 Eylül 2019 Pazartesi günü kanal 7’de izleyicilerle buluşacak. Peki yemin dizisinin 81. bölümünde 23 Eylül Pazartesi günü neler olacak işte kısa özet ve tüyolar:

Yemin Dizisi 81.-85. Bölüm Özetleri Tüyoları 23-27 eylül23 Eylül Pazartesi Yemin 81. bölüm fragmanı ve özeti:

Yemin dizisi yeni bölümde merak edilen en önemli husus Reyhan ile Emir’in arasının düzelmiş olmasıdır. Cemre ise Reyhan’dan yediği tokat sonrasında konaktan gidecek sanmayın. Bu yüzsüzlükle daha çok kalır konakta. Cavidan da Cemre’yi hedef almış ancak amacına ulaşamamıştır. Reyhan ve Emir arasında yeniden aşk tomurcukları belirirken Cemre ise hırsıyla hareket etmeye başlar ve hata üstüne hatalar yapar. Narin ise mecburiyetten Kemal beyden uzaklaşmak zorunda kalır. Peki Kemal bey Narin için son dakika ne yapacak nasıl bir detay düşünecek Narinden uzak kalmamak için.

Yemin 81. Bölüm Özeti: Hikmet beyi bulan Cemre Reyhanı şikayet edip kendisini konaktan kovmakla suçlar. Reyhan ise artık lafların ardında ezilmeden gereken savunmayı yapar.
Doktorun suna için yazdığı ilaçları değiştirdiğini Hikmet beye anlatan Reyhan herkesi şok eder. Cemre buna her ne kadar iftira dese de artık gerçekler gün yüzüne çıkmaya başlamıştır.
Narin’in Kemal beyle kalması ona büyük bir mutluluk yaşatmıştır ve tarifsiz huzur içindedir.
Kemal beyin kendisine nasıl aşık olduğunu anlatan Narin tüm sevimliliği ile Kemal beyle olan aşkını yenilerken diğer yandan Emir Cavidan’ın yolladığı mektubu nihayet ele geçirir.

Yemin 81. Bölüm Özeti tüyoları 23 Eylül pazartesi fragmanı

24 Eylül Salı Yemin 82. bölüm fragmanı ve özeti:

Yemin 82. bölüm özeti 24 Eylül Salı neler olacak? Cemre Hikmet beye şirin gözükmek için Suna ile ilgilendiğini söyler ancak Hikmet bey Cemrenin kiminle ilgilendiğini çok iyi bilmektedir.
Emir konağa dönmüş ancak Reyhanla iletişim kuramadıkça birbirine hasret hemde kırgın şekilde bir bekleyiş sürmektedir.Yemin dizisi 82. bölüm özeti 24 Eylül Salı

Emirin Sunaya ait hastane sonuçlarının ve tahlillerin temiz çıkmasıyla rahatlaması (Cemrenin oyunu ile tahlil sonuçların labaratuvarda değiştirmesiyle) ve Reyhanla iletişimi başlatması yeni bir adım olur. Ancak Emirle Reyhanın arasını daha da açmak için Cemrenin yeni planları vardır.
Sunanın ilaçları içip doktor tahlillerini değiştiren Cemre artık yapabileceği her şeyi yapmıştır. Cemrenin bu ihanet dolu planının parçası olan görevliler ise büyük bir suça bulaştıklarının farkında bile değildir.

Diğer yandan Kemal bey Narini takip etmekte ve nereye gittiği ve kimlerle ne iş çevirdiğini öğrenmek istemektedir. Ancak gerçek adının Narin değil Nermin olduğunu öğrenmesi ile Kemal beyin şüpheleri yoğunlaşmaya başlar.
Reyhan ise kendisine atılan iftira sonrasında Allah’a dua etmekten başka çare bulamaz. Ancak bulduğu mektupta tüm gerçekler itiraf edilmiş ve açıkça olan biten anlatılmıştır.Yemin 82. bölüm özeti 24 Eylül Salı

25 Eylül Çarşamba Yemin 83. bölüm fragmanı ve özeti:

Yemin 83. bölüm özeti 25 Eylül Çarşamba neler olacak? Mektupta yazanları şaşkınlıkla okumuş olan Reyhan, mektubu gönderenin peşine düşse de kısa süre sonra kim olduğu anlaşılır. Reyhan mektubun sahibinin Cavidan olmasından hem burukluk hissetmiş hemde gerçekleri yazmasından dolayı memnun olmuştur. Reyhan bu mektupla kendini aklayan kişinin Cavidan olmasına çok şaşırmıştır. Diğer yandan Reyhan’ın sürpriz planı konağa adeta bir bomba gibi düşecek ve EMİRDE DAHİL HERKES ŞAŞKINA DÖNECEKTİR. Narin ise gizemli işlerine devam ederken Kemal beyin merakına takılır. Kemal ne yaptığını ve nasıl işler çevirdiğini anlamak için Narin’i takip eder. Narin her şeyden habersizken, gazetede okuduğu haber Kemal’i altüst eder.

Yemin 84. Bölüm fragmanı özeti 26 eylül26 Eylül Perşembe Yemin 84. bölüm fragmanı ve özeti:

26 Eylül Perşembe Yemin 84. bölüm fragmanı ve özeti: Kanal 7’nin sevilen dizisi Yemin’de 26 Eylül perşembe günü dağ kulübesinde baş başa kalan Emir ve Reyhan’ın aralarındaki buzlar eriyecek mi? Yemin 84. Bölüm (2. Sezon) Emir ile Reyhan dağ kulübesinde baş başa kalır. İkisinin arasındaki sorunlar bu romantik ortamda bitecek mi? Reyhan’ın planını öğrenen Cemre ise gözü dönmüş bir şekilde harekete geçer. Öte taraftan her şeyi yanlış anladığını fark eden Kemal, kendisini Narin’e affettirmenin yollarını ararken, bir yandan da adım adım kendisini bekleyen tehlikeye doğru ilerler. Yemin 84. Bölüm fragmanı özeti 26 eylül:

27 Eylül Cuma Yemin 85. bölüm fragmanı ve özeti:

Bu konumuzda 23-27 Eylül Yemin Dizisi 81.-85. Bölüm Özetleri Tüyoları Neler Olacak? konusunda detaylı açıklamaları haberleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Yorum yaz

42 Yorum

 1. Sabahınız, gününüz, yeni haftanız aydın ferah, gönlünüzce olsun.. Efetlerden uzak, korkusuz sağlık sıhhatle musmutlu zamanlar. GÜLAY’CIM, EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGOM, BALDİLLİM, CİCİKIZIM, GÜNEŞİM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİCİ… İŞLERİNİZ RAST GİTSİN.. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı günler, hayırlı huzurlu ve bereketli haftalar özgür teyzecim..
   ALLAH RAZI OLSUN VE AMİN TÜM DUALARINA..

 2. Site sakinleri… Allah rahatlık versin.. Pazar günü ayaklarınız güzel mutlu olacağınız yerlere götürsün sizleri, sevdiklerinizle birlikte…. Allah’a emanet olun.. Sevgimle❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 3. Tatlı uykular, rüyalar.. Bu gün pazar belki yazamam.. Hoş geldin, özlendin ne kadar mı çokkkkkklkkkkkkkkkkkkklk…… Sağlık sıhhatle huzur, mutlulukla en güzel günlere.. Bebişe kendine iyi bak.. Allah’a emanet olun.. Damat beyimize selamlar… ❤❤

 4. Allah rahatlık versin… Hayırlı cuma’lar Her şey gönlünüzce olsun.. GÜLAY’CIM, EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGO, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, CİCİKIZIM YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİCİ… ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE… ((RABB’İM KORUSUN DEPREMİN ŞİDDETİNDEN))

 5. HAYIRLI GÜNLER.. ZAMANINIZ, İŞLERİNİZ, SAĞLIĞINIZ,, BEREKETİNİZ , KARŞILAŞTIĞINIZ İNSANLAR.. GÖNLÜNÜZCE OLSUN GÜLAY’CIM, EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGO, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, CİCİKİZIM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİCİ… SEVGİMLE..

 6. Avatar Konyalı Emine

  Hayırlı sabahlar,site ahalisi, yağmurlu ve kasvetli Köln den merhabalar,tüm işleriniz rastgele.

  • Avatar Gülay Albasan

   Hayırlı günler Emine teyzecim, ALLAH hayırlısıyla vatanınızda da yaşamayı nasip etsin güz yağmurlarını…

 7. tadında uzatılsın bence…reyhanın göz makyajını çok kaydırıyorsunuz bir gözü acayip duruyor diğerinden….kötülük yaşasın der gibisiniz olayların bazılarıda ortaya çıksın çook uzatıyorsunuz…devamlı bakakalmak çok belli ediyor senaryo olduğunu reyhanla emir yüzünden seyrediyoruz..duygulara daha çok yer verilmeli ama çok bakakalma olmamalı yapılan kötülüklerdeki çözümler çok çocukça bunlar kör cahilmi

 8. ben artık izlemiyorum hafta sonu netten bir göz gezdiriyorum bakıyorum hep aynı.bence sizde vaktinizi boşa harcamayın.emir reyhana etmediği kalmadı ama reyhan sadece emirin başına gelen bir olaya inanmadığı için trip atıyor herşeyin seyri değişti. saçma sapan bir sürü olaylar. vs. vs.

 9. artık olayların sonunu tahmin edilebiliyor.bir bölüm bir haftaya dağıtılıyor sıkıcı olmaya başladı

 10. Avatar Husniye bildircin

  Hayirli aksamlar artik cemrenin sonu gelsin ve konakdan gitsin 81 bolumde yalani ortaya ciksin sunaya yanis hap verdi ve emir mektupu okusun lutfen herkes bilsin ne pisin teki oldunu emirde bilsin cemre rehyani istemiyor ve kendi emirden beraber olmak istiyor ve bunu emir bilmesi lazim

 11. ALLAH RAHATLIK VERSİN.. Tatlı, uykular rüyalar hayırlı bir pazar günü dileklerimle.. MUSMUTLU ZAMANLAR.. GÜLAY’CIM EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGO, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, CİCİKİZIM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİCİ..

 12. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  HAYIRLI GECELER.. Gönlünüzce bir pazar günü sizlerle olsun sağlık, sıhhatle.. Albasan ailesi…

 13. Me gustaria participar en esta serie megusta mucho y por lo tanto quisiera pudiesen permite su traducción en español. Si es posible gracias

 14. Avatar Konyalı Emine

  Hayırlı sabahlar ,evet yeni sayfaya bir yorumda ben ekleyeyim dedim ama , hakikaten yazacak bir şey bulamıyorum,çünkü diziyi takip edemiyorum, sürükleyici olsa bı şekilde takip edilir,ama maalesef,dizimiz, Nurbanunun dediği gibi riv riv ilerleme yok,o yüzden çok sıkıcı,bide kötülük eden edene,edenin yanına kalıyor,kimse yaptığının cezasını çekmiyor

 15. Avatar Çalıkuşu

  Hayırlı geceler herkese. Ben bayadır izlemiyorum ki öncede de çok bakmıyordum . Ama Allah aşkına bu süre içinde bir dizi hiç mi değişmez yaa. Aynı şeyler devam edip geliyor. Ve aynı adını sen koy daki gibi . Bu senaristler de bı gariplik var yaa insan biraz farklı bir senaryo yazar . Biraz yeni görülmemiş konular ekleyin. Artık fena halde sıkıcı olmaya başladı. Yeter yani. Düşünün ben dizi kolik biri olarak sıkıldıysam dizilerden başkalarını düşünemiyorum. Söyleyeceklerim bu kadar başka yazicak bir şey gelmiyor aklıma 🙂

 16. Laa yoktur bişey olacağı biri elindeki tek kanıta sahip çıkamaz öbürü bu isimsiz mektubu bana kim gönderdi diye merak edip açıp okumaz anca riv riv riv….
  Geceniz hayr olsun ahalii…
  O kadar emek verilip sayfa açılmış iki yorum yazın haydenn 🙂

  • Avatar Çalıkuşu

   Sen söylersin de yazmazmiyiz ablacim. İnan izlemeyince yazicak birşeyler bulamıyorum. Yazdığım zamanda aynı şeyleri yazıyorsun diyorlar bana napiyim ben. Bende böyleyim işte yazicak bir şeyler bulamıyorum 🙂

 17. Iyicd sacmalamaya basladiniz. Cemrenin evi annesi yok mu köşkte nasıl kalıyor. Saçma. Zarf oradan oraya dolaşıyor bir türlü açılıp okunmadı. Sırf diziyi uzatmak için çocuk kandırır gibi seyirciyle dalga geçiyorsunuz. Böyle giderse bu dizide yakında izlenmez gibi geliyor.

Etiketler